Puksiiri GPS jälgimine aitab kuvada masinate asukoha ja staatust (hõivatud/vaba) dispetšerile reaalajas. Puksiiri Logistika aitab saata tööülesandeid ja väljakutseid otse autojuhi telefonile.

puksiiri gps jälgimine

Meie poole pöördus puksiirteenust pakkuv ettevõte, kellel oli vaja jälgida autode paiknemist reaalajas ja selle info põhjal paremini planeerida puksiiride logistikat ja jaotada tööülesandeid lähimatele masinatele.

Puksiiri GPS jälgimine

Puksiiri GPS jälgimine pakub paberivaba tööülesannete planeerimise tarkvara mis võimaldab jälgida ja hallata firma masinaparki ning tellimusi/väljakutseid reaalajas. Tööde järjekord on juhile selge ja konkreetne ning päevakava paigas.

Autojuht saab tööülesandele lisada kohapeal fotod ja võtta kliendilt allkiri ning dispetšerile koheselt edastada. Peale tööpäeva ei pea kõiki paberid kontorisse viima vaid info vahetus käib reaalajas ja arhiveeritakse digitaalselt. Kaob ära ka käsitsi info sisestamine paberkandjalt arvutisse.

Lähim masin kliendile

Kui tuleb väljakutse saab dispetšer kasutada funktsiooni leia lähim üksus kliendile ja sisestades aadressi näitab ära milline masin on kliendile kõige lähemal.

Masinate staatus

Puksiiridel ja taksofirmadel on näiteks GPS ühendatud vilkuri/plafooniga ja on näha kas masin on hetkel vaba/hõivatud või tegu kliendiga/kliendita sõiduga. Päeva lõpuks näete kokkuvõtlikult, et näiteks 300 km sõitu kliendiga ja 100 km sõitu kliendita.

Masinasse saab panna ka nupu vaba/hõivatud millega juht ise määrab oma staatuse. Vastavalt nupu olekule on iga masina juures kas roheline (vaba) või punane (hõivatud) ikoon. Selle alusel on päeva lõpuks näha sekundi täpsusega kui palju on juht olnud hõivatud ja kui palju vaba.

Kütusekulu

Ühendasime GPS seadmed masinate CAN BUS kanaliga ja nüüd on ettevõttel näha liitri täpsusega tankimised, kütusekulu ja kütusetase paagis. Aitab veenduda, et ettevõtte kütusekaarte kasutatakse sihipäraselt ja kütus jõuab õige masina paaki. Pikemalt saab lugeda siit kuidas on saavutatud kütusekulu kokkuhoid 600 €/kuus.

Masina asukoht kliendile

Kui klient tellib puksiiri, siis saadetakse kliendi telefonile puksiiri asukoht interneti lingina. Klient näeb ühe tunni jooksul puksiiri liikumist reaalajas. Tunni möödudes kaotab link kehtivuse ja klient enam puksiiri asukohta ei näe.

Masinad nähtavaks kodulehel

Puksiiri GPS jälgimine võimaldab lisada kodulehele vastava akna mille kaudu kliendid näevad masinate asukohta reaalajas ning saavad tellida endale lähima puksiiri.

Kes veel kasutavad paberivaba logistikat?

Sama lahendust kasutavad paljud ettevõtted kes tegelevad regulaarselt kliendi külastustega. Nagu näiteks interneti ja TV paigaldus, lifti hooldus, ventilatsiooni hooldus, müügimeeste kliendikülastused, kütuse hulgimüük, rasketehnika rent, kütusetankurite paigaldus ja hooldus, porimattide vahetus, kullerid, prügifirmad, kolimisteenused, kinnisvarahooldus jne.

Ühesõnaga loetelu on väga pikk ja näiteid väga paljudest ettevõtetest kes on paberimajandusest loobunud ja kasutusele võtnud paberivaba logistika. Pikemalt saab lugeda siin: www.carcops.ee/logistika

Personaalne pakkumine

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma masinapargile telefonil 55 900 656, info@carcops.ee ja näed kui mugavaks muutub masinate haldamine.