Soovid teada mida arvavad GPS teenusest olemasolevad kliendid? Siin jagavad erinevad ettevõtted oma edulugusi ja kogemusi seoses GPS jälgimisega.

CarCops IconCarCops

Marja 7, Tallinn

4.8 69 reviews

 • Avatar

  Virko Peebo
  ☆☆☆☆
  4 kuud tagasi

  Teenus on hea aga suhtumine klienti väga halb. Oleme Carcopsi klient juba aastaid ning otsustasime vahetada teenusepakkujat, mille peale helistati Carcopsist ning hakati teisi ettevõtteid mustama ja klienti halvustama/mõnitama.
  Kehvad kaotajad…
  … More
 • Avatar

  Siim Parveots
  ★★☆☆☆
  2 kuud tagasi

  Distantskäivituse tegelik hind ületas pakkumises esitatud hinna. Lisaks kaasneb paigaldatud süsteemiga palju ebamugavusi, millest klienti enne ostuotsust ei informeeritud.
 • Avatar

  Marren Teenused
  ★★★★★
  aasta tagasi

  Suurepärane teenus masinapargil silma peal hoidmiseks. Sõidupäeviku täitmine toimub automaatselt. Lisaks reaalajas jälgimise võimalus.
  Ka klienditeenindus on olnud alati kiire ja tasemel
 • Avatar

  Hannes Voites
  ★★★★★
  2 aastat tagasi

  Tavakasutuses olevatel autodel on paar sellist seadet, "kindlustusena" ja funktsionaalsuse pärast (millal keegi jõuab, kus keegi parasjagu on). Süüte välja suretamise funktsioon eeldab suurema sordi splaissimist. Peamiselt toimivad … More Eestis ja naaberriikides täitsa kenasti ja reaalajas. Kord väitis et auto on Atlandi ookeanis, Elevandiluuranniku kandis. Analoogselt roamingus vahest jääb 5-6km ots registreerimata ühel autodest (töö-kodu vahel, nt näitab et kodus parkimise järel algab sõit 6km kauguselt koju, samale parkimiskohale). Neid glitche lahendamise vääriliseks pidanud ei ole, kuna tüüpiliselt toimivad seadmed tõrkumata.
 • Avatar

  Siim Teppo
  ★★★★★
  2 aastat tagasi

  Käin palju offroadmatkadel aladel, kus GSM levi täielikult puudub, ning hiljem kaardilt liikumisi vaadates, on marsruut koos muu infoga alati väga täpne olnud. Vajadusel väljastatakse ka lisastatistikat.
 • Avatar

  Merja Eglit
  ★★★★★
  2 years ago

  Suurepärane ja väga mitmekülgne teenus! Kogu protsess seadmete paigaldamisest kuni logistikaprogrammi igapäevase kasutamiseni toimis kiirelt ja lihtsalt. Klienditugi oli väga professionaalne ja abivalmis, leides kiirelt vastused kõikidele … More küsimustele!
 • Avatar

  Urmas Voll
  ★★★★★
  3 months ago

  Hea teenus!
 • Avatar

  Priit Poom
  ★★★★★
  6 months ago

  Väga meeldiv ja asjalik teenindus 🤘
 • Avatar

  Meelis Nuut
  ★★★★★
  a year ago

  Nipi Rantšo oü on väga rahul !!
 • Avatar

  Lauri Kreisling
  ★★★★★
  a year ago

  Tegemist on väga lihtsa gps seadmega, mille paigaldamisega saab igaüks hakkama. Kuna liigun ringi, siis on hea näha teekondi, mida saab täpselt jälgida.
  5+
 • Avatar

  Alres OÜ
  ★★★★★
  a year ago

  GPS töötab tõrgeteta üle Eesti. Suurepärane kvaliteet sõiduki teekkonna jälgimisel ja planeerimisel.
 • Avatar

  A Miller
  ★★★★★
  a year ago

  Gps seade toimib probleemideta ning muudatuste osas hoitakse alati kursis.
 • Avatar

  taavi kasik
  ★★★★★
  8 months ago

  Taakris Grupp Oü soovitab väga rahul teenusega!

Autokool, anonüümne

GPS seadmetega saame jälgida täpselt õppesõidu trajektoore nii autodel kui mootorratastel. Teenuse juures meeldib kõige enam kasutajatugi. Probleemide korral reageeritakse kiirelt ja olen alati adekvaatset abi saanud. Varasemaid kogemusi teiste ettevõtetega pole, ning arvestades ettevõtte klienditeeninduse kvaliteeti, ei kaalu ka teenusepakkuja vahetust. CarCopsi teenust olen juba soovitanud paarile tuttavale (kellest üks on saanud ka kliendiks). Nutitelefoni rakendus on tuttavaid üllatanud positiivselt.

TUISU OÜ, Merli-Anne Männik

GPS seadmete kasutamine on muutnud väga mugavaks masinate jälgimise objektidel. Kui on vaja täpselt teada vahemaid, töötunde on seda väga lihtne vaadata. Kasutame GPS seadmeid rasketehnikal. Teenuse juures meeldib kasutamise lihtsus ning mobiilis kasutamise võimalus – mis võimaldab igal hetkel masinate kohta ülevaadet saada. Positiivne on ka see, et seadmeid saab ise paigaldada. Soovitan teistele ettevõtetele CarCopsi, kuna koostöö ettevõttega on olnud väga positiivne.

Bau Investment OÜ, Ain Kipasto

Meie kasutuskogemus on ainult positiivne. Seda on tõenäoliselt näha ka järjest lisandunud seadmetest! Paigaldasime esimese jälgimisseadme alustuseks juhatuse liikme autole. Lihtsalt testimiseks ja katsetamiseks, kuidas häälestada seade firma vajadustele vastavaks. Nüüdseks on jälgimisseadmed kõikides ettevõtte autodes. Kuna meie autod liiguvad palju ka välismaal, on väga oluline teada, kus ja mida töötajad teevad. Nüüdseks on kütusekulud langenud, tööaja arvestus läinud ülitäpseks ja automaatsed sõidupäevikud muutnud paberimajanduse olematuks. Julgeme väita, et iga seade tasub ennast ära esimese nädala jooksul. Pealekauba- paika peab vana tõde, et usalda, aga kontrolli!

Paide Takso OÜ tegevjuht Teili Piiskoppel.

Kasutame CarCops Autovalvet, sest see annab suurepärase ülevaate meie taksode sõitudest. Eriti meeldib teenuse juures, et võimalik on eristada kliendiga sõite kliendita sõitudest ning, et kõike on võimalik jälgida nii reaalajas kui ka tagantjärele. Samuti meeldib CarCopsi tegijate suhtumine oma klientidesse. Varasemalt oli meil kogemus ühe teise sarnase teenusepakkujaga, kelle teenusest jäid puudu just ülal välja toodud meie jaoks olulised faktorid. Soovitame CarCops Autovalvet kindlasti kõikidele taksoparkidele.

Transbaltic Cargo OÜ, Timm Raie

Oleme olnud CarCops’i kliendid juba üle poole aasta. Alguses kasutasime autovalve teenust ainult ettevõttes olevatel uuematel sõidukitel kuid peagi taipasime, et valve peab olema peal igal meile kuuluval sõidukil. Enne CarCopsi autovalve teenust kasutasime mobiiltelefoni jälgimissüsteemi, mis ei olnud pooltki nii usaldusväärne ja täpne. Kuna seda oli väga ebamugav kasutada ja positsioneerimine võttis tohutu aja siis loobusime sellest ja hakkasime otsima alternatiive.

Pidevalt oli ka probleeme, kui juhid vahetasid töötelefone, unustasid need kontorisse, said akud tühjaks jne. Kuna tegeleme transpordiga, siis meile on väga oluline teada igal hetkel kus mõni masin viibib, et saaks õigele autojuhile teada anda kui tuleb mõnelt kliendilt tellimus. Poole aasta vältel kasutades CarCopsi autovalveteenust julgen väita, et oleme nii sidekuludelt kui marsruudi optimeerimise tulemusena vähendanud umbes 12% kulusid mis on vägagi märkimisväärne.

Väga meeldib kodulehe lihtne ja loogiline ülesehitus, kõik on kergesti leitav ja oma vajadustele kohandatav, väga positiivne üllatus oli mobiilirakenduse kasutuselevõtt, mis teeb sõidukite jälgimise veelgi lihtsamaks. Meie põhiline koostööpartner on üks Eesti suurimaid kaubatarnijaid ning CarCops avas ka neile oma konto, et logistikud saaksid jälgida meie masinate liikumist, mis teeb igasuguste vaidluste ja arusaamatuste lahendamise tunduvalt lihtsamaks.

Võru Taksod OÜ

Kasutame CarCops Autovalve seadmeid kõikidel ettevõtte taksodel. Seadmete kasutamine on teinud igapäevase töö lihtsamaks, operatiivsemaks ja kergesti jälgitavaks. Tänu GPS seadmele on kliendini jõudva takso liikumist hea jälgida. GPS seadmete kasutamine on parandanud oluliselt dispetšeri ja taksojuhi vahelist tööd, tõstes sellega taksoteenuse kvaliteeti konkurentide ees. Et pakkuda kiiret ja mugavat taksoteenust on GPS seadmete kasutamine tulevikus möödapääsmatu.

Agrinate OÜ, Rauno Kuuskor

Kasutame CarCops GPS süsteemi traktoritel ja oleme sellega väga rahul. Kuna pakume põhiliselt põllumajandusteenuseid, siis on hea klientidele saata kokkuvõte tehtud tööde ajast ja mahust, mis tekitab usaldusväärsust. Ilma CarCops süsteemita ei oleks me saanud osaleda riigihankel lumetõrje tööde teostamiseks. Samuti on endal hea vaadata mitu tundi kuskil objektil aega on läinud ja ei pea muretsema, et äkki jäi mõnel pool midagi kirja panemata – CarCops teeb seda meie eest 😉

OSSU LEMMIKLOOMAPOOD OÜ, Mariana Hallikas

Kahtlus erasõitude üsna suurest osakaalust oli juba ammu õhus, kuid tõestada ei olnud seda millegagi. Seoses uute autode soetamisega firmasse otsustasime ka sellele probleemile lahenduse leida. Lisaks on mugav vajadusel vaadata autode asukohta, mitte pidevalt pommitada oma alluvat telefoni teel küsimusega, et kui kaugel sa nüüd oled. Kasutame seadet kaubikutel. Mugav ja kiire võimalus jälgida autode liikumisi kodulehe kaudu või mobiilis. Soovitan ettevõtetele eelkõige juhul, kui firmaauto on 24 h töötaja käsutuses ja sellega ei ole lubatud erasõite teha (või soovite erasõitude osakaalu vähendada). Kokkuhoid kütusele ja autohooldusele katab kordades igakuise kuumakse CarCops Autovalvele.

Autoliisingu juhataja Alan Lääne

Oleme saanud hea ülevaate meie klientide käsutuses olevate sõidukite asukohast. Ülejäänud teenused, nagu sms-iga auto seiskamine, kütusekulu jne, meile huvi ei paku.

Kuna meie ettevõte on liisingufirma, siis seadmed on paigaldatud meie klientidele antud liisinguautodele, enamasti kallimatele sõidukitele.

Meeldib see, et CarCopsi esindajad reageerivad kiirelt igale murele ja lahendus on olnud alati positiivne, nagu seadmete tellimine, alarmide edastamised, jooksvate küsimuste lahendamised jne. Teenus meeldib väga, kuid seadme paigaldus võiks olla kiirem ja lihtsam.

Eelnev kogemus on olnud firmaga: Guard Systems Estonia AS, see on täielik jama, ei soovita kellelegi – maha visatud aeg ja raha. Seadme saab küll ise autosse paigaldada 10 sekundiga, aga seade näitab ainult oma asukoha raadiust tavaliselt 1-2 kilomeetrit, eks mine ja otsi siis mingite lisaseadmetega koos  Guard Systemsi töötajatega oma autot. Lisaks kuutasule peab maksma veel ka nende töötajatele 500 euri + jooksvad kulud (lennuki piletid, hotellid, kütus jne.) iga kadunud sõiduki otsimise eest kui auto on jäänud kadunuks väljaspool Baltikumi. Baltikumis otsivad nad 3 autot aastas tasuta. Ja mis kõige hullem, 4-5 kuu pärast pooled paigaldatud seadmed ei töötanud enam, mingit vastutust nad selle eest ei võta, on nõus välja vahetama ainult uue seadme vastu. Meil oli paigaldatud umbes 50 seadet. Seadme hind oli vist 60 eurot.

CarCops OÜ-d soovitan kindlasti kõikidele firmadele, eelkõige rendi- ja liisingufirmadele, transpordi ettevõtetele ja miks mitte ka eraisikutele, et varguse korral tuvastada sõiduki täpne asukoht.

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma ettevõttele telefonil 55 900 656, info@carcops.ee ja näed kui mugavaks muutub sinu masinapargi haldamine.