Soovid GPS seadet ise paigaldada? Siis pöördu meie poole ja väljastame sulle paigaldusjuhendi, või vaata pilte lehe alumises osas.

CarCops Autovalve seadmeid paigaldab sõiduautodele:

Tallinnas CarHouse OÜ, Katusepapi 35, tel: 50 47 169. Vaata ka www.carhouse.ee
Tallinnas Car Holding OÜ, Pärnu mnt 393, tel: 50 92 156. Vaata ka www.carholding.ee
Tallinnas Audio City, Kadaka tee 3A, tel: 650 74 74. Vaata ka www.audiocity.eu
Tallinnas Audio City2, Sõle 27b, tel: 650 74 75. Vaata ka www.audiocity.eu
Tallinnas Inmar Auto, Tähetorni 21, tel: 56 64 66 68. Vaata ka www.inmarauto.ee
Tallinnas Widder OÜ, Mere pst 20, tel: 50 38 022. Vaata ka www.widder.ee
Tallinnas CarSec, Lennujaama tee 5, tel: 55 536 504. Vaata ka www.carsec.ee
Tallinnas Ravolar, Madara 22, tel: 66 222 77. Vaata ka www.ravolar.ee

Tartus Audiodesign, Tähe 114, tel: 736 7282. Vaata ka www.audiodesign.ee
Tartus StereoAlarm, Võru tn 53, tel: 507 3344. Vaata ka www.alarm.ee
Tartus BellumPoint, Vasara 50e, tel: 5558 9373. Vaata ka www.bellumpoint.ee

Pärnus Nevocar, Tallinna mnt 70, tel: 52 50 251. Vaata ka www.nevocar.ee
Jõhvis AS Auto Jõhvi, Pargi 25a, tel 51 08 236. Vaata ka www.autojohvi.ee
Rakveres Gardi Elektroonika, Jaama pst 21, tel: 5052065
Viljandis RGA Auto, Kivi tn 6a, tel: 5296544
Rapla Seersant M&A OÜ, Lepiku 14A, tel: 52 65 757. Vaata ka www.maservice.ee

Võru Roopa Auto, Roopa 4, tel 521 2395. Vaata ka www.roopaauto.ee
Kuressaare Saare Autex OÜ Talli 11, tel: 4533 911. info@saareautex.ee
Paide Jossi Auto, Jaama 4, tel 51 52 195. Vaata ka www.jossiauto.ee
Haapsalu Autotohter, Masti 14, tel 52 69 998.
Narva Analan, Tiimani 5, tel 56 626 962. Vaata ka www.analan.ee

Soomes Alikeravantie 41, Kerava, tel 0401371500. Vaata ka www.keravancarservice.fi

 

CarCops Autovalve seadmeid paigaldab veoautodele ja rasketehnikale:

Tallinnas AVT SERVICE, Betooni 19B, tel: 6 012 715 www.avtservice.ee
Tartus Audiodesign, Tähe 114, tel: 736 7282. www.audiodesign.ee
Rapla Seersant M&A OÜ, Lepiku 14A, tel: 52 65 757. Vaata ka www.maservice.ee

(Temperatuuri andurid isotermiliste, külmutusega veoautodele, kütuseandurid ja nende kalibreerimine, kütusepaagi korgi andurid ning GPS seadmed)

Seadme paigaldamiseks ei ole vaja eraldi selleks aega kinni panna meie juures, vaid saate lasta paigaldada oma autoteeninduses (Tallinn, Võru, Pärnu) või remonditöökoja mehaanikul järgmise hoolduse või remondi käigus. Nii hoiate kokku oma aega.

Loomulikult võite seadme ka ise paigaldada, kuna ühendada on vaja vaid 3 juhet.

Seadme soovitame paigaldada armatuuri sisse nii et seadme GPS/GSM antenn jääks ülespoole. Seadet võib paigaldada ka istme sisse, pakiruumi, keskkonsooli või kuhu iganes soovite.

OBD GPS paigaldus:

GPS seadme saab paigaldada vaid mõne minutiga. GPS seade on varustatud kahepoolse TESA teibiga ja kaasas on ka pikendus, mis teeb paigalduse väga lihtsaks. Paigalduse pildid saadame Teie e-mailile olenevalt masinast.

ECO GPS paigaldus:

CarCops soovitab seadme paigaldada armatuurlaua sisse, mis on kõige ideaalsem koht GPS/GSM seadme jaoks. Kasutage meie paigaldajaid üle Eesti, kes annavad oma tehtud tööle ka garantii.

PRO GPS paigaldus:

GPS seadme paigaldab CarCops Autovalve tehnik ja ühendab kliendile vajaminevad erilahendused nagu kütuseandurid, CAN BUS, juhituvastus jne.

NB! CAN BUS infokanali külge ühendatakse GPS seade kontaktivabalt, nii jääb masina garantii alati kehtima.

can bus lugeja