Siit leiad vastused küsimustele mis on seotud GPS seadmete, mobiilse äppi ja gps jälgimisega. Kuidas kasutada GPS jälgimise keskkonda, allkirjastada GPS seadme lepingut ja kuidas lepingut lõpetada.

1. Kuidas kasutada GPS jälgimise keskkonda?

VIDEO koolitus, kuidas kasutada GPS jälgimise keskkonda. Siit leiad põhjaliku koolituse, mis aitab sul paremini mõista GPS jälgimise keskkonna funktsioone ja see enda ettevõtte heaks efektiivsemalt tööle panna.

Arvutis jälgimine: www.youtube.com

Telefonis jälgimine: www.vimeo.com/247506102

 

 

 

 

Detailsed koolitusvideod nagu kütusearuanne, sõidupäevik, meeste tööaja arvestus, teavitused, juhituvastus, sõidustiili analüüs jpm leiad siit:

www.youtube.com/user/CarCopsAutovalve/playlists

Parima videokogemuse saamiseks YouTubis valige kvaliteet 1080 HD ja vaadake videot täisekraanil. Tihti valib YouTube automaatselt video kvaliteediks 480, mis tekitab häguse pildi. Soovitame selle ära muuta video all paremas nurgas oleval hammasratta ikoonil (seaded) vajutades.

 

2. Soovin teenusega liituda, mida peaksin selleks tegema?

  1. Esita Tellimus (kodulehel, telefoni või e-maili teel)
  2. Allkirjasta leping.
  3. Vali välja endale sobiv paigaldaja.

Esitage tellimus ja saadame Teile rendilepingu tutvumiseks. Rendilepingu saate digitaalselt allkirjastada ja meile tagastada e-maili teel. Peale seda toimetame GPS seadmed juba Teie poolt valitud paigaldaja juurde, kui annate teada millise paigaldaja juures aja kokku leppisite. Kui soovite seadet ise paigaldada siis saadame selle Smartposti vahendusel üle Eesti tasuta kohale koos paigaldusjuhendiga.

Peale rendilepingu tagastamist väljastame Teile ka kasutajanime/parooli millega saate oma autot jälgida „Ärikliendi“ keskkonnas.

 

3. Kuidas rendilepingut digitaalselt allkirjastada?

Rendilepingu saadame e-mailiga. Salvestage see oma arvuti töölauale (Desktop). Vajutades nüüd paremat hiirenuppu avaneb valik. Sealt valida „Allkirjasta digitaalselt“. VIDEO ÕPETUS SIIN

Digitaalselt allkirjastatud dokument saatke meile tagasi e-maili teel

 

4. Kui pikalt saab vaadata sõitude ajalugu internetis?

Sõitude ajalugu saab järelvaadata 365 päeva. Kui täna sõidad ja soovid oma sõitu aasta pärast vaadata, siis on sõidu ajalugu meie serveris olemas ja järelvaadatav.

 

5. Kuidas jälgida autosid mobiilis ja tahvelarvutis

Selleks on olemas eraldi äpp  www.carcops.ee/mobiilne-app

 

6. Kas on mõttekam rentida või välja osta GPS seade?

Seadme väljaostu hind on 149 eurot + km aga siiani on 99% ettevõtetest GPS seadmed rentinud, kuna jääb ära esialgne investeering ja klient saab seadmed kätte 0 euroga. Samuti kehtib GPS seadmete rentimisel meiepoolne eluaegne garantii. Välja ostes aga kehtib tootjapoolne 1 aastane garantii. Välja ostes lisandub ka SIM kaardi ja server tasu mis on kokku 8 eurot. Kuna hinnavõit on niivõrd väike, siis enamus seadmed on kliendid rentinud.

Rentimise eelis on ka selles, et rendilepingu saab vajadusel päevapealt lõpetada, ning seadmed tagastada.

 

7. Miks peaksin valima just CarCops Autovalve?

Siin on mõningad punktid, mis eristavad meid konkurentidest.

  1. Tasuta GPS seadmed
  2. GPS seadmetel eluaegne garantii
  3. Soodsaim kuutasu 9.90 €+km
  4. Soodsaim roaming välisriikides
  5. Puuduvad varjatud tasud
  6. Koolitus logistikule/dispetšerile
  7. Tasuta mobiilne äpp
  8. Erilahendused kliendi soovil töölise, kauba, sõiduki või mobiiltelefoni jälgimiseks.
  9. Sõidupäevik säästab maksudelt 339€/kuus juba kahe sõiduauto pealt. Pikemalt SIIN

Lisad firmadele:

  1. GPS Logistika pakub paberivaba tööülesannete planeerimise tarkvara, mis võimaldab jälgida ja hallata firma masinaparki ning tellimusi reaalajas. Tööde järjekord on juhile selge ja konkreetne ning päevakava paigas. Rohkem infot leiate siit: www.gpslogistika.ee
  2. Koostöös Cropio.com pakume põlluraamatu ja masinapargi haldust ühtses keskkonnas.

 

8. Kuidas lepingut lõpetada kui auto läheb müüki?

Võta ühendust CarCops Autovalvega ja lepime kokku Teile sobiva eemalduse kuupäeva ja kellaaja. Meie tehnik tuleb kohale ja teostab eemalduse. Sellega garanteerime, et kolmandad isikud ei tekita kahju Teie varale ega GPS seadmele oskamatu eemaldusega (lühis, vigastused, lõhutud antennid jne).

 

9. Kui palju tarbib GPS voolu?

Tegime testi 2 aastat vana 60Ah 12Voldise akuga. Laadisime aku täis ja ühendasime külge ainult GPS seadme. Aku täis olekust (12,5V) kuni kriitilise piirini (11,5V) kulus 5 kuud. GPS tarbib 0,2Volti kuus ehk 0,05Volti nädalas, mis on pea olematu tarbimine.

Kui Teie masina aku tühjeneb nädala või kuuga, siis on teenusepakkuja GPS seadme valesti seadistanud (ei kasuta une režiimi) või on võetud GPS seadmele vool auto mõõte alast. Sellisel juhul takistab GPS seade auto elektroonikal une režiimi minemast ja auto elektroonika on 24/7 sees ja tarbib voolu.

Peale GPS seadme eemaldust saab jälle auto elektroonika une reziimi minna ja kliendile jääb mulje nagu GPS seade oleks palju voolu tarbinud. Tegelikult tarbis voolu ikkagi auto enda elektroonika. Sellepärast soovitamegi kasutada professionaalseid autoelektrikke kes annavad oma tehtud tööle ka garantii.

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma ettevõttele telefonil 55 900 656, info@carcops.ee ja näed kui mugavaks muutub Teie autopargi haldamine.

 

10. Kui turvaline on CarCops süsteem?

Kõik andmed (nii kasutaja sisu kui ka platvormifailid) salvestatakse andmekeskuses. See on kolmanda astme (Tier 3) andmekeskus, millel on ranged turvameetmed – sellel on elektri-tara ümber hoone koos kaameratega, mis kontrollivad  külastuse kõiki aspekte nii seest kui ka väljast. Andmekeskust ei saa külastada, kui selleks pole luba (antud ainult selles andmekeskuses ettevõtete esindajatele). Iga andmekeskusesse sisenev isik peab kinnitama oma isikut. Turvameeskond kontrollib identiteeti, sealhulgas registreerib Interpoli andmebaasi. Pärast identiteedi kinnitamist läbivad külastajad röntgenkontrolli, veendumaks, et kaasas pole mobiiltelefone, USB-mälupulka, CD-d ega muud teavet. Midagi kaasas kanda on rangelt keelatud. Serverid on füüsiliselt kaitstud volitamata juurdepääsu eest lukustatud serverikappides.

Kogu võrgu infrastruktuur on dubleeritud. Kasutaja sisu andmebaasid asuvad eraldi serverites omandiõigusega andmebaasides ja on krüpteeritud. Kogu kasutaja sisu varundatakse reaalajas. Otsest juurdepääsu andmebaasidele ei ole. Kogu lahendus ehitati, võttes arvesse suurandmeid ja pilveohte. Saadaval on DDoS-kaitse ja detsentraliseeritud infrastruktuur, mis tagab, et ühe serveriga juhtunud õnnetus ei mõjuta kogu teenuse saadavust. Lahendusel on kõik rollide eraldamise aspektid (administraator, tugiteenuse kasutaja, klient), autentimine (kahefaktoriline autentimine), kontohaldus (kontohalduseks eraldi liides), turvaline juurdepääs (https-ühendus), logimine (teenuse logid). Kasutajad on kohustatud esmakordsel sisselogimisel oma parooli muutma.

a) Serverite asukoht

Serverid on EU majandusruumis (Hollandis) ja teenust pakutakse vastavalt Eesti infoühiskonna teenuse seadusele ja Euroopa Liidu õigusaktidele ning teenus toimib Euroopa siseturu põhimõtetel, kus teenusepakkujal on õigus oma serverid majutada ükskõik millises Euroopa Liidu liikmesriigis pakkudes sellega klientidele kiiremat, turvalisemat ja soodsamat teenust.

b) Euroopa siseturg

Siseturu põhimõtete kohaldamine tagab majandusressursside parema jaotuse ja avaliku sektori vahendite otstarbekama kasutamise, sest tänu tihedamale konkurentsile saavad avaliku sektori asutused parima võimaliku kvaliteedi ja hinnaga tooteid ja teenuseid.

Euroopa turul parimate tulemustega ettevõtjate eelistamine edendab Euroopa ettevõtjate konkurentsivõimet ning tugevdab läbipaistvuse, võrdse kohtlemise ja tõhususe põhimõtete järgimist, mis omakorda vähendab pettuse ja korruptsiooni ohtu.

Ettevõtjatel peab olema võimalik kõikides Euroopa Liidu riikides toota ja müüa kaupu, osutada teenuseid ja teha investeeringuid võrdsetel alustel, mida saab piirata üksnes avalikust huvist tulenevatel juhtudel. Näiteks peavad tooted ja teenused olema ohutud tervisele ja keskkonnale.

c) Riigihankemenetlus

Kõik menetlused peavad olema kooskõlas ELi õiguse põhimõtetega, eelkõige kaupade vaba liikumise, asutamisvabaduse ja teenuste osutamise vabadusega, samuti nendest tulenevate põhimõtetega, nagu võrdne kohtlemine, mittediskrimineerimine, vastastikune tunnustamine, proportsionaalsus ja läbipaistvus. Samuti tuleb järgida konkurentsi, konfidentsiaalsuse ja tõhususe põhimõtteid.

d) Hindamiskriteeriumid

Avaliku sektori hankijad peavad sõlmima riigihankelepingud majanduslikult soodsaima pakkumuse esitajaga. Riigihanke eeskirjade reformiga võeti kasutusele uus hindamiskriteerium – majanduslikult soodsaima pakkumuse põhimõte (nn MEAT-kriteerium), mille eesmärk on tagada parim hinna ja kvaliteedi suhe (mitte madalaim hind), st selle puhul võetakse arvesse ehitustööde, kaupade või teenuste kvaliteeti ja hinda või olelusringi kulusid. Selle kriteeriumiga tähtsustatakse kvaliteeti, keskkonnaalaseid ja sotsiaalseid kaalutlusi ning innovatsiooni.

f). Infoühiskonna teenuseid reguleerib Eestis infoühiskonna teenuse seadus.

www.riigiteataja.ee/akt/112072014048

3. Tegevuskoha riigi õiguse kohaldamine

(2) Euroopa Liidu või Euroopa Majanduspiirkonna liikmesriigis asuva tegevuskoha kaudu osutatava teenuse osutamist Eestis ei piirata kooskõlastatud valdkonna osas, välja arvatud juhul ja ulatuses, mis on õigustatud kõlbluse, avaliku korra, riigi julgeoleku, rahva tervise ja tarbija kaitseks.

FAKTID:

CarCops EESTI ettevõte pea 10 aastat

CarCops Edukas EESTI ettevõte 5 aastat järjest

CarCops enimkiidetud GPS teenus EESTI ettevõtete poolt

NB! Kui leiate Eestis mõne GPS teenusepakkuja, kellel on klientidelt rohkem positiivset tagasisidet 3 viimase aasta jooksul, kui CarCops Autovalvel, siis anname üheks aastaks Teile teenuse TASUTA kogu masinapargile. Sellega garanteerime, et saate Eesti ettevõtete poolt enimkiidetud teenuse taskukohase hinnaga.