Siit leiad vastused küsimustele mis on seotud GPS seadmete, mobiilse äppi ja gps jälgimisega. Kuidas kasutada GPS jälgimise keskkonda, allkirjastada GPS seadme lepingut ja kuidas lepingut lõpetada.

1. Kuidas kasutada GPS jälgimise keskkonda?

VIDEO koolitus, kuidas kasutada GPS jälgimise keskkonda. Siit leiad 4 minutilise koolituse, mis aitab sul paremini mõista GPS jälgimise keskkonna funktsioone ja see enda ettevõtte heaks efektiivsemalt tööle panna.

Arvutis jälgimine: www.vimeo.com/135343549

Telefonis jälgimine: www.vimeo.com/247506102

 

2. Soovin teenusega liituda, mida peaksin selleks tegema?

 1. Esita Tellimus (kodulehel, telefoni või e-maili teel)
 2. Allkirjasta leping.
 3. Vali välja endale sobiv paigaldaja.

Esitage tellimus ja saadame Teile rendilepingu tutvumiseks. Rendilepingu saate digitaalselt allkirjastada ja meile tagastada e-maili teel. Peale seda toimetame GPS seadmed juba Teie poolt valitud paigaldaja juurde, kui annate teada millise paigaldaja juures aja kokku leppisite. Kui soovite seadet ise paigaldada siis saadame selle Smartposti vahendusel üle Eesti tasuta kohale koos paigaldusjuhendiga.

Peale rendilepingu tagastamist väljastame Teile ka kasutajanime/parooli millega saate oma autot jälgida „Ärikliendi“ keskkonnas.

 

3. Kuidas rendilepingut digitaalselt allkirjastada?

Rendilepingu saadame e-mailiga. Salvestage see oma arvuti töölauale (Desktop). Vajutades nüüd paremat hiirenuppu avaneb valik. Sealt valida „Allkirjasta digitaalselt“

Digitaalselt allkirjastatud dokument saatke meile tagasi e-maili teel

 

4. Kui pikalt saab vaadata sõitude ajalugu internetis?

Sõitude ajalugu saab järelvaadata 365 päeva. Kui täna sõidad ja soovid oma sõitu aasta pärast vaadata, siis on sõidu ajalugu meie serveris olemas ja järelvaadatav.

 

5. Kuidas jälgida autosid mobiilis ja tahvelarvutis

Selleks on olemas eraldi äpp  www.carcops.ee/mobiilne-app

 

6. Kas on mõttekam rentida või välja osta GPS seade?

Seadme väljaostu hind on 149 eurot + km aga siiani on 99% ettevõtetest GPS seadmed rentinud, kuna jääb ära esialgne investeering ja klient saab seadmed kätte 0 euroga. Samuti kehtib GPS seadmete rentimisel meiepoolne eluaegne garantii. Välja ostes aga kehtib tootjapoolne 1 aastane garantii. Välja ostes lisandub ka SIM kaardi ja server tasu mis on kokku 8 eurot. Kuna hinnavõit on niivõrd väike, siis enamus seadmed on kliendid rentinud.

Rentimise eelis on ka selles, et rendilepingu saab vajadusel päevapealt lõpetada, ning seadmed tagastada.

 

7. Miks peaksin valima just CarCops Autovalve?

Siin on mõningad punktid, mis eristavad meid konkurentidest.

 1. Tasuta GPS seadmed
 2. Esimesed 30 päeva tasuta
 3. GPS seadmetel eluaegne garantii
 4. Soodsaim kuutasu 9.90 €+km
 5. Soodsaim roaming välisriikides
 6. Puuduvad varjatud tasud
 7. Puudub siduv leping. Ära sõlmi siduvat lepingut 3-12 kuuks! Lase meil teenida sinu ettevõtet igakuiselt
 8. Võimalus seadmed ise paigaldada
 9. Koolitus logistikule/dispetšerile
 10. Tasuta mobiilne äpp
 11. Erilahendused kliendi soovil töölise, kauba, sõiduki või mobiiltelefoni jälgimiseks.
 12. Sõidupäevik säästab maksudelt 339€/kuus juba kahe sõiduauto pealt. Pikemalt SIIN

Lisad firmadele:

 1. GPS Logistika pakub paberivaba tööülesannete planeerimise tarkvara, mis võimaldab jälgida ja hallata firma masinaparki ning tellimusi reaalajas. Tööde järjekord on juhile selge ja konkreetne ning päevakava paigas. Rohkem infot leiate siit: www.gpslogistika.ee
 2. Koostöös Cropio.com pakume põlluraamatu ja masinapargi haldust ühtses keskkonnas.

 

8. Kuidas lepingut lõpetada kui auto läheb müüki?

Tagasta meile GPS seade ja samal päeval loeme ka lepingu lõppenuks. Tasuda tuleb vaid lõpparve jooksva kuu teenuste eest. Nii lihtne see ongi. Ei mingit siduvat lepingut.

 

9. Kui palju tarbib GPS voolu?

Tegime testi 2 aastat vana 60Ah 12Voldise akuga. Laadisime aku täis ja ühendasime külge ainult GPS seadme. Aku täis olekust (12,5V) kuni kriitilise piirini (11,5V) kulus 5 kuud. GPS tarbib 0,2Volti kuus ehk 0,05Volti nädalas, mis on pea olematu tarbimine.

Kui Teie masina aku tühjeneb nädala või kuuga, siis on teenusepakkuja GPS seadme valesti seadistanud (ei kasuta une režiimi) või on võetud GPS seadmele vool auto mõõte alast. Sellisel juhul takistab GPS seade auto elektroonikal une režiimi minemast ja auto elektroonika on 24/7 sees ja tarbib voolu.

Peale GPS seadme eemaldust saab jälle auto elektroonika une reziimi minna ja kliendile jääb mulje nagu GPS seade oleks palju voolu tarbinud. Tegelikult tarbis voolu ikkagi auto enda elektroonika. Sellepärast soovitamegi kasutada professionaalseid autoelektrikke kes annavad oma tehtud tööle ka garantii.

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma ettevõttele telefonil 55 900 656, info@carcops.ee või kasuta 30 päevast TASUTA teenuse prooviperioodi ja näed kui mugavaks muutub Teie autopargi haldamine.