Meil on hea meel teatada, et CarCops ja Mapon Estonia on ühendanud jõud Eestis, et pakkuda Teile veelgi paremaid lahendusi ja kiiremat teenindust.

CarCops suudab nüüd pakkuda oma klientidele ka Maponi autopargi haldusplatvormi, mida kasutab maailmas üle 200 tuhande sõiduki. Platvormi on arendatud üle 17 aasta ja Mapon on pööranud erilist rõhku kvaliteetsele klienditoele, mis käib käsikäes CarCopsi väärtustega.

Mis muutub paremaks?

Nüüd on Teie käsutuses kaks väga võimekat platvormi, rohkem IT-spetsialiste ja suurem paigaldusvõimekus üle Eesti, mis võimaldab kiiremini tegeleda Teie päringutega ja täita tellimusi.

Kellel on huvi saab proovida Maponi platvormi 1 kuu TASUTA

  • Piiramatu masinapargi ajalugu (nt sõidud, kütus, marsruudid, juhid jne).
  • Autode broneerimissüsteem.
  • TELE2, Telia ja Elisa võrgu tugi ühe SIM kaardiga. Uued SIM-kaardid ühenduvad kõigi kolme Eesti operaatori võrkudega. SIM-kaart ei ole enam ühendatud ühte kindlasse võrku, näiteks TELE2, vaid ühendub automaatselt kõige tugevama signaaliga operaatori võrku. Sellega paraneb side kvaliteet ja stabiilsus igas Eestimaa otsas.
  • Automaatne kütuseinfo tanklatest nagu Olerex, Alexela, CircleK.
  • Täiustatud juhi sõidustiili analüüs, mis võimaldab oluliselt säästa kütust.
  • Videotelemaatika lahendused.
  • Sõidukite ülevaatuse vormid, marsruudi planeerimise lahendus, sõidumeerikute allalaadimine jne.

Miks me ühinesime?

CarCops ja Mapon omavad erinevaid tugevusi. CarCopsil on hea tehniline meeskond ning Maponil on hea müügi- ja tarkvaraarenduse meeskond, mis loob väga tugeva sünergia kahe ettevõtte vahel. Täiendades üksteist erinevate kogemuste ja teadmistega nii, et Teid teenindaks päeva lõpuks võimalikult professionaalne meeskond. Samuti laieneme koostöö raames eksport turgudele nagu Läti, Soome ja Rootsi jne.

Mis läheb paremaks?

Mõlemad ettevõtted ja GPS platvormid jäävad paralleelselt toimima. Kui mõnel kliendil aga jääb puudu CarCops lahenduse võimekusest ja vajab näiteks piiramatut ajalugu, autode broneerimise süsteemi, kolme operaatori tuge, kütuse infot tanklast või ülevaatuste vorme siis saame üle õhu suunata Teie GPS seadmed edastama andmeid ka uuele platvormile. Teie käsutuses on nüüd kaks väga võimekat keskkonda ja suurem valikuvabadus sama madala kuutasu eest.

Kui soovid uut keskkonda proovida või tekkis täiendavaid küsimusi siis võtke ühendust info@carcops.ee või otse halduriga

58 282 344 (Lauri) EST

51 55 810 (Kajar) EST

53 976 792 (Andrian) EST, RUS

58 835 609 (Vladislav) EST, RUS

53 876 611 (Richard) EST, RUS

56 980 060 (Meelis) EST, RUS

 

Personaalne pakkumine

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma masinapargile telefonil 55 900 656, info@carcops.ee ja näed kui mugavaks muutub sinu masinapargi haldamine.