Soovid teada, kus asub haagissuvila? Kevad–suvi on haagissuvilate rendihooaeg ning sel ajal paigaldatakse usinalt ka GPS seadmeid, et olla kursis masinate läbisõidu ja asukohaga.

haagissuvila

Kogu lahendus näitab haagissuvila asukohta, kiirust ja aku pinget reaalajas. GPS seade näitab ära ka info kui WC anum vajab tühjendamist.

Haagissuvila seiskamine

Haagissuvila rentimisega tegelevate firmade asendamatu tööriist, mis võimaldab haagissuvila distantsilt seisma jätta, kui rentnik on lepingut rikkunud või maksmisega hilinenud. Näiteks ületanud kokkulepitud päevast kilometraaži, maksetähtaja või sisenenud keelatud välisriiki.

Geopiirkond

Kõik matkaauto rendifirmad kasutavad võimalust määrata erinevad geopiirkonnad nagu Eesti või Euroopa. Kui rentnik väljub matkaautoga mõnest geopiirkonnast, saab rendifirma koheselt E-mail/SMS teate. Lahendus aitab alati olla kursis võimalike rikkumistega ning koheselt reageerida.

Matkaauto kiirelt tagasi

Kuna matkaauto rentniku kavatsused ei ole alati teada, tasub neil silma peal hoida, et vajadusel matkaauto võimalikult kiiresti tagasi saada ja järgmisele rentnikule välja rentida.

Juhtumid

On olnud ka juhuseid, kus renditakse matkaauto keelatud ainete vedamiseks. Kahjuks jäid need rentnikud vahele konkreetse matkaautoga just riigipiiril. Kogu seltskond arreteeriti ja matkaauto omanik pidi oma masinale Euroopasse järele sõitma.

Vaatepilt, mis kohapeal avanes, oli üsna trööstitu. Matkabuss oli algosadeks võetud ja kogu sisustus masinast välja visatud ning kraavis vedelemas.

Omanik korjas kõik osad kokku ning sõitis tagasi Eestisse. Kulus päris palju aega ja raha, et matkabuss uuesti rentimiskõlblikuks ehitada. Aga sellega ei olnud veel seiklused lõppenud.     

Järgmistele rentnikele sai matkabuss välja renditud ja sõit Euroopasse alustatud. Küll aga ei olnud kellegil õrna aimugi, et matkabuss on lisatud musta nimekirja ning auto otsiti Euroopa reisil igal võimalikul juhul läbi. Rentnikud ei olnud just väga õnnelikud, kui nende puhkus koosnes pidevatest läbiotsimistest ja selgituste andmisest, et nemad vaid rentisid antud matkabussi.

Kokkuvõttes jäi see nende viimaseks matkabussi rentimiseks ja ka omanikul oli raskusi seda matkabussi kellelegi välja rentida kuna masin oli mustas nimekirjas.

GPS jälgimine ei oleks ilmselt siinkohal aidanud ja näitab rendiäri köögipoolt, millega tuleb samuti arvestada kui oma vara võõrastele välja rentida.

Paigaldus

Omaltpoolt soovitame Tallinnas Audio City, Kadaka tee 3A, tel: 650 74 74. Vaata ka www.audiocity.ee  Lisaks GPS seadmete paigaldusele ja süütekatkestusele saate abi ka tagurduskaamera ning audio video lahenduste osas.

Matkaautot tutvustav VIDEO

Personaalne pakkumine

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma ettevõttele telefonil 55 900 656, info@carcops.ee või kasuta 30 päevast TASUTA teenuse prooviperioodi ja näed kui mugavaks muutub sinu haagissuvilate haldamine.