Soovid teada, kus asub matkaauto? Kevad–suvi on haagissuvilate rendihooaeg ning sel ajal paigaldatakse usinalt ka GPS seadmeid, et olla kursis matkabussi läbisõidu ja asukohaga ning vajadusel kasutamine keelata süütekatkestusega.

haagissuvila

1. Haagissuvila seiskamine

Haagissuvila rentimisega tegelevate firmade asendamatu tööriist, mis võimaldab haagissuvila distantsilt seisma jätta, kui rentnik on lepingut rikkunud või maksmisega hilinenud. Näiteks ületanud kokkulepitud päevast kilometraaži, maksetähtaega või sisenenud keelatud välisriiki.

2. Geopiirkond

Kõik matkaauto rendifirmad kasutavad võimalust määrata erinevad geopiirkonnad nagu Eesti või Euroopa. Kui rentnik väljub matkaautoga mõnest geopiirkonnast, saab rendifirma koheselt E-mail/SMS teate. Lahendus aitab alati olla kursis võimalike rikkumistega ning koheselt reageerida. Kuna matkaauto rentniku kavatsused ei ole alati teada, tasub neil silma peal hoida, et vajadusel matkaauto võimalikult kiiresti tagasi saada ja järgmisele rentnikule välja rentida.

3. Matkaauto Alarm lahendus

Kui GPS jälgimisest ja süütekatkestusest jääb väheks või kasutate matkaautot pigem enda tarbeks siis on pakkuda ka turvasüsteem, mis on spetsiaalselt loodud matkaauto kaitsmiseks. Süsteem tagab salongi ja elamismooduli usaldusväärse turvalisuse tänu spetsiaalsete juhtmevabade andurite optimaalsele komplektile: liikumis-, kalde-, avanemisandurid.

Spetsiaalne “Stay Home” režiim mida saab kasutada kui matkaautos ööbida. Antud režiimis ei lähe seade häiresse kui sees toimub liikumine, vaid siis kui avatakse aknaid või uksi.

   

4. Matkabussi luukide valve

Lisaks GPS jälgimisele ja süütekatkestusele on võimalik varustada matkabuss alarm lahendusega kus võetakse valvesse kõik luugid juhtmevaba anduritega. Kliendid kes alarmi paigaldama tulevad ütlevad tavaliselt, et nad poleks kunagi arvanud et see nendega juhtub. Teinekord on sisuliselt kogu elu matkasuvilas. Arvutid, tahvelarvutid, telefon, jalgrattad ja muud väärtuslikud esemed ning neid tasub kindlasti kaitsta.

5. Matkaautot tutvustav VIDEO

Personaalne pakkumine

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma matkasuvilale telefonil 55 900 656, info@carcops.ee või kasuta 30 päevast TASUTA teenuse prooviperioodi ja näed kui mugavaks muutub sinu haagissuvilate haldamine.