Soovid teada, kus asub matkaauto? Kevad–suvi on haagissuvilate rendihooaeg ning sel ajal paigaldatakse usinalt ka GPS seadmeid, et olla kursis matkabussi läbisõidu ja asukohaga ning vajadusel kasutamine keelata süütekatkestusega.

haagissuvila

1. Haagissuvila seiskamine

Haagissuvila rentimisega tegelevate firmade asendamatu tööriist, mis võimaldab haagissuvila distantsilt seisma jätta, kui rentnik on lepingut rikkunud või maksmisega hilinenud. Näiteks ületanud kokkulepitud päevast kilometraaži, maksetähtaega või sisenenud keelatud välisriiki.

2. Geopiirkond

Kõik matkaauto rendifirmad kasutavad võimalust määrata erinevad geopiirkonnad nagu Eesti või Euroopa. Kui rentnik väljub matkaautoga mõnest geopiirkonnast, saab rendifirma koheselt E-mail/SMS teate. Lahendus aitab alati olla kursis võimalike rikkumistega ning koheselt reageerida. Kuna matkaauto rentniku kavatsused ei ole alati teada, tasub neil silma peal hoida, et vajadusel matkaauto võimalikult kiiresti tagasi saada ja järgmisele rentnikule välja rentida.

3. Matkaautot tutvustav VIDEO

Personaalne pakkumine

Tee uuenduskuur oma matkaauto turvasüsteemile CarCops Autovalves. Selleks helista 53 876 611 (Richard), 58 282 344 (Karl), 58 835 609 (Vladislav) või saada e-mail info@carcops.ee ja paneme kokku just Teile sobiva turvalahenduse. Paigaldame Osmussaare tee 5, garaaž nr.2 (Tallinki tennisekeskuse kõrval)