Soovid infot kui kaubaruumi murtakse sisse? GPS valve teavitab sind SMS teel, kui väljaspool tööaega tuvastatakse kaubaruumis liikumine.

 

kaubaruumi gps valve

Kaubaruumi ukse lukud

Lisaks kaubaruumi valvele pakume turvalisuse tõstmiseks Itaalia tootja Gatelock Van lukke, mis sobivad nii kaubikule kui veoautole. Lisalukk teeb sissemurdmise peaaegu võimatuks. Sobib ideaalselt kaubikutele, milles hoitakse pidevalt tööriistu või muud väärtuslikku. Hind 135 eurot + km.

Kaubikud

Pole harvad juhused, kui kaubikul ilutsevad firma kirjad (näiteks Stokker, Decora vms) ja tänu sellele murtakse sinna tihti sisse lootuses saada tööriistu. Hommikul avastatakse, et ukse lukud on jälle puruks keeratud. Sellisel juhul on kaubikujuhid loobunud uste lukustamisest, et vältida lukkude lõhkumist ja uksed on öösel tavaliselt lahti. Kaubaruum on loomulikult tühi.

Veoautod

Samuti hoitakse veoautode kaubaruumis, kas temperatuuritundliku kaupa või muid väärtuslikke esemeid, millel soovitakse silma peal hoida. Kui hommikul või mitu päeva hiljem varguse avastad, pole väga suurt lootust oma asju tagasi saada ja kahju võib olla väga suur.

Kaubaruumi valvamiseks kasutame kolme eri lahendust. Iga masina puhul valime kõige sobilikuma lahenduse.

Ukse magnetid

Ukse magneteid on mõistlik kasutada kui on tegu ühe- või kaheukselise kaubaruumiga. Iga kord kui mõni uks avatakse või suletakse, registreeritakse tegevus vastavasse aruandesse. Samuti saab klient e-mail/SMS teated kui uks on avatud töövälisel ajal.

Kaubaruumi valgus

Kui kaubaruumis süttib alati laevalgus mõne ukse avamisega, saame ka valguse staatust sees/väljas jälgida. Selline lahendus ei nõua eraldi ukse magneteid ja piisab väikese juhtme paigaldamisest kaubaruumi ja salongi vahele.

Liikumise andur

Liikumise andurit kaubaruumi valvamiseks on mõistlik kasutada juhul kui kaubaruumil on rohkem kui üks uks või ülalmainitud lahendusi ei ole mõistlik paigaldada, kuna sissemurdmise võimalused on ka läbi seina ja akna.

Teavitused

Klientidega lepime alati eraldi kokku, millisel ajal on tööaeg ja millisel ajal tööväline aeg. Vastavalt sellele saab klient ka e-mail/SMS teated valve staatuse kohta. Tavaliselt on tööaeg E-R 8-17 ja sellel ajal teateid kliendile ei saadeta, küll aga tulevad teated väljaspool tööaega.

Kaubiku alarm

Olenevalt alarmi tüübist, mis on kaubikule paigaldatud saame ühendada GPS seadme alarmiga. Iga kord kui alarm aktiveerub saab klient sellekohase SMS teate oma telefonile.

Kaubaruumi temperatuur

Lisavõimalusena saab jälgida ka kaubaruumi temperatuuri. Kui on tegu temperatuuritundliku kaubaga, mis ei talu suvel kuumust või talvel külma, annab temperatuuriandur alati teada kriitilisest temperatuurist, mis lepitakse iga kliendiga eraldi kokku.

Patrullteenus

Kui kliendil on leping turvafirmaga, siis saame edastada alarmi ka konkreetsele turvafirmale, kes sõidab kohale olukorda kontrollima.

Personaalne pakkumine

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma masinapargile telefonil 55 900 656, info@carcops.ee ja näed kui mugavaks muutub sinu autopargi haldamine.