Soovid teada kus ja kuidas rentnikud sinu autodega sõidavad? Rendiauto GPS lahendus annab võimaluse masinad distantsilt seisata kuni rentnik on tasunud.

Kevadel valmistuvad kõik autorendifirmad suvehooajaks. Paigaldatakse ka usinasti rendiauto GPS seadmeid, et masinapargist oleks selge ülevaade, kus nad asuvad ja vajadusel masin tagasi saada võimalikult kiiresti.

 

Mida rendiauto GPS lahendus rendifirmadele annab?

 • Kogu masinapargi ülevaade. Reaalajas on näha masinate paiknemised, sõidukiirus ja -suund, aku pinge, süüte/mootori staatus ja palju muud.

 

 • Seiskamine SMS-ga. Masina saab vajadusel alati seisma jätta distantsilt, kui peaks selleks vajadus tekkima. Kas on siis tegu maksevõlglasega pikemaajalise rendi puhul või on rikutud mõnda lepingu punkti. Näiteks on masin renditud sõiduks Eestis aga masin väljub Eesti piiridest.

 

 • Määratud piirkonnad. Kõik autorendifirmad kasutavad võimalust, et kui masin väljub Eesti territooriumilt, siis saadetakse neile automaatselt e-mail teade.

 

 • Pukseerimise alarm. Automaatne Geo-tara tekitab 60 sekundit peale auto süüte välja lülitamist ümber auto 100m raadiusega kaitse ala. Kui auto väljub sellest alast ilma süüdet sisse lülitamata, näiteks sõiduki teisaldamine või vargus, siis antakse omanikule sellest koheselt teada SMS teel.

 

 • Kiiruse ületamised. Rentides küsitakse tagatisraha ning kui rentnik on rendiperioodil ületanud kiirust, siis on ettevõttel õigus tagatisraha kinni hoida, kuni selgub, kas rentnikule on määratud trahv. Kiiruse ületamiste kohta saadetakse ettevõttele e-mail teated reaalajas, nii kui rikkumine on toimunud.

 

 • Ökosõidu raport. Näitab ära liigsed kiirendused, pidurdused ja kurvi läbimised liiga suurel kiirusel. Annab ülevaate rentniku sõiduharjumustest ning aitab teha otsuseid, kas tulevikus ka antud rentnikule sõidukit rentida.

 

 • Avarii teade. Juhul kui auto on sattunud avariisse, saadetakse selle kohta e-mail teade koos Google Maps lingiga, millelt on näha avarii asukoht.

 

 • E-mail teated lähenevast autohooldusest (tehnoülevaatus, õlivahetus, korraline hooldus jne).

 

 • Kindlustus. E-mail teated kui sõiduki kindlustusperiood hakkab lõppema

 

 • Autonoomne aku. GPS seade saadab koheselt SMS teate, kui auto aku on lahti ühendatud ning GPS lülitub ümber sisese aku peale.

 

 • Keskluku avamine. Uudse lahendusena pakume keskluku avamist/sulgemist üle õhu. Sama lahendus päästis välja ka meie kaks kanget matkaselli Ameerikas.

Telli auto GPS jälgimine parima hinnaga juba täna!

CarCops autovalve teenuse hind kõigest 9.90€. Esimene kuu TASUTA!

Telli kohe

Autoliisingu juhataja Alan Lääne:

“Oleme saanud hea ülevaate meie klientide käsutuses olevate sõidukite asukohast. Ülejäänud teenused, nagu sms-iga auto seiskamine, kütusekulu jne, meile huvi ei paku. Kuna meie ettevõte on liisingufirma, siis seadmed on paigaldatud meie klientidele antud liisinguautodele, enamasti kallimatele sõidukitele.

Meeldib see, et CarCopsi esindajad reageerivad kiirelt igale murele ja lahendus on olnud alati positiivne, nagu seadmete tellimine, alarmide edastamised, jooksvate küsimuste lahendamised jne. Teenus meeldib väga, kuid seadme paigaldus võiks olla kiirem ja lihtsam.

Eelnev kogemus on olnud firmaga: Guard Systems Estonia AS, see on täielik jama, ei soovita kellelegi – maha visatud aeg ja raha. Seadme saab küll ise autosse paigaldada 10 sekundiga, aga seade näitab ainult oma asukoha raadiust tavaliselt 1-2 kilomeetrit, eks mine ja otsi siis mingite lisaseadmetega koos Guard Systemsi töötajatega oma autot.

Lisaks kuutasule peab maksma veel ka nende töötajatele 500 euri + jooksvad kulud (lennuki piletid, hotellid, kütus jne.) iga kadunud sõiduki otsimise eest kui auto on jäänud kadunuks väljaspool Baltikumi. Baltikumis otsivad nad 3 autot aastas tasuta.

Ja mis kõige hullem, 4-5 kuu pärast pooled paigaldatud seadmed ei töötanud enam, mingit vastutust nad selle eest ei võta, on nõus välja vahetama ainult uue seadme vastu. Meil oli paigaldatud umbes 50 seadet. Seadme hind oli vist 60 eurot.

CarCops OÜ-d soovitan kindlasti kõikidele firmadele, eelkõige rendi- ja liisingufirmadele, transpordi ettevõtetele ja miks mitte ka eraisikutele, et varguse korral tuvastada sõiduki täpne asukoht.”

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma rendiauto ettevõttele telefonil 55 900 656, info@carcops.ee või kasuta 30 päevast TASUTA teenuse prooviperioodi ja näed kui mugavaks muutub sinu masinapargi haldamine.