Rendiauto GPS lahendus annab võimaluse masinad blokeerida (süütekatkestus), uksi avada/sulgeda, jälgida sõidustiili, lugeda veakoode ja palju muud. Täielik nimekiri allpool.

Mida rendiauto GPS lahendus rendifirmadele annab?

1. Kogu masinapargi ülevaade

Reaalajas on näha masinate paiknemised, sõidukiirus ja -suund, aku pinge, süüte/mootori staatus ja palju muud.

2. Seiskamine mobiilsest Äpp-ist või SMS-ga

Masina saab vajadusel alati seisma jätta distantsilt, kui peaks selleks vajadus tekkima. Kas on siis tegu maksevõlglasega pikemaajalise rendi puhul või on rikutud mõnda lepingu punkti. Näiteks on masin renditud sõiduks Eestis aga masin väljub Eesti piiridest.

VIDEO: Süütekatkestus

3. Määratud piirkonnad

Kõik autorendifirmad kasutavad võimalust, kui masin väljub Eesti territooriumilt, siis saadetakse neile automaatselt e-mail teade.

VIDEO: Geopiirkonnad

4. Pukseerimise alarm

Automaatne Geo-tara tekib 60 sekundit peale auto süüte välja lülitamist ümber auto 100m raadiusega kaitse ala. Kui auto väljub sellest alast ilma süüdet sisse lülitamata, näiteks sõiduki teisaldamine või vargus, siis antakse omanikule sellest koheselt teada SMS teel.

5. Digitaalne hooldusraamat

Näitab iga masina kilomeetri hinda. Sisestades kõik kulud nagu varuosad, hoolduse maksumus, uued rehvid, kindlustus jne arvutab hooldusraamat väga täpselt, millise masina kilomeetri hind on kõige madalam ja millise masina kilomeeteri hind on kõige kõrgem. Aitab teha otsuseid millistest masinatest loobuda ja milliseid juurde soetada.

6. Kiiruse ületamised

Rentides küsitakse tagatisraha ning kui rentnik on rendiperioodil ületanud kiirust, siis on ettevõttel õigus tagatisraha kinni hoida, kuni selgub, kas rentnikule on määratud trahv. Kiiruse ületamiste kohta saadetakse ettevõttele e-mail teated reaalajas, nii kui rikkumine on toimunud.

7. Ökosõidu raport

Näitab ära liigsed kiirendused, pidurdused ja kurvi läbimised liiga suurel kiirusel. Annab ülevaate rentniku sõiduharjumustest ning aitab teha otsuseid, kas tulevikus ka antud rentnikule sõidukit rentida.

8. Avarii teade

Juhul kui auto on sattunud avariisse, saadetakse selle kohta e-mail teade koos Google Maps lingiga, millelt on näha avarii asukoht.

9. E-mail teated

Lähenevast autohooldusest (tehnoülevaatus, õlivahetus, korraline hooldus jne).

10. Kindlustus

E-mail teated kui sõiduki kindlustusperiood hakkab lõppema.

11. Autonoomne aku

GPS seade saadab koheselt SMS teate, kui auto aku on lahti ühendatud ning GPS lülitub ümber sisese aku peale.

12. Positsioneerimine GSM mastide järgi

Kui puudub GPS signaal näiteks tunnelis, parkimismajas või garaazis, siis näitab GPS seade automaatselt asukohta mobiilimastide järgi.

Pikemalt loe siit: Positsioneerimine

13. Uste avamine/sulgemine üle tasuta GPRS andmeside

Uudse lahendusena pakume keskluku avamist/sulgemist üle tasuta GPRS andmeside. Vanemad lahendused kasutavad SMS-e, mis on kohmakad suure masinapargi puhul, tekitab viiteid ja samuti on SMS-id tasulised. Sellepärast saadab CarCops vaid käsklusi üle tasuta GPRS andmeside.

Isikliku auto rentimise teenus kogub üha populaarsust ja nüüd saad autolevi platvormil rentida oma autot kontaktivabalt isegi siis kui asud teises Eestimaa otsas.

Autolevi on välja toonud ka omapoolsed punktid, mida uus teenus klientidele pakub.             Autolevi nutikas GPS jälgimine

Kui soovite autolevi platvormil oma autosid rentima hakata kontaktivabalt, siis andke oma soovist teada e-maili teel info@autolevi.ee

14. Erilahendused kliendi soovil

Näiteks CityBee retro projekt selgitab kuidas 1980 aasta Moskvich kaasajastada nii, et seda oleks võimalik mobiilsest äppist ja alarmpuldist juhtida.

15. Armatuuri hoiatustuled

Viimase uuendusega lisasime autorendi firmade soovil võimaluse jälgida ka kõige olulisemaid armatuuri märguande tulesid, mis annavad märku näiteks lähenevast hooldusest või teavitavad veakoodist. Jälgime kuute olulisemat tuld: mootor, turvapadi, rehvirõhk, hooldus, õli tase ja pidurid.

VIDEO: Armatuuri hoiatustuled

Koduleht: Armatuuri hoiatustuled

16. Veakoodid masina ajust

Mootori kontrolltule (veakoodi) nägemine armatuurlaual ja selle põhjust teadmata võib olla päris keeruline teha otsuseid, kas edasi sõita või masin puksiiriga teenindusse toimetada. Seetõttu on oluline leida telemaatiline lahendus, mis aitab teil mõista veakoode, et saaksite oma sõiduki probleemi tuvastada kiirelt ja vastavalt sellele tegutseda.

VIDEO: Veakoodid masina ajust

Koduleht: Veakoodide lugemine

17. Immobilaiser TASUTA kampaania

CarCops Rendiauto paketiga liitujad saavad 2022 aasta jooksul kaasa tasuta immobilaiseri väärtuses 400 eurot. Sarnane lahendus eraldi ostes koos paigaldusega maksaks olenevalt autost 380 kuni 450 eurot. Kui soovid säästa 400 eurot immobilaiseri pealt, siis liitu CarCops Autovalve PRO paketiga www.carcops.ee/tellimine

VIDEO: Immobilaiser

18. Lisa Immobilaiser UUS

Kas teadsid, et lisa immobilaiser takistab keyless võtme pikendamist Teie rentniku kodust või taskust autoni? Kas teadsid, et lisa immobilaiser takistab kolmanda võtme kirjutamist auto mällu, millega võidakse Teie auto hiljem lihtsalt varastada? Vaata täielikku nimekirja.

Koduleht: Immobilaiser – CAN IMMO

Telli auto GPS jälgimine parima hinnaga juba täna!

CarCops autovalve teenuse hind kõigest 9.90€. 

Telli siit

Mõned autorendifirmad kellega koostööd teeme:

 

           

Autoliisingu juhataja Alan Lääne:

“Oleme saanud hea ülevaate meie klientide käsutuses olevate sõidukite asukohast. Ülejäänud teenused, nagu sms-iga auto seiskamine, kütusekulu jne, meile huvi ei paku. Kuna meie ettevõte on liisingufirma, siis seadmed on paigaldatud meie klientidele antud liisinguautodele, enamasti kallimatele sõidukitele.

Meeldib see, et CarCopsi esindajad reageerivad kiirelt igale murele ja lahendus on olnud alati positiivne, nagu seadmete tellimine, alarmide edastamised, jooksvate küsimuste lahendamised jne. Teenus meeldib väga, kuid seadme paigaldus võiks olla kiirem ja lihtsam.

Eelnev kogemus on olnud firmaga: Guard Systems Estonia AS, see on täielik jama, ei soovita kellelegi – maha visatud aeg ja raha. Seadme saab küll ise autosse paigaldada 10 sekundiga, aga seade näitab ainult oma asukoha raadiust tavaliselt 1-2 kilomeetrit, eks mine ja otsi siis mingite lisaseadmetega koos Guard Systemsi töötajatega oma autot.

Lisaks kuutasule peab maksma veel ka nende töötajatele 500 euri + jooksvad kulud (lennuki piletid, hotellid, kütus jne.) iga kadunud sõiduki otsimise eest kui auto on jäänud kadunuks väljaspool Baltikumi. Baltikumis otsivad nad 3 autot aastas tasuta.

Ja mis kõige hullem, 4-5 kuu pärast pooled paigaldatud seadmed ei töötanud enam, mingit vastutust nad selle eest ei võta, on nõus välja vahetama ainult uue seadme vastu. Meil oli paigaldatud umbes 50 seadet. Seadme hind oli vist 60 eurot.

CarCops OÜ-d soovitan kindlasti kõikidele firmadele, eelkõige rendi- ja liisingufirmadele, transpordi ettevõtetele ja miks mitte ka eraisikutele, et varguse korral tuvastada sõiduki täpne asukoht.”

Ettevõtte autode jagamine

Sama lahendust saavad kasutada ka ettevõtted, kellel on suurem masinapark ning masinad pargivad terve päeva kontori ees. Nädalavahetusel saab sellisel kujul oma masinapargi raha teenima panna või hõlbustada töötajate autode kasutamist tööajal. Võtmeid hoitakse kinda laekas ja uste avamine/sulgemine käib telefoni teel. Teenust saavad kasutada nii eraisikud kui ka ettevõtted, et oma auto raha teenima panna.

Lisavõimalused

Iga autoomanik saab oma auto muuta sisuliselt pakiautomaadiks. Näiteks kui kuller toob Teile paki ja viibite kodust/kontorist eemal aga auto on parklas, siis saab mobiilist avada ka pagasniku kullerile. Pakk jäetakse autosse ning kuller sulgeb pagasniku.

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma rendiauto ettevõttele telefonil 55 900 656, info@carcops.ee ja näed kui mugavaks muutub sinu masinapargi haldamine.