PAKETT 1

Soovid armatuuri hoiatustuledest saada kohest teavitust? Paigaldame GPS seadmed masina ajust infot lugeme reaalajas ja edastame hoiatustule info koheselt e-mailile.

Meil on väga hea uudis CarCops Autovalve klientidele kes juba kasutavad rendiauto GPS lahendust ja uste avamist/sulgemist distantsilt või kes alles kaaluvad seda lahedust kasutama hakata. Viimase uuendusega lisasime autorendi firmade soovil võimaluse jälgida ka kõige olulisemaid armatuuri märguande tulesid, mis annavad märku näiteks lähenevast hooldusest või teavitavad veakoodist.

Jälgime kuute olulisemat tuld: mootor, turvapadi, rehvirõhk, hooldus, õli tase ja pidurid.

PAKETT 2

Soovid masinapargi veakoodidest saada kohest teavitust? Paigaldame GPS seadmed masina ajust infot lugema reaalajas ja edastame veakoodid koheselt e-mailile.

Veakoodi otsinguks siin lehel vajuta Ctrl+F

Mootori kontrolltule (veakoodid) nägemine armatuurlaual ja selle põhjust teadmata võib olla päris keeruline teha otsuseid, kas edasi sõita või masin puksiiriga teenindusse toimetada. Seetõttu on oluline leida telemaatiline lahendus, mis aitab teil mõista veakoode, et saaksite oma sõiduki probleemi tuvastada kiirelt ja vastavalt sellele tegutseda.

Mis on DTC ehk veakoodid? 

DTC, lühend diagnostikavigade koodist, on kood, mida kasutatakse sõiduki või raskete seadmete rikete diagnoosimiseks. Kui rikkeindikaatorlamp ehk mootori kontrolltuli hoiatab juhti lihtsalt, et probleem on olemas, tuvastab DTC, milles ja kus on probleem. DTC-sid nimetatakse ka mootorsõiduki veakoodideks ja neid saab lugeda skanneriga, mis ühendatakse otse sõiduki ODD2 pistikusse.

Veakoodide põhiteadmiste omamine on sõidukipargi haldajatele väga kasulik. Loe edasi, et saada lisateavet veakoodide, nende toimimise ja neist arusaamise kohta.

Veakoodide lugemine – Auto diagnostika 

Veakoodid genereeritakse sõiduki pardadiagnostikasüsteemi (on-board diagnostics OBD) abil alati kui tuvastatakse rike. OBD diagnoosib rikke ja kuvab veakoodid  nähtavate hoiatustulede kaudu, näiteks mootori kontrolltuli läheb põlema. See võimaldab ka välistel seadmetel, näiteks OBD-skanneril, suhelda sõiduki pardaarvutisüsteemiga.

Tänapäeval on veakoodide lugemiseks kaks peamist standardit.

OBD2 – sõiduautode ja  kaubikute jaoks

J1939 –  raskeveokite ja rasketehnika jaoks

OBD-II juurutamisega loodi Autoinseneride Seltsi (SAE) standardne DTC-loend, mis sisaldab kõigile tootjatele ühiseid koode. Kuigi OBD-II kasutatakse laialdaselt, on oluline märkida, et tootja spetsiifilised veakoodid on endiselt olemas. Tootjad võivad universaalsete koodide loendi täiendamiseks luua oma DTC-d kui sõiduk seda nõuab, kuid sagedamini on neid tootja spetsiifilisi koode ilma mehaanikuta keeruline tõlgendada.

Kas teie sõiduk vastab OBD-II või J1939 nõuetele?

OBD-II ühilduv: Pärast 1. jaanuari 1996 ehitatud ja müüdud autod ja kaubikud pidid olema varustatud OBD-II-ga.

J1939 ühilduv: Enamik diiselmootoriga toodetud sõidukeid või seadmeid vastavad J1939 nõuetele. Tööstuse standard enamiku raskeveokite ja busside jaoks

Kui Te pole kindel, kas teie sõiduk vastab OBD-II või J1939 nõuetele, kontrollige oma sõidukijuhendit, uurige veebist või pöörduge oma esinduse poole ühilduvuse kinnitamiseks.

Kuidas lugeda OBD-2 veakoode?

Veakoodil on viis tähemärki. Iga märk DTC-st annab sõiduki probleemi kohta erineva teabe. Esimene märk on alati täht. See näitab, millises juhtimissüsteemis on probleem, ning sellel on järgmised võimalikud väärtused ja tähendused:

P (jõuülekanne) viitab mootorile, jõuülekandele, kütusesüsteemile ja seonduvatele lisaseadmetele. (1688 koodi)

C (šassii) viitab mehaanilistele süsteemidele, mis asuvad tavaliselt väljaspool sõitjateruumi, näiteks roolimine, vedrustus ja pidurdamine nagu ABS (486 koodi).

B (kere) viitab osadele, mis asuvad peamiselt sõitjateruumi piirkonnas nagu kliimaseade ning turvapadi (1164 koodi)

U (võrk) tähistab sõiduki pardaarvuteid ja seotud süsteeme (299 koodi)

Teine märk on arv, tavaliselt 0 või 1, ja see näitab, kas kood on standarditud või mitte.

0 näitab, et kood on üldine, standardiseeritud SAE (Automotive Engineers Society) kood. Üldised veakoodid võetakse vastu kõikidest autodest, mis vastab OBD-II standardile.

1 näitab, et kood on sõiduki tootja spetsiifiline. Need koodid on unikaalsed konkreetsele automargile või mudelile ja on tavaliselt vähem levinud.

2 või 3 on haruldasemad ja nende tähendus sõltub koodi eelmisest tähest. Enamasti näitab 2 või 3, et kood on tootjapõhine, välja arvatud mõned üksikud erandid.

Kolmas märk on samuti number, ulatudes vahemikku 1 kuni 8. See näitab viga allsüsteemi.

1 viitab kütuse või õhu mõõtesüsteemile

2 viitab kütuse või õhu mõõtmise sissepritsesüsteemile

3 viitab süütesüsteemile

4 viitab heitgaasisüsteemile

5 viitab sõiduki kiiruse reguleerimisele ja tühikäigu juhtimissüsteemile

6 viitab arvuti väljundahelale

7 ja 8 näitavad, et probleem on seotud ülekandega

Neljandat ja viiendat tähemärki loetakse koos kahekohalise arvuna vahemikus 0–99, mida nimetatakse konkreetseks veaindeksiks. Need märgid tuvastavad sõiduki täpse probleemi.

Kui te pole kindel, mida teie kood tähendab, küsige selgitusi oma sõiduki tootjalt, sõiduki kasutusjuhendist või siin lehel olevate koodide hulgast.

Autode veakoodide tähendused

Iga DTC vastab konkreetsele sõiduki rikkele, näiteks mootori süüteveale. Järgmist levinud veakoodi P0128 loetakse järgmiselt:

Esimene täht on P, mis tähendab, et probleem seisneb jõuülekandes.

Teine märk on 0, mis näitab, et järgmine kood pole tootja spetsiifiline kood. See on standardiseeritud ja seda saab tõlgendada vastavalt SAE definitsioonidele.

Kolmas märk on 1, mis näitab, et probleem on konkreetselt kütuse ja õhu mõõtmise allsüsteemis.

Kaks viimast numbrit moodustavad konkreetse veaindeksi 28.

Selle näidu põhjal on selge, et kood P0128 viitab mootori jahutusvedeliku temperatuuri probleemile, mis jääb alla termostaadi reguleeriva temperatuuri.

Mis on levinud veakoodid?

Teatud veakoodid ilmuvad tõenäolisemalt kui teised. Allpool on loetelu levinud DTC-dest, millega võite kokku puutuda, ja nende vastavatest riketest.

P0442: Väike süsteemi leke sõiduki kütuseaurude kontrollsüsteemis.

P0606: Rike jõuülekande juhtmoodulis (PCM), mida nimetatakse ka mootori juhtimismooduliks (ECM).

P0101: Rike massiõhuvoolu (MAF) anduris või vooluahelas.

P0110: Sisselaskeõhu temperatuurianduri ahela talitlushäire.

P0500: Sõiduki kiiruseanduri rike.

P0706: Rike ülekandeala anduri vooluahelas.

Oluline on märkida, et kuigi veakoodid on kasulikud sõiduki talitlushäirete tuvastamisel, ei võimalda need rikke tekkimise põhjust lahti mõtestada. Mehaanik peab sõidukit diagnoosima, et probleemi põhjus välja selgitada ja sellega tegeleda.

DTC skaneerimisvahendid sõidukipargi haldajatele

Veakoode lugevad skannerid, tuntud kui OBD-II skannerid, on laialdaselt saadaval. Kuid kui olete arvukate sõidukite eest vastutav autopargi haldur, võib iga kord kui mootori kontrolltuli süttib sõidukit käsitsi kontrollimine osutuda võimatuks, sest masin asub mitmesaja kilomeetri kaugusel.

Sellepärast on oluline valida selline sõidukipargi haldamise terviklahendus nagu CarCops, mis sisaldab hooldustööriistu, mis muudavad veakoodide tuvastamise kiireks ja lihtsaks protsessiks. GPS seade ühendatakse otse sõiduki OBD-II porti ja saadavad sõidukiga seotud andmed – sealhulgas veakoodid serverisse. See tähendab, et kui ilmneb veakood, saadetakse teavitus automaatselt Teie konto juhtpaneelile või teavitatakse e-maili/SMS teel.

Saate masina juhi või rentnikuga koheselt ühendust võtta ja paluda masin ära parkida kuni olete kindel, kas masinaga võib sõitu jätkata lähima remondikohani või peab masinale järele saatma puksiiri, et ära hoida suuremat kahju.

Juhul kui mitmel teie sõidukil on DTC-probleeme võib DTC-tööriista sisaldav telemaatiline lahendus aidata teil kiiresti tuvastada, mis on probleem, et saaksite vajadusel kiiresti veakoodid remonditöökotta edastada ja remondiaja kokku leppida.

Lisainfot leiate siit:

 1. Üldised veakoodid
 2. Tootja põhised veakoodid

Personaalne pakkumine

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma masinapargile telefonil 55 900 656, info@carcops.ee ja näed kui mugavaks muutub sinu masinapargi ja veakoodide haldamine.

Veakoodi otsinguks siin lehel vajuta Ctrl+F

Related to: Fuel and Air Metering

 • P0001 Fuel Volume Regulator Control Circuit/Open
 • P0002 Fuel Volume Regulator Control Circuit Range/Performance
 • P0003 Fuel Volume Regulator Control Circuit Low
 • P0004 Fuel Volume Regulator Control Circuit High
 • P0005 Fuel Shutoff Valve Control Circuit/Open
 • P0006 Fuel Shutoff Valve Control Circuit Low
 • P0007 Fuel Shutoff Valve Control Circuit H igh
 • P0008 Engine Position System Performance (Bank1)
 • P0009 Engine Position System Performance (Bank2)
 • P0010 A Camshaft Position Actuator Circuit (Bank1)
 • P0011 A Camshaft Position – Timing Over-Advanced or System Performance(Bank1)
 • P0012 A Camshaft Position – Timing Over-Retarded (Bank 1)
 • P0013 B Camshaft Position – Actuator Circuit (Bank1)
 • P0014 B Camshaft Position – Timing Over-Advanced or System Performance (Bank 1)
 • P0015 B Camshaft Position – Timing Over-Retarded (Bank 1)
 • P0016 Crankshaft Position Camshaft Position Correlation (Bank 1 Sensor A)
 • P0017 Crankshaft Position Camshaft Position Correlation (Bank 1 Sensor B)
 • P0018 Crankshaft Position Camshaft Position Correlation (Bank 2 Sensor A)
 • P0019 Crankshaft Position Camshaft Position Correlation (Bank 2 Sensor B)
 • P0020 A Camshaft Position Actuator Circuit (Bank 2)
 • P0021 A Camshaft Position – Timing Over-Advanced or System Performance (Bank 2)
 • P0022 A Camshaft Position – Timing Over-Retarded (Bank 2)
 • P0023 B Camshaft Position – Actuator Circuit (Bank 2)
 • P0024 B Camshaft Position – Timing Over-Advanced or System Performance (Bank 2)
 • P0025 B Camshaft Position – Timing Over-Retarded (Bank 2)
 • P0026 Intake Valve Control Solenoid Circuit Range/Performance (Bank 1)
 • P0027 Exhaust Valve Control Solenoid Circuit Range/Performance (Bank 1)
 • P0028 Intake Valve Control Solenoid Circuit Range/Performance (Bank 2)
 • P0029 Exhaust Valve Control Solenoid Circuit Range/Performance (Bank 2)
 • P0030 HO2S Heater Control Circuit (Bank 1 Sensor 1)
 • P0031 HO2S Heater Control Circuit Low (Bank 1 Sensor 1)
 • P0032 HO2S Heater Control Circuit High (Bank 1 Sensor 1)
 • P0033 Turbo Charger Bypass Valve Control Circuit
 • P0034 Turbo Charger Bypass Valve Control Circuit Low
 • P0035 Turbo Charger Bypass Valve Control Circuit High
 • P0036 HO2S Heater Control C ircuit (Bank 1 Sensor 2)
 • P0037 HO2S Heater Control Circuit Low (Bank 1 Sensor 2)
 • P0038 HO2S Heater Control Circuit High (Bank 1 Sensor 2)
 • P0039 Turbo/Super Charger Bypass Valve Control Circuit Range/Performance
 • P0040 O2 Sensor Signals Swapped Bank 1 Sensor 1/ Bank 2 Sensor 1
 • P0041 O2 Sensor Signals Swapped Bank 1 Sensor 2/ Bank 2 Sensor 2
 • P0042 HO2S Heater Control Circuit (Bank 1 Sensor 3)
 • P0043 HO2S Heater Control Circuit Low (Bank 1 Sensor 3)
 • P0044 HO2S Heater Control Circuit High (Bank 1 Sensor 3)
 • P0045 Turbo/Super Charger Boost Control Solenoid Circuit/Open
 • P0046 Turbo/Super Charger Boost Control Solenoid Circuit Range/Performance
 • P0047 Turbo/Super Charger Boost Control Solenoid Circuit Low
 • P0048 Turbo/Super Charger Boost Control Solenoid Circuit High
 • P0049 Turbo/Super Charger Turbine Overspeed
 • P0050 HO2S Heater Control Circuit (Bank 2 Sensor 1)
 • P0051 HO2S Heater Control Circuit Low (Bank 2 Sensor 1)
 • P0052 HO2S Heater Control Circuit High (Bank 2 Sensor 1)
 • P0053 HO2S Heater Resistance (Bank 1 Sensor 1)
 • P0054 HO2S Heater Resistance (Bank 1 Sensor 2)
 • P0055 HO2S Heater Resistance (Bank 1 Sensor 3)
 • P0056 HO2S Heater Control Circuit (Bank 2 Sensor 2)
 • P0057 HO2S Heater Control Circuit Low (Bank 2 Sensor 2)
 • P0058 HO2S Heater Control Circuit High (Bank 2 Sensor 2)
 • P0059 HO2S Heater Resistance (Bank 2 Sensor 1)
 • P0060 HO2S Heater Resistance (Bank 2 Sensor 2)
 • P0061 HO2S Heater Resistance (Bank 2 Sensor 3)
 • P0062 HO2S Heater Control Circuit (Bank 2 Sensor 3)
 • P0063 HO2S Heater Control Circuit Low (Bank 2 Sensor 3)
 • P0064 HO2S Heater Control Circuit High (Bank 2 Sensor 3)
 • P0065 Air Assisted Injector Control Range/Performance
 • P0066 Air Assisted Injector Control Circuit or Circuit Low
 • P0067 Air Assisted Injector Control Circuit High
 • P0068 MAP/MAF Throttle Position Correlation
 • P0069 Manifold Absolute Pressure Barometric Pressure Correlation
 • P0070 Ambient Air Temperature Sensor Circuit
 • P0071 Ambient Air Temperature Sensor Range/Performance
 • P0072 Ambient Air Temperature Sensor Circuit Low
 • P0073 Ambient Air Temperature Sensor Circuit High
 • P0074 Ambient Air Temperature Sensor Circuit Intermittent
 • P0075 Intake Valve Control Solenoid Circuit (Bank 1)
 • P0076 Intake Valve Control Solenoid Circuit Low (Bank 1)
 • P0077 Intake Valve Control Solenoid Circuit High (Bank 1)
 • P0078 Exhaust Valve Control Solenoid Circuit (Bank 1)
 • P0079 Exhaust Valve Control Solenoid Circuit Low (Bank 1)
 • P0080 Exhaust Valve Control Solenoid C ircuit High (Bank 1)
 • P0081 Intake Valve Control Solenoid Circuit (Bank 2)
 • P0082 Intake Valve Control Solenoid Circuit Low (Bank 2)
 • P0083 Intake Valve Control Solenoid Circuit High (Bank 2)
 • P0084 Exhaust Valve Control Solenoid Circuit (Bank 2)
 • P0085 Exhaust Valve Control Solenoid Circuit Low (Bank 2)
 • P0086 Exhaust Valve Control Solenoid C ircuit High (Bank 2)
 • P0087 Fuel Rail/System Pressure – Too Low
 • P0088 Fuel Rail/System Pressure – Too High
 • P0089 Fuel Pressure Regulator 1 Performance
 • P0090 Fuel Pressure Regulator 1 Control Circuit
 • P0091 Fuel Pressure Regulator 1 Control Circuit Low
 • P0092 Fuel Pressure Regulator 1 Control Circuit High
 • P0093 Fuel System Leak Detected Large Leak
 • P0094 Fuel System Leak Detected Small Leak
 • P0095 Intake Air Temperature Sensor 2 Circuit
 • P0096 Intake Air Temperature Sensor 2 Circuit Range/Performance
 • P0097 Intake Air Temperature Sensor 2 Circuit Low
 • P0098 Intake Air Temperature Sensor 2 Circuit High
 • P0099 Intake Air Temperature Sensor 2 Circuit Intermittent/Erratic
 • P0100 Mass or Volume Air flow Circuit Malfunction
 • P0101 Mass or Volume Air flow Circuit Range/Performance Problem
 • P0102 Mass or Volume Air Flow Circuit low Input
 • P0103 Mass or Volume Air flow Circuit High Input
 • P0104 Mass or Volume Air flow Circuit Intermittent
 • P0105 Manifold Absolute Pressure/Barometric Pressure Circuit Malfunction
 • P0106 Manifold Absolute Pressure/Barometric Pressure Circuit Range/Performance Problem
 • P0107 Manifold Absolute Pressure/Barometric Pressure Circuit Low Input
 • P0108 Manifold Absolute Pressure/Barometric Pressure Circuit High Input
 • P0109 Manifold Absolute Pressure/Barometric Pressure Circuit Intermittent
 • P0110 Intake Air Temperature Circuit Malfunction
 • P0111 Intake Air Temperature Circuit Range/Performance Problem
 • P0112 Intake Air Temperature Circuit Low Input
 • P0113 Intake Air Temperature Circuit High Input
 • P0114 Intake Air Temperature Circuit Intermittent
 • P0115 Engine Coolant Temperature Circuit Malfunction
 • P0116 Engine Coolant Temperature Circuit Range/Performance Problem
 • P0117 Engine Coolant Temperature Circuit Low Input
 • P0118 Engine Coolant Temperature Circuit High Input
 • P0119 Engine Coolant Temperature Circuit Intermittent
 • P0120 Throttle Pedal Position Sensor/Switch A Circuit Malfunction
 • P0121 Throttle/Pedal Position Sensor/Switch A Circuit Range/Performance Problem
 • P0122 Throttle/Pedal Position Sensor/Switch A Circuit Low Input
 • P0123 Throttle/Pedal Position Sensor/Switch A Circuit High Input
 • P0124 Throttle/Pedal Position Sensor/Switch A Circuit Intermittent
 • P0125 Insufficient Coolant Temperature for Closed Loop Fuel Control
 • P0126 Insufficient Coolant Temperature for Stable Operation
 • P0130 O2 Sensor Circuit Malfunction (Bank 1 Sensor 1)
 • P0131 O2 Sensor Circuit Low Voltage (Bank 1 Sensor 1)
 • P0132 O2 Sensor Circuit High Voltage (Bank 1 Sensor 1)
 • P0133 O2 Sensor Circuit Slow Response (Bank 1 Sensor 1)
 • P0134 O2 Sensor Circuit No Activity Detected (Bank 1 Sensor 1)
 • P0135 O2 Sensor Heater Circuit Malfunction (Bank 1 Sensor 1)
 • P0136 O2 Sensor Circuit Malfunction (Bank 1 Sensor 2)
 • P0137 O2 Sensor Circuit Low Voltage (Bank 1 Sensor 2)
 • P0138 O2 Sensor Circuit High Voltage (Bank 1 Sensor 2)
 • P0139 O2 Sensor Circuit Slow Response (Bank 1 Sensor 2)
 • P0140 O2 Sensor Circuit No Activity Detected (Bank 1 Sensor 2)
 • P0141 O2 Sensor Heater Circuit Malfunction (Bank 1 Sensor 2)
 • P0142 O2 Sensor Circuit Malfunction (Bank 1 Sensor 3)
 • P0143 O2 Sensor Circuit Low Voltage (Bank 1 Sensor 3)
 • P0144 O2 Sensor Circuit High Voltage (Bank 1 Sensor 3)
 • P0145 O2 Sensor Circuit Slow Response (Bank 1 Sensor 3)
 • P0146 O2 Sensor Circuit No Activity Detected (Bank 1 Sensor 3)
 • P0147 O2 Sensor Heater Circuit Malfunction (Bank 1 Sensor 3)
 • P0150 O2 Sensor Circuit Malfunction (Bank 2 Sensor 1)
 • P0151 O2 Sensor Circuit Low Voltage (Bank 2 Sensor 1)
 • P0152 O2 Sensor Circuit High Voltage (Bank 2 Sensor 1)
 • P0153 O2 Sensor Circuit Slow Response (Bank 2 Sensor 1)
 • P0154 O2 Sensor Circuit No Activity Detected (Bank 2 Sensor 1)
 • P0155 O2 Sensor Heater Circuit Malfunction (Bank 2 Sensor 1)
 • P0156 O2 Sensor Circuit Malfunction (Bank 2 Sensor 2)
 • P0157 O2 Sensor Circuit Low Voltage (Bank 2 Sensor 2)
 • P0158 O2 Sensor Circuit High Voltage (Bank 2 Sensor 2)
 • P0159 O2 Sensor Circuit Slow Response (Bank 2 Sensor 2)
 • P0160 O2 Sensor Circuit No Activity Detected (Bank 2 Sensor 2)
 • P0161 O2 Sensor Heater Circuit Malfunction (Bank 2 Sensor 2)
 • P0162 O2 Sensor Circuit Malfunction (Bank 2 Sensor 3)
 • P0163 O2 Sensor Circuit Low Voltage (Bank 2 Sensor 3)
 • P0164 O2 Sensor Circuit High Voltage (Bank 2 Sensor 3)
 • P0165 O2 Sensor Circuit Slow Response (Bank 2 Sensor 3)
 • P0166 O2 Sensor Circuit No Activity Detected (Bank 2 Sensor 3)
 • P0167 O2 Sensor Heater Circuit Malfunction (Bank 2 Sensor 3)
 • P0170 Fuel Trim Malfunction (Bank 1)
 • P0171 System Too Lean (Bank 1)
 • P0172 System Too Rich (Bank 1)
 • P0173 Fuel Trim Malfunction (Bank 2)
 • P0174 System Too Lean (Bank 2)
 • P0175 System Too Rich (Bank 2)
 • P0176 Fuel Composition Sensor Circuit Malfunction
 • P0177 Fuel Composition Sensor Circuit Range/Performance
 • P0178 Fuel Composition Sensor Circuit Low Input
 • P0179 Fuel Composition Sensor Circuit High Input
 • P0180 Fuel Temperature Sensor A Circuit Malfunction
 • P0181 Fuel Temperature Sensor A Circuit Performance
 • P0182 Fuel Temperature Sensor A Circuit low Input
 • P0183 Fuel Temperature Sensor A Circuit High Input
 • P0184 Fuel Temperature Sensor A Circuit Intermittent
 • P0185 Fuel Temperature Sensor B Circuit Malfunction
 • P0186 Fuel Temperature Sensor B Circuit Range/Performance
 • P0187 Fuel Temperature Sensor U Circuit Low Input
 • P0188 Fuel Temperature Sensor B Circuit High Input
 • P0189 Fuel Temperature Sensor B Circuit Intermittent
 • P0190 Fuel Rail Pressure Sensor Circuit Malfunction
 • P0191 Fuel Rail Pressure Sensor Circuit Range/Performance
 • P0192 Fuel Rail Pressure Sensor Circuit Low Input
 • P0193 Fuel Rail Pressure Sensor Circuit High Input
 • P0194 Fuel Rail Pressure Sensor Circuit Intermittent
 • P0195 Engine Oil Temperature Sensor Malfunction
 • P0196 Engine Oil Temperature Sensor Range/Performance
 • P0197 Engine Oil Temperature Sensor Low
 • P0198 Engine Oil Temperature Sensor High
 • P0199 Engine Oil Temperature Sensor Intermittent
 • P0200 Injector Circuit Malfunction
 • P0201 Injector Circuit Malfunction – Cylinder 1
 • P0202 Injector Circuit Malfunction – Cylinder 2
 • P0203 Injector Circuit Malfunction – Cylinder 3
 • P0204 Injector Circuit Malfunction – Cylinder 4
 • P0205 Injector Circuit Malfunction – Cylinder 5
 • P0206 Injector Circuit Malfunction – Cylinder 6
 • P0207 Injector Circuit Malfunction – Cylinder 7
 • P0208 Injector Circuit Malfunction – Cylinder 8
 • P0209 Injector Circuit Malfunction – Cylinder 9
 • P0210 Injector Circuit Malfunction – Cylinder 10
 • P0211 Injector Circuit Malfunction – Cylinder 11
 • P0212 Injector Circuit Malfunction – Cylinder 12
 • P0213 Cold Start Injector 1 Malfunction
 • P0214 Cold Start Injector 2 Malfunction
 • P0215 Engine Shutoff Solenoid Malfunction
 • P0216 Injection Timing Control Circuit Malfunction
 • P0217 Engine Overtemp Condition
 • P0218 Transmission Over Temperature Condition
 • P0219 Engine Over Speed Condition
 • P0220 Throttle/Pedal Position Sensor/Switch B Circuit Malfunction
 • P0221 Throttle/pedal Position Sensor/Switch B Circuit Range/Performance Problem
 • P0222 Throttle/pedal Position Sensor/Switch B Circuit Low Input
 • P0223 Throttle/Pedal Position Sensor/Switch B Circuit High Input
 • P0224 Throttle/Pedal Position Sensor/Switch B Circuit Intermittent
 • P0225 Throttle/Pedal Position Sensor/Switch C Circuit Malfunction
 • P0226 Throttle/Pedal Position Sensor/Switch C Circuit Range/Performance Problem
 • P0227 Throttle/Pedal Position Sensor/Switch C Circuit Low Input
 • P0228 Throttle/Pedal Position Sensor/Switch C Circuit High Input
 • P0229 Throttle/Pedal Position Sensor/Switch C Circuit Intermittent
 • P0230 Fuel Pump Primary Circuit Malfunction
 • P0231 Fuel Pump Secondary Circuit Low
 • P0232 Fuel Pump Secondary Circuit High
 • P0233 Fuel Pump Secondary Circuit Intermittent
 • P0234 Engine Overboost Condition
 • P0235 Turbocharger Boost Sensor A Circuit Malfunction
 • P0236 Turbocharger Boost Sensor A Circuit Range/Performance
 • P0237 Turbocharger Boost Sensor A Circuit Low
 • P0238 Turbocharger Boost Sensor A Circuit High
 • P0239 Turbocharger Boost Sensor B Circuit Malfunction
 • P0240 Turbocharger Boost Sensor B Circuit Range/Performance
 • P0241 Turbocharger Boost Sensor B Circuit Low
 • P0242 Turbocharger Boost Sensor B Circuit High
 • P0243 Turbocharger Wastegate Solenoid A Malfunction
 • P0244 Turbocharger Wastegate Solenoid A Range/Performance
 • P0245 Turbocharger Wastegate Solenoid A low
 • P0246 Turbocharger Wastegate Solenoid A High
 • P0247 Turbocharger Wastegate Solenoid B Malfunction
 • P0248 Turbocharger Wastegate Solenoid B Range/Performance
 • P0249 Turbocharger Wastegate Solenoid B Low
 • P0250 Turbocharger Wastegate Solenoid B High
 • P0251 Injection Pump Fuel Metering Control “A” Malfunction (Cam/Rotor/Injector)
 • P0252 Injection Pump Fuel Metering Control “A” Range/Performance (Cam/Rotor/Injector)
 • P0253 Injection Pump Fuel Metering Control “A” Low (Cam/Rotor/Injector)
 • P0254 Injection Pump Fuel Metering Control “A” High (Cam/Rotor/Injector)
 • P0255 Injection Pump Fuel Metering Control “A” Intermittent (Cam/Rotor/Injector)
 • P0256 Injection Pump Fuel Metering Control “B” Malfunction (Cam/Rotor/Injector)
 • P0257 Injection Pump Fuel Metering Control “B” Range/Performance (Cam/Rotor/Injector)
 • P0258 Injection Pump Fuel Metering Control “B” Low (Cam/Rotor/Injector)
 • P0259 Injection lump Fuel Metering Control “B” High (Cam/Rotor/Injector)
 • P0260 Injection Pump Fuel Metering Control “B” Intermittent (Cam/Rotor/Injector)
 • P0261 Cylinder 1 Injector Circuit Low
 • P0262 Cylinder 1 Injector Circuit High
 • P0263 Cylinder 1 Contribution/Balance Fault
 • P0264 Cylinder 2 Injector Circuit Low
 • P0265 Cylinder 2 Injector Circuit High
 • P0266 Cylinder 2 Contribution/Balance Fault
 • P0267 Cylinder 3 Injector Circuit Low
 • P0268 Cylinder 3 Injector Circuit High
 • P0269 Cylinder 3 Contribution/Balance Fault
 • P0270 Cylinder 4 Injector Circuit Low
 • P0271 Cylinder 4 Injector Circuit High
 • P0272 Cylinder 4 Contribution/Balance Fault
 • P0273 Cylinder 5 Injector Circuit Low
 • P0274 Cylinder 5 Injector Circuit High
 • P0275 Cylinder 5 Contribution/Balance Fault
 • P0276 Cylinder 6 Injector Circuit Low
 • P0277 Cylinder 6 Injector Circuit High
 • P0278 Cylinder 6 Contribution/Balance Fault
 • P0279 Cylinder 7 Injector Circuit Low
 • P0280 Cylinder 7 Injector Circuit High
 • P0281 Cylinder 7 Contribution/Balance Fault
 • P0282 Cylinder 8 Injector Circuit Low
 • P0283 Cylinder 8 Injector Circuit High
 • P0284 Cylinder 8 Contribution/Balance Fault
 • P0285 Cylinder 9 Injector Circuit Low
 • P0286 Cylinder 9 Injector Circuit High
 • P0287 Cylinder 9 Contribution/Balance Fault
 • P0288 Cylinder 10 Injector Circuit Low
 • P0289 Cylinder 10 Injector Circuit High
 • P0290 Cylinder 10 Contribution/balance Fault
 • P0291 Cylinder 11 Injector Circuit Low
 • P0292 Cylinder 11 Injector Circuit High
 • P0293 Cylinder 11 Contribution/balance Fault
 • P0294 Cylinder 12 Injector Circuit Low
 • P0295 Cylinder 12 Injector Circuit High
 • P0296 Cylinder 12 Contribution/Balance Fault

Related to: Ignition System and Misfire Detection

 • P0300       Random/Multiple Cylinder Misfire Detected
 • P0301       Cylinder 1 Misfire Detected
 • P0302       Cylinder 2 Misfire Detected
 • P0303       Cylinder 3 Misfire Detected
 • P0304       Cylinder 4 Misfire Detected
 • P0305       Cylinder 5 Misfire Detected
 • P0306       Cylinder 6 Misfire Detected
 • P0307       Cylinder 7 Misfire Detected
 • P0308       Cylinder 8 Misfire Detected
 • P0309       Cylinder 9 Misfire Detected
 • P0310       Cylinder 10 Misfire Detected
 • P0311       Cylinder 11 Misfire Detected
 • P0312       Cylinder 12 Misfire Detected
 • P0320       Ignition/Distributor Engine Speed Input Circuit Malfunction
 • P0321       Ignition/Distributor Engine Speed Input Circuit Range/Performance
 • P0322       Ignition/Distributor Engine Speed Input Circuit No Signal
 • P0323       Ignition/Distributor Engine Speed Input Circuit Intermittent
 • P0325       Knock Sensor 1 Circuit Malfunction (Bank 1 or Single Sensor)
 • P0326       Knock Sensor 1 Circuit Range/Performance (Bank 1 or Single Sensor)
 • P0327       Knock Sensor 1 Circuit low Input (Bank 1 or Single Sensor)
 • P0328       Knock Sensor 1 Circuit High Input (Bank 1 or Single Sensor)
 • P0329       Knock Sensor 1 Circuit Input Intermittent (Bank 1 or Single Sensor)
 • P0330       Knock Sensor 2 Circuit Malfunction (Bank 2)
 • P0331       Knock Sensor 2 Circuit Range/Performance (Bank )
 • P0332       Knock Sensor 2 Circuit Low Input (Bank 2)
 • P0333       Knock Sensor 2 Circuit High Input (Bank 2)
 • P0334       Knock Sensor 2 Circuit Input Intermittent (Bank 2)
 • P0335       Crankshaft Position Sensor A Circuit Malfunction
 • P0336       Crankshaft Position Sensor A Circuit Range/Performance
 • P0337       Crankshaft Position Sensor A Circuit Low Input
 • P0338       Crankshaft Position Sensor A Circuit High Input
 • P0339       Crankshaft Position Sensor A Circuit Intermittent
 • P0340       Camshaft Position Sensor Circuit Malfunction
 • P0341       Camshaft Position Sensor Circuit Range/Performance
 • P0342       Camshaft Position Sensor Circuit Low Input
 • P0343       Camshaft Position Sensor Circuit High Input
 • P0344       Camshaft Position Sensor Circuit Intermittent
 • P0350       Ignition Coil Primary/Secondary Circuit Malfunction
 • P0351       Ignition Coil A Primary/Secondary Circuit Malfunction
 • P0352       Ignition Coil B Primary/Secondary Circuit Malfunction
 • P0353       Ignition Coil C Primary/Secondary Circuit Malfunction
 • P0354       Ignition Coil D Primary/Secondary Circuit Malfunction
 • P0355       Ignition Coil B Primary/Secondary Circuit Malfunction
 • P0356       Ignition Coil F Primary/Secondary Circuit Malfunction
 • P0357       Ignition Coil G Primary/Secondary Circuit Malfunction
 • P0358       Ignition Coil H Primary/Secondary Circuit Malfunction
 • P0359       Ignition Coil I Primary/Secondary Circuit Malfunction
 • P0360       Ignition Coil I Primary/Secondary Circuit Malfunction
 • P0361       Ignition Coil K Primary/Secondary Circuit Malfunction
 • P0362       Ignition Coil L Primary/Secondary Circuit Malfunction
 • P0370       Timing Reference High Resolution Signal A Malfunction
 • P0371       Timing Reference High Resolution Signal A Too Many Pulses
 • P0372       Timing Reference High Resolution Signal A Too Few Pulses
 • P0373       Timing Reference High Resolution Signal A Intermittent/Erratic Pulses
 • P0374       Timing Reference High Resolution Signal A No Pulses
 • P0375       Timing Reference High Resolution Signal B Malfunction
 • P0376       Timing Reference High Resolution Signal B Too Many Pulses
 • P0377       Timing Reference High Resolution Signal B Too Few Pulses
 • P0378       Timing Reference High Resolution Signal B Intermittent/Erratic Pulses
 • P0379       Timing Reference High Resolution Signal B No Pulses
 • P0380       Glow Plug/Heater Circuit “A” Malfunction
 • P0381       Glow Plug/Heater Indicator Circuit Malfunction
 • P0382       Glow Plug/Heater Circuit “B” Malfunction
 • P0385       Crankshaft Position Sensor B Circuit Malfunction
 • P0386       Crankshaft Position Sensor B Circuit Range/Performance
 • P0387       Crankshaft Position Sensor B Circuit Low Input
 • P0388       Crankshaft Position Sensor B Circuit High Input
 • P0389 Crankshaft Position Sensor B Circuit Intermittent

Related to: Auxilliary Emission Controls. EGR, EVAP etc.

 • P0400       Exhaust Gas Recirculation Flow Malfunction
 • P0401       Exhaust Gas Recirculation Flow Insufficient Detected
 • P0402       Exhaust Gas Recirculation Flow Excessive Detected
 • P0403       Exhaust Gas Recirculation Circuit Malfunction
 • P0404       Exhaust Gas Recirculation Circuit Range/Performance
 • P0405       Exhaust Gas Recirculation Sensor A Circuit Low
 • P0406       Exhaust Gas Recirculation Sensor A Circuit High
 • P0407       Exhaust Gas Recirculation Sensor B Circuit Low
 • P0408       Exhaust Gas Recirculation Sensor B Circuit High
 • P0410       Secondary Air Injection System Malfunction
 • P0411       Secondary Air Injection System Incorrect Flow Detected
 • P0412       Secondary Air Injection System Switching Valve A Circuit Malfunction
 • P0413       Secondary Air Injection System Switching Valve A Circuit Open
 • P0414       Secondary Air Injection System Switching Valve A Circuit Shorted
 • P0415       Secondary Air Injection System Switching Valve B Circuit Malfunction
 • P0416       Secondary Air Injection System Switching Valve B Circuit Open
 • P0417       Secondary Air Injection System Switching Valve B Circuit Shorted
 • P0418       Secondary Air Injection System Relay A circuit Malfunction
 • P0419       Secondary Air Injection System Relay B Circuit Malfunction
 • P0420       Catalyst System Efficiency Below Threshold (Bank 1)
 • P0421       Warm Up Catalyst Efficiency Below Threshold (Bank 1)
 • P0422       Main Catalyst Efficiency Below Threshold (Bank 1)
 • P0423       Heated Catalyst Efficiency Below Threshold (Bank l)
 • P0424       Heated Catalyst Temperature Below Threshold (Bank 1)
 • P0430       Catalyst System Efficiency Below Threshold (Bank 2)
 • P0431       Warm Up Catalyst Efficiency Below Threshold (Bank 2)
 • P0432       Main Catalyst Efficiency Below Threshold (Bank 2)
 • P0433       Heated Catalyst Efficiency Below Threshold (Bank 2)
 • P0434       Heated Catalyst Temperature Below Threshold (Bank 2)
 • P0440       Evaporative Emission Control System Malfunction
 • P0441       Evaporative Emission Control System Incorrect Purge flow
 • P0442       Evaporative Emission Control System leak Detected (small leak)
 • P0443       Evaporative Emission Control System Purge Control Valve circuit Malfunction
 • P0444       Evaporative Emission Control System Purge Control Valve Circuit Open
 • P0445       Evaporative Emission Control System Purge Control Valve Circuit Shorted
 • P0446       Evaporative Emission Control System Vent Control Circuit Malfunction
 • P0447       Evaporative Emission Control System Vent Control Circuit Open
 • P0448       Evaporative Emission Control System Vent Control Circuit Shorted
 • P0449       Evaporative Emission Control System Vent Valve/Solenoid Circuit Malfunction
 • P0450       Evaporative Emission Control System Pressure Sensor Malfunction
 • P0451       Evaporative Emission Control System Pressure Sensor Range/Performance
 • P0452       Evaporative Emission Control System Pressure Sensor Low Input
 • P0453       Evaporative Emission Control System Pressure Sensor High Input
 • P0454       Evaporative Emission Control System Pressure Sensor Intermittent
 • P0455       Evaporative Emission Control System Tank Detected (gross leak)
 • P0460       Fuel Level Sensor Circuit Malfunction
 • P0461       Fuel Level Sensor Circuit Range/Performance
 • P0462       Fuel level Sensor Circuit Low Input
 • P0463       Fuel level Sensor Circuit High Input
 • P0464       Fuel level Sensor Circuit Intermittent
 • P0465       Purge Flow Sensor Circuit Malfunction
 • P0466       Purge flow Sensor Circuit Range/Performance
 • P0467       Purge Flow Sensor Circuit Low Input
 • P0468       Purge flow Sensor Circuit High Input
 • P0469       Purge flow Sensor Circuit Intermittent
 • P0470       Exhaust Pressure Sensor Malfunction
 • P0471       Exhaust Pressure Sensor Range/Performance
 • P0472       Exhaust Pressure Sensor Low
 • P0473       Exhaust Pressure Sensor High
 • P0474       Exhaust Pressure Sensor Intermittent
 • P0475       Exhaust Pressure Control Valve Malfunction
 • P0476       Exhaust Pressure Control Valve Range/Performance
 • P0477       Exhaust Pressure Control Valve Low
 • P0478       Exhaust Pressure Control Valve High
 • P0479       Exhaust Pressure Control Valve Intermittent
 • P0480       Cooling Fan 1 Control Circuit Malfunction
 • P0481       Cooling Fan 2 Control Circuit Malfunction
 • P0482       Cooling Fan 3 Control Circuit Malfunction
 • P0483       Cooling Fan Rationality Check Malfunction
 • P0484       Cooling Fan Circuit Over Current
 • P0485       Cooling Fan Power/Ground Circuit Malfunction

Related to: Vehicle Speed, Idle Control, and Auxiliary Inputs

 • P0500       Vehicle Speed Sensor Malfunction
 • P0501       Vehicle Speed Sensor Range/Performance
 • P0502       Vehicle Speed Sensor Circuit Low Input
 • P0503       Vehicle Speed Sensor Intermittent/Erratic/High
 • P0505       Idle Control System Malfunction
 • P0506       Idle Control System RPM lower Than Expected
 • P0507       Idle Control System RPM higher Than Expected
 • P0510       Closed Throttle Position Switch Malfunction
 • P0520       Engine Oil Pressure Sensor/Switch Circuit Malfunction
 • P0521       Engine Oil Pressure Sensor/Switch Range/Performance
 • P0522       Engine Oil Pressure Sensor/Switch Low Voltage
 • P0523       Engine Oil Pressure Sensor/Switch High Voltage
 • P0530       A/C Refrigerant Pressure Sensor Circuit Malfunction
 • P0531       A/C Refrigerant Pressure Sensor Circuit Range/Performance
 • P0532       A/C Refrigerant Pressure Sensor Circuit Low Input
 • P0533       A/C Refrigerant pressure Sensor Circuit High Input
 • P0534       Air Conditioner Refrigerant Charge Loss
 • P0550       Power Steering Pressure Sensor Circuit Malfunction
 • P0551       Power Steering Pressure Sensor Circuit Range/Performance
 • P0552       Power Steering Pressure Sensor Circuit Low Input
 • P0553       Power Steering Pressure Sensor Circuit High Input
 • P0554       Power Steering Pressure sensor Circuit Intermittent
 • P0560       System Voltage Malfunction
 • P0561       System Voltage Unstable
 • P0562       System Voltage Low
 • P0563       System Voltage High
 • P0565       Cruise Control On Signal Malfunction
 • P0566       Cruise Control Off Signal Malfunction
 • P0567       Cruise Control Resume Signal Malfunction
 • P0568       Cruise Control Set Signal Malfunction
 • P0569       Cruise Control Coast Signal Malfunction
 • P0570       Cruise Control Accel Signal Malfunction
 • P0571       Cruise Control/Brake Switch A Circuit Malfunction
 • P0572       Cruise Control/Brake Switch A Circuit Low
 • P0573       Cruise Control/Brake Switch A Circuit High
 • P0574       through P0580 Reserved for Cruise Codes

Related to: Computer and Auxiliary Outputs

 • P0600       Serial Communication Link Malfunction
 • P0601       Internal Control Module Memory Check Sum Error
 • P0602       Control Module Programming Error
 • P0603       Internal Control Module Keep Alive Memory (KAM) Error
 • P0604       Internal Control Module RAM Error
 • P0605       Internal Control Module ROM Error (Module Identification Defined by SAE J1979)
 • P0606       PCM Processor Fault
 • P0608       Control Module VSS Output “A” Malfunction
 • P0609       Control Module VSS Output “B” Malfunction
 • P0620       Generator Control Circuit Malfunction
 • P0621       Generator Lamp “L” Control Circuit Malfunction
 • P0622       Generator Field “F” Control Circuit Malfunction
 • P0650       Malfunction Indicator Lamp (MIL) Control Circuit Malfunction
 • P0654       Engine RPM Output Circuit Malfunction
 • P0655       Engine Hot Lamp Output Control Circuit Malfunction
 • P0656       Fuel Level Output Circuit Malfunction

Other:

 • P0700       Transmission Control System Malfunction
 • P0701       Transmission Control System Range/Performance
 • P0702       Transmission Control System Electrical
 • P0703       Torque Converter/Brake Switch B Circuit Malfunction
 • P0704       Clutch Switch Input Circuit Malfunction
 • P0705       Transmission Range Sensor Circuit malfunction (PRNDL Input)
 • P0706       Transmission Range Sensor Circuit Range/Performance
 • P0707       Transmission Range Sensor Circuit Low Input
 • P0708       Transmission Range Sensor Circuit High Input
 • P0709       Transmission Range Sensor Circuit Intermittent
 • P0710       Transmission Fluid Temperature Sensor Circuit Malfunction
 • P0711       Transmission Fluid Temperature Sensor Circuit Range/Performance
 • P0712       Transmission Fluid Temperature Sensor Circuit Low Input
 • P0713       Transmission Fluid Temperature Sensor Circuit High Input
 • P0714       Transmission Fluid Temperature Sensor Circuit Intermittent
 • P0715       Input/Turbine Speed Sensor Circuit Malfunction
 • P0716       Input/Turbine Speed Sensor Circuit Range/Performance
 • P0717       Input/Turbine Speed Sensor Circuit No Signal
 • P0718       Input/Turbine Speed Sensor Circuit Intermittent
 • P0719       Torque Converter/Brake Switch B Circuit Low
 • P0720       Output Speed Sensor Circuit Malfunction
 • P0721       Output Speed Sensor Range/Performance
 • P0722       Output Speed Sensor No Signal
 • P0723       Output Speed Sensor Intermittent
 • P0724       Torque Converter/Brake Switch B Circuit High
 • P0725       Engine Speed input Circuit Malfunction
 • P0726       Engine Speed Input Circuit Range/Performance
 • P0727       Engine Speed Input Circuit No Signal
 • P0728       Engine Speed Input Circuit Intermittent
 • P0730       Incorrect Gear Ratio
 • P0731       Gear 1 Incorrect ratio
 • P0732       Gear 2 Incorrect ratio
 • P0733       Gear 3 Incorrect ratio
 • P0734       Gear 4 Incorrect ratio
 • P0735       Gear 5 Incorrect ratio
 • P0736       Reverse incorrect gear ratio
 • P0740       Torque Converter Clutch Circuit Malfuction
 • P0741       Torque Converter Clutch Circuit Performance or Stuck Off
 • P0742       Torque Converter Clutch Circuit Stuck On
 • P0743       Torque Converter Clutch Circuit Electrical
 • P0744       Torque Converter Clutch Circuit Intermittent
 • P0745       Pressure Control Solenoid Malfunction
 • P0746       Pressure Control Solenoid Performance or Stuck Off
 • P0747       Pressure Control Solenoid Stuck On
 • P0748       Pressure Control Solenoid Electrical
 • P0749       Pressure Control Solenoid Intermittent
 • P0750       Shift Solenoid A Malfunction
 • P0751       Shift Solenoid A Performance or Stuck Off/1-2 Shift Solenoid Valve Performance
 • P0752       Shift Solenoid A Stuck On
 • P0753       Shift Solenoid A Electrical/1-2 Shift Solenoid Circuit Electrical
 • P0754       Shift Solenoid A Intermittent
 • P0755       Shift Solenoid B Malfunction
 • P0756       Shift Solenoid B Performance or Stuck Off/2-3 Shift Solenoid Valve Performance
 • P0757       Shift Solenoid B Stuck On
 • P0758       Shift Solenoid B Electrical/2-3 Shift Solenoid Circuit Electrical
 • P0759       Shift Solenoid B Intermittent
 • P0760       Shift Solenoid C Malfunction
 • P0761       Shift Solenoid C Performance or Stuck Off
 • P0762       Shift Solenoid C Stuck On
 • P0763       Shift Solenoid C Electrical
 • P0764       Shift Solenoid C Intermittent
 • P0765       Shift Solenoid D Malfunction
 • P0766       Shift Solenoid D Performance or Stuck Off
 • P0767       Shift Solenoid D Stuck On
 • P0768       Shift Solenoid D Electrical
 • P0769       Shift Solenoid D Intermittent
 • P0770       Shift Solenoid E Malfunction
 • P0771       Shift Solenoid E Performance or Stuck Off
 • P0772       Shift Solenoid E Stuck On
 • P0773       Shift Solenoid E Electrical
 • P0774       Shift Solenoid E Intermittent
 • P0775       Pressure Control Solenoid B Malfunction
 • P0776       Pressure Control Solenoid B Performance
 • P0777       Pressure Control Solenoid B Stuck On
 • P0778       Pressure Control Solenoid B Electrical
 • P0779       Pressure Control Solenoid B Intermittent
 • P0780       Shift Malfunction
 • P0781       1-2 Shift Malfunction
 • P0782       2-3 Shift Malfunction
 • P0783       3-4 Shift Malfunction
 • P0784       4-5 Shift Malfunction
 • P0785       Shift/Timing Solenoid Malfunction/ 3-2 Shift Solenoid Circuit Electrical
 • P0786       Shift/Timing Solenoid Range/Performance
 • P0787       Shift/Timing Solenoid Low
 • P0788       Shift/Timing Solenoid High
 • P0789       Shift/Timing Solenoid Intermittent
 • P0790       Normal/Performance Switch Circuit Malfunction
 • P0791       Intermediate Shaft Speed Sensor Circuit
 • P0792       Intermediate Shaft Speed Sensor Circuit Range/Performance
 • P0793       Intermediate Shaft Speed Sensor Circuit No signal
 • P0794       Intermediate Shaft Speed Sensor Circuit Intermittent
 • P0795       Pressure Control Solenoid C
 • P0796       Pressure Control Solenoid C Performance or Stuck off
 • P0797       Pressure Control Solenoid C Stuck On
 • P0798       Pressure Control Solenoid C Electrical
 • P0799       Pressure Control Solenoid C Intermittent
 • P0801       Reverse Inhibit Control Circuit Malfunction
 • P0803       1-4 Upshift (Skip Shift) Solenoid Control Circuit Malfunction
 • P0804       1-4 Upshift (Skip Shift) Lamp Control Circuit Malfunction
 • P0805       Clutch Position Sensor Circuit Malfunction
 • P0806       Clutch Position Sensor Circuit Range/Performance Malfunction
 • P0807       Clutch Position Sensor Circuit Low Malfunction
 • P0808       Clutch Position Sensor Circuit High Malfunction
 • P0809       Clutch Position Sensor Circuit Intermittent Malfunction
 • P0810       Clutch Position Control Error
 • P0811       Excessive Clutch Slippage
 • P0812       Reverse Input Circuit
 • P0813       Reverse Output Circuit
 • P0814       Transmission Range Display Circuit
 • P0815       Upshift Switch Circuit
 • P0816       Downshift Switch Circuit
 • P0817       Starter Disable Circuit
 • P0818       Driveline Disconnect Switch Input Circuit
 • P0819       Up and Down Shift Switch to Transmission Range Correlation
 • P0820       Gear Lever X – Y Position Sensor Circuit
 • P0821       Gear Lever X Position Circuit
 • P0822       Gear Lever Y Position Circuit
 • P0823       Gear Lever X Position Circuit Intermittent
 • P0824       Gear Lever Y Position Circuit Intermittent
 • P0825       Gear Lever Push – Pull Switch (Shift Anticipate)
 • P0826       Up and Down Switch Input Circuit
 • P0827       Up and Down Switch Input Circuit Low
 • P0828       Up and Down Switch Input Circuit High
 • P0829       5-6 Shift
 • P0830       Clutch Pedal Switch A Circuit
 • P0831       Clutch Pedal Switch A Circuit Low
 • P0832       Clutch Pedal Switch A Circuit High
 • P0833       Clutch Pedal Switch B Circuit
 • P0834       Clutch Pedal Switch B Circuit Low
 • P0835       Clutch Pedal Switch B Circuit High
 • P0836       Four Wheel Drive (4WD) Switch Circuit
 • P0837       Four Wheel Drive (4WD) Switch Circuit Range/Performance
 • P0838       Four Wheel Drive (4WD) Switch Circuit Low
 • P0839       Four Wheel Drive (4WD) Switch Circuit High
 • P0840       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch A Circuit
 • P0841       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch A Circuit Range/Performance
 • P0842       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch A Circuit Low
 • P0843       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch A Circuit High
 • P0844       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch A Circuit Intermittent
 • P0845       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch B Circuit
 • P0846       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch B Circuit Range/Performance
 • P0847       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch B Circuit Low
 • P0848       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch B Circuit High
 • P0849       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch B Circuit Intermittent
 • P0850       Park / Neutral Switch Input Circuit
 • P0851       Park / Neutral Switch Input Circuit Low
 • P0852       Park / Neutral Switch Input Circuit High
 • P0853       Drive Switch Input Circuit
 • P0854       Drive Switch Input Circuit Low
 • P0855       Drive Switch Input Circuit High
 • P0856       Traction Control Input Signal
 • P0857       Traction Control Input Signal Range/Performance
 • P0858       Traction Control Input Signal Low
 • P0859       Traction Control Input Signal High
 • P0860       Gear Shift Module Communication Circuit
 • P0861       Gear Shift Module Communication Circuit Low
 • P0862       Gear Shift Module Communication Circuit High
 • P0863       TCM Communication Circuit
 • P0864       TCM Communication Circuit Range/Performance
 • P0865       TCM Communication Circuit Low
 • P0866       TCM Communication Circuit High
 • P0867       Transmission Fluid Pressure
 • P0868       Transmission Fluid Pressure Low
 • P0869       Transmission Fluid Pressure High
 • P0870       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch C Circuit
 • P0871       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch C Circuit Range/Performance
 • P0872       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch C Circuit Low
 • P0873       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch C Circuit High
 • P0874       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch C Circuit Intermittent
 • P0875       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch D Circuit
 • P0876       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch D Circuit Range/Performance
 • P0877       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch D Circuit Low
 • P0878       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch D Circuit High
 • P0879       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch D Circuit Intermittent
 • P0880       TCM Power Input Signal
 • P0881       TCM Power Input Signal Range/Performance
 • P0882       TCM Power Input Signal Low
 • P0883       TCM Power Input Signal High
 • P0884       TCM Power Input Signal Intermittent
 • P0885       TCM Power Relay Control Circuit /Open
 • P0886       TCM Power Relay Control Circuit Low
 • P0887       TCM Power Relay Control Circuit High
 • P0888       TCM Power Relay Sense Circuit
 • P0889       TCM Power Relay Sense Circuit Range/Performance
 • P0890       TCM Power Relay Sense Circuit Low
 • P0891       TCM Power Relay Sense Circuit High
 • P0892       TCM Power Relay Sense Circuit Intermittent
 • P0893       Multiple Gears Engaged
 • P0894       Transmission Component Slipping
 • P0895       Shift Time Too Short
 • P0896       Shift Time Too Long
 • P0897       Transmission Fluid Deteriorated
 • P0898       Transmission Control System MIL Request Circuit Low
 • P0899       Transmission Control System MIL Request Circuit High
 • P0900       Clutch Actuator Circuit / Open
 • P0901       Clutch Actuator Circuit Range/Performance
 • P0902       Clutch Actuator Circuit Low
 • P0903       Clutch Actuator Circuit High
 • P0904       Gate Select Position Circuit [senses left / right position]
 • P0905       Gate Select Position Circuit Range/Performance
 • P0906       Gate Select Position Circuit Low
 • P0907       Gate Select Position Circuit High
 • P0908       Gate Select Position Circuit Intermittent
 • P0909       Gate Select Control Error
 • P0910       Gate Select Actuator Circuit / Open [left / right motion]
 • P0911       Gate Select Actuator Circuit Range/Performance
 • P0912       Gate Select Actuator Circuit Low
 • P0913       Gate Select Actuator Circuit High
 • P0914       Gear Shift Position Circuit [senses forward / rearward position, odd / even gears]
 • P0915       Gear Shift Position Circuit Range/Performance
 • P0916       Gear Shift Position Circuit Low
 • P0917       Gear Shift Position Circuit High
 • P0918       Gear Shift Position Circuit Intermittent
 • P0919       Gear Shift Position Control Error
 • P0920       Gear Shift Forward Actuator Circuit / Open [forward motion, odd gears, 1,3,5]
 • P0921       Gear Shift Foward Actuator Circuit Range/Performance
 • P0922       Gear Shift Foward Actuator Circuit Low
 • P0923       Gear Shift Foward Actuator Circuit High
 • P0924       Gear Shift Reverse Actuator Circuit / Open [rearward motion, even gears, 2,4,6]
 • P0925       Gear Shift Reverse Actuator Circuit Range/Performance
 • P0926       Gear Shift Reverse Actuator Circuit Low
 • P0927       Gear Shift Reverse Actuator Circuit High
 • P0928       Gear Shift Lock Solenoid Circuit / Open
 • P0929       Gear Shift Lock Solenoid Circuit Range/Performance
 • P0930       Gear Shift Lock Solenoid Circuit Low
 • P0931       Gear Shift Lock Solenoid Circuit High
 • P0932       Hydraulic Pressure Sensor Circuit
 • P0933       Hydraulic Pressure Sensor Range/Performance
 • P0934       Hydraulic Pressure Sensor Circuit Low Input
 • P0935       Hydraulic Pressure Sensor Circuit High Input
 • P0936       Hydraulic Pressure Sensor Circuit Intermittent
 • P0937       Hydraulic Oil Temperature Sensor Circuit
 • P0938       Hydraulic Oil Temperature Sensor Range/Performance
 • P0939       Hydraulic Oil Temperature Sensor Circuit Low Input
 • P0940       Hydraulic Oil Temperature Sensor Circuit High Input
 • P0941       Hydraulic Oil Temperature Sensor Circuit Intermittent
 • P0942       Hydraulic Pressure Unit
 • P0943       Hydraulic Pressure Unit Cycling Period Too Short
 • P0944       Hydraulic Pressure Unit Loss of Pressure
 • P0945       Hydraulic Pump Relay Circuit / Open
 • P0946       Hydraulic Pump Relay Circuit Range/Performance
 • P0947       Hydraulic Pump Relay Circuit Low
 • P0948       Hydraulic Pump Relay Circuit High
 • P0949       ASM Adaptive Learning Not Done
 • P0950       ASM Control Circuit [Up / Down / Auto / etc]
 • P0951       ASM Control Circuit Range/Performance
 • P0952       ASM Control Circuit Low
 • P0953       ASM Control Circuit High
 • P0954       ASM Control Circuit Intermittent
 • P0955       ASM Mode Circuit [Perf / Winter / Sport / etc]
 • P0956       ASM Mode Circuit Range/Performance
 • P0957       ASM Mode Circuit Low
 • P0958       ASM Mode Circuit High
 • P0959       ASM Mode Circuit Intermittent
 • P0960       Pressure Control Solenoid A Control Circuit / Open
 • P0961       Pressure Control Solenoid A Control Circuit Range/Performance
 • P0962       Pressure Control Solenoid A Control Circuit Low
 • P0963       Pressure Control Solenoid A Control Circuit High
 • P0964       Pressure Control Solenoid B Control Circuit / Open
 • P0965       Pressure Control Solenoid B Control Circuit Range/Performance
 • P0966       Pressure Control Solenoid B Control Circuit Low
 • P0967       Pressure Control Solenoid B Control Circuit High
 • P0968       Pressure Control Solenoid C Control Circuit / Open
 • P0969       Pressure Control Solenoid C Control Circuit Range/Performance
 • P0970       Pressure Control Solenoid C Control Circuit Low
 • P0971       Pressure Control Solenoid C Control Circuit High
 • P0972       Shift Solenoid A Control Circuit Range/Performance
 • P0973       Shift Solenoid A Control Circuit Low
 • P0974       Shift Solenoid A Control Circuit High
 • P0975       Shift Solenoid B Control Circuit Range/Performance
 • P0976       Shift Solenoid B Control Circuit Low
 • P0977       Shift Solenoid B Control Circuit High
 • P0978       Shift Solenoid C Control Circuit Range/Performance
 • P0979       Shift Solenoid C Control Circuit Low
 • P0980       Shift Solenoid C Control Circuit High
 • P0981       Shift Solenoid D Control Circuit Range/Performance
 • P0982       Shift Solenoid D Control Circuit Low
 • P0983       Shift Solenoid D Control Circuit High
 • P0984       Shift Solenoid E Control Circuit Range/Performance
 • P0985       Shift Solenoid E Control Circuit Low
 • P0986       Shift Solenoid E Control Circuit High
 • P0987       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch E Circuit
 • P0988       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch E Circuit Range/Performance
 • P0989       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch E Circuit Low
 • P0990       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch E Circuit High
 • P0991       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch E Circuit Intermittent
 • P0992       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch F Circuit
 • P0993       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch F Circuit Range/Performance
 • P0994       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch F Circuit Low
 • P0995       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch F Circuit High
 • P0996       Transmission Fluid Pressure Sensor/Switch F Circuit Intermittent
 • P0997       Shift Solenoid F Control Circuit Range/Performance
 • P0998       Shift Solenoid F Control Circuit Low
 • P0999       Shift Solenoid F Control Circuit High
 • P1100       MAF Sensor Intermittent/ Check of all OBDII Systems Not Complete
 • P1101       MAF Sensor Out Of Self Test Range./KOER Not Able To Complete KOER Aborted
 • P1102       MAF Sensor In Range But Lower Than Expected
 • P1103       MAF Sensor In Range But Higher Than Expected
 • P1104       MAF Ground Malfunction
 • P1105       Dual Alternator Upper Fault
 • P1106       Dual Alternator Lower Fault/ Manifold Absolute Pressure (MAP) Sensor Circuit Intermittent High Voltage
 • P1107       Dual Alternator Lower Circuit Malfunction/ Manifold Absolute Pressure (MAP) Sensor Circuit Intermittent Low Voltage
 • P1108       Dual Alternator Battery Lamp Circuit Malfunction
 • P1109       IAT – B Sensor Intermittent
 • P1110       IAT Sensor (D/C) Open/Short
 • P1111       Intake Air Temperature (IAT) Sensor Circuit Intermittent High Voltage
 • P1112       Intake Air Temperature (IAT) Sensor Circuit Intermittent Low Voltage
 • P1113       IAT Sensor Open/Short
 • P1114       Engine Coolant Temperature (ECT) Sensor Circuit Intermittent Low Voltage/IAT – B Circuit Low Input
 • P1115       Engine Coolant Temperature (ECT) Sensor Circuit Intermittent High Voltage/IAT – B Circuit High Input
 • P1116       Engine Coolant sensor out of range/ECT Sensor Out Of Self Test Range
 • P1117       Engine Coolant Sensor intermittent/ECT Sensor Intermittent
 • P1118       Manifold Absolute Temperature Circuit Low Input
 • P1119       Manifold Absolute Temperature Circuit High Input
 • P1120       Throttle position sensor out of range
 • P1121       Throttle Position (TP) Sensor Circuit Intermittent High Voltage
 • P1122       Throttle Position (TP) Sensor Circuit Intermittent Low Voltage
 • P1123       Throttle Position Sensor In Range But Higher Than Expected
 • P1124       Throttle Position Sensor Out Of Self Test Range
 • P1125       Throttle position sensor intermittent
 • P1126       Throttle Position (Narrow Range) Sensor Circuit Malfunction
 • P1127       Exhaust Not Warm, Downstream O2 Sensor
 • P1128       Upstream Heated O2 Sensors Swapped
 • P1129       Downstream Heated O2 Sensors Swapped
 • P1130       Lack Of HO2S Switch – Adaptive Fuel At Limit
 • P1131       Lack Of HO2S Switch – Sensor Indicates Lean
 • P1132       Lack Of HO2S Switch – Sensor Indicates Rich
 • P1133       HO2S Insufficient Switching Sensor 1
 • P1134       HO2S Transition Time Ratio Sensor 1
 • P1135       Pedal Position Sensor A Circuit Intermittent
 • P1136       Fan Control Circuit Malfunction
 • P1137       Lack Of HO2S Switch – Sensor Indicates Lean
 • P1138       Lack Of HO2S12 Switch – Sensor Indicates Rich
 • P1139       Water In Fuel Indicator Circuit Malfunction
 • P1140       Water In Fuel Condition
 • P1141       Fuel Restriction Indicator Circuit Malfunction
 • P1142       Fuel Restriction Condition
 • P1143       Air Assist Control Valve Range/Performance
 • P1144       Air Assist Control Valve Circuit Malfunction
 • P1150       Lack Of HO2S21 Switch – Adaptive Fuel At Limit
 • P1151       Lack Of HO2S21 Switch – Sensor Indicates Lean
 • P1152       Lack Of HO2S21 Switch – Sensor Indicates Rich
 • P1153       Bank 2 Fuel Control Shifted Lean
 • P1154       Bank 2 Fuel Control Shifted Rich
 • P1155       Alternative Fuel Controller
 • P1156       Fuel Select Switch Malfunction
 • P1157       Lack Of HO2S22 Switch – Sensor Indicates Lean
 • P1158       Lack Of HO2S22 Switch – Sensor Indicates Rich
 • P1159       Fuel Stepper Motor Malfunction
 • P1167       Invalid Test,throttle not depressed
 • P1168       Fuel Rail Sensor In-Range Low Failure
 • P1169       Fuel Rail Sensor In-Range High Failure
 • P1170       ESO – Engine Shut Off Solenoid Fault
 • P1171       Rotor Sensor Fault
 • P1172       Rotor Control Fault
 • P1173       Rotor Calibration Fault
 • P1174       Cam Sensor Fault
 • P1175       Cam Control Fault
 • P1176       Cam Calibration Fault
 • P1177       Synchronization Fault
 • P1178       ( open )
 • P1180       Fuel Delivery System Malfunction – Low
 • P1181       Fuel Delivery System Malfunction – High
 • P1182       Fuel Shut Off Solenoid Malfunction
 • P1183       Engine Oil Temperature Circuit Malfunction
 • P1184       Engine Oil Temperature Out Of Self Test Range
 • P1185       FTS High – Fuel Pump Temperature Sensor High
 • P1186       FTS Low – Fuel Pump Temperature Sensor Low
 • P1187       Variant Selection
 • P1188       Calibration Memory Fault
 • P1189       Pump Speed Signal Fault
 • P1190       Calibration Resistor Out Of Range
 • P1191       Key Line Voltage
 • P1192       Voltage External
 • P1193       EGR Drive Overcurrent
 • P1194       ECU A/D Converter
 • P1195       SCP HBCC Failed To Initialize
 • P1196       Key Off Voltage High
 • P1197       Key Off Voltage Low
 • P1198       Pump Rotor Control Underfueling
 • P1199       Fuel Level Input Circuit Low
 • P1200       Injector Control Circuit
 • P1201       Injector Circuit Open / Shorted – Cylinder #1
 • P1202       Injector Circuit Open / Shorted – Cylinder #2
 • P1203       Injector Circuit Open / Shorted – Cylinder #3
 • P1204       Injector Circuit Open / Shorted – Cylinder #4
 • P1205       Injector Circuit Open / Shorted – Cylinder #5
 • P1206       Injector Circuit Open / Shorted – Cylinder #6
 • P1209       Injector Control Pressure System Fault
 • P1210       Injector Control Pressure Above Expected Level
 • P1211       Injector Control Pressure Sensor Above / Below Desired
 • P1212       Injector Control Pressure Not Detected During Crank
 • P1213       Start Injector Circuit Malfunction
 • P1214       Pedal Position Sensor B Circuit Intermittent
 • P1215       Pedal Position Sensor C Circuit Low Input
 • P1216       Pedal Position Sensor C Circuit High Input
 • P1217       Pedal Position Sensor C Circuit Intermittent
 • P1218       CID High
 • P1219       CID Low
 • P1220       Series Throttle Control System Malfunction
 • P1221       Traction Control System Malfunction
 • P1222       Traction Control Output Circuit Malfunction
 • P1223       Pedal Demand Sensor B Circuit High Input
 • P1224       Throttle Position Sensor B Out Of Self Test Range
 • P1225       Needle Lift Sensor Malfunction
 • P1226       Control Sleeve Sensor Malfunction
 • P1227       Wastegate Failed Closed (Over Pressure)
 • P1228       Wastegate Failed Open (Under Pressure)
 • P1229       Intercooler Pump Driver Fault
 • P1230       Fuel Pump Low Speed Malfunction
 • P1231       Fuel Pump Secondary Circuit Low, High Speed
 • P1232       Fuel Pump Speed Primary Circuit Malfunction
 • P1233       Fuel Pump Driver Module Off Line
 • P1234       Fuel Pump Driver Module Off Line
 • P1235       Fuel Pump Control Out Of Range
 • P1236       Fuel Pump Control Out Of Range
 • P1237       Fuel Pump Secondary Circuit Malfunction
 • P1238       Fuel Pump Secondary Circuit Malfunction
 • P1239       Speed Fuel Pump Positive Feed Fault
 • P1240       Sensor Power Supply Malfunction
 • P1241       Sensor Power Supply Low Input
 • P1242       Sensor Power Supply High Input
 • P1243       Second Fuel Pump Faulty or Ground Fault
 • P1244       Alternator Load Input Failed High
 • P1245       Alternator Load Input Failed Low
 • P1246       Alternator Load Input Failed
 • P1247       Turbo Boost Pressure Low
 • P1248       Turbo Boost Pressure Not Detected
 • P1249       Wastegate Control Valve Performance
 • P1250       PRC Solenoid Circuit Malfunction
 • P1251       Air Mixture Solenoid Circuit Malfunction
 • P1252       Pedal Correlation PDS1 and LPDS High
 • P1253       Pedal Correlation PDS1 and LPDS Low
 • P1254       Pedal Correlation PDS2 and LPDS High
 • P1255       Pedal Correlation PDS2 and LPDS Low
 • P1256       Pedal Correlation PDS1 and HPDS
 • P1257       Pedal Correlation PDS2 and HPDS
 • P1258       Pedal Correlation PDS1 and PDS2
 • P1259       Immobilizer to PCM Signal Error
 • P1260       THEFT Detected, Vehicle Immobilzed
 • P1261       Cylinder #1 High To Low Side Short
 • P1262       Cylinder #2 High To Low Side Short
 • P1263       Cylinder #3 High To Low Side Short
 • P1264       Cylinder #4 High To Low Side Short
 • P1265       Cylinder #5 High To Low Side Short
 • P1266       Cylinder #6 High To Low Side Short
 • P1267       Cylinder #7 High To Low Side Short
 • P1268       Cylinder #8 High To Low Side Short
 • P1269       Immobilizer Code Not Programmed
 • P1270       Engine RPM Or Speed Limiter Reached
 • P1271       Cylinder #1 High To Low Side Open
 • P1272       Cylinder #2 High To Low Side Open
 • P1273       Cylinder #3 High To Low Side Open
 • P1274       Cylinder #4 High To Low Side Open
 • P1275       Cylinder #5 High To Low Side Open
 • P1276       Cylinder #6 High To Low Side Open
 • P1277       Cylinder #7 High To Low Side Open
 • P1278       Cylinder #8 High To Low Side Open
 • P1280       Injection Control Pressure Out Of Range Low
 • P1281       Injection Control Pressure Out Of Range High
 • P1282       Excessive Injection Control Pressure
 • P1283       IPR Circuit Failure
 • P1284       Aborted KOER – ICP Failure
 • P1285       Cylinder head over temp sensed
 • P1286       Fuel Pulse In Range But Lower Than Expected
 • P1287       Fuel Pulse In Range But Higher Than Expected
 • P1288       Cylinder Head Temp Sensor Out Of Self Test Range
 • P1289       Cylinder Head Temp Sensor High Input
 • P1290       Cylinder Head Temp Sensor Low Input
 • P1291       Injector High Side Short To GND Or VBATT – Bank 1
 • P1292       Injector High Side Short To GND Or VBATT – Bank 2
 • P1293       Injector High Side Open – Bank 1
 • P1294       Injector High Side Open – Bank 2/Target idle not reached
 • P1295       Multi-faults – Bank 1 – With Low Side Shorts
 • P1296       Multi-faults – Bank 2 – With Low Side Shorts
 • P1297       Injector High Sides Shorted Together
 • P1298       IDM Failure
 • P1299       Cylinder Head Overtemperature Protection Active
 • P1300       Boost Calibration Fault
 • P1301       Boost Calibration High
 • P1302       Boost Calibration Low
 • P1303       EGR Calibration Fault
 • P1304       EGR Calibration High
 • P1305       EGR Calibration Low
 • P1306       Kickdown Relay Pull – In Circuit Fault
 • P1307       Kickdown Relay Hold Circuit Fault
 • P1308       A/C Clutch Circuit Fault
 • P1309       Misfire Monitor AICE Chip Fault
 • P1313       Misfire Rate Catalyst Damage Fault – Bank 1
 • P1314       Misfire Rate Catalyst Damage Fault – Bank 2
 • P1315       Persistent Misfire
 • P1316       Injector Circuit / IDM Codes Detected
 • P1317       Injector Circuit / IDM Codes Not Updated
 • P1336       Crank / Cam Sensor Range / Performance
 • P1340       Camshaft Position Sensor B Circuit Malfunction
 • P1341       Camshaft Position Sensor B Range / Performance
 • P1345       SGC (Cam Position) Sensor Circuit Malfunction/ Crankshaft Position – Camshaft Position Correlation
 • P1346       Fuel Level Sensor B Circuit Malfunction
 • P1347       Fuel Level Sensor B Range / Performance
 • P1348       Fuel Level Sensor B Circuit Low
 • P1349       Fuel Level Sensor B Circuit High
 • P1350       Fuel Level Sensor B Intermittent/Bypass Line Monitor
 • P1351       IDM Input Circuit Malfunction/ Ignition Coil Control Circuit High Voltage
 • P1352       Ignition Coil A Primary Circuit Malfunction
 • P1353       Ignition Coil B Primary Circuit Malfunction
 • P1354       Ignition Coil C Primary Circuit Malfunction
 • P1355       Ignition Coil D Primary Circuit Malfunction
 • P1360       Ignition Coil A Secondary Circuit Malfunction
 • P1361       Ignition Control (IC) Circuit Low Voltage
 • P1362       Ignition Coil C Secondary Circuit Malfunction
 • P1363       Ignition Coil D Secondary Circuit Malfunction
 • P1364       Ignition Coil Primary Circuit Failure
 • P1365       Ignition Coil Secondary Circuit Failure
 • P1366       Ignition Spare
 • P1367       Ignition Spare
 • P1368       Ignition Spare
 • P1369       Engine Temperature Light Monitor Failure
 • P1370       Insufficient RMP Increase During Spark Test
 • P1371       Ignition Coil – Cylinder 1 – Early Activation Fault
 • P1372       Ignition Coil – Cylinder 2 – Early Activation Fault
 • P1373       Ignition Coil – Cylinder 3 – Early Activation Fault
 • P1374       Crankshaft Position (CKP)/Ignition Coil – Cylinder 4 – Early Activation Fault
 • P1375       Ignition Coil – Cylinder 5 – Early Activation Fault
 • P1376       Ignition Coil – Cylinder 6 – Early Activation Fault
 • P1380       Misfire Detected – Rough Road Data Not Available
 • P1381       Variable Cam Timing Overadvanced (Bank #1)/ Misfire Detected – No Communication with BCM
 • P1382       Variable Cam Timing Solenoid #1 Circuit Malfunction
 • P1383       Variable Cam Timing Overretarded (Bank #1)
 • P1384       VVT Solenoid A Malfunction
 • P1385       Variable Cam Timing Solenoid B Malfunction
 • P1386       Variable Cam Timing Overadvanced (Bank #2)
 • P1387       Variable Cam Timing Solenoid #2 Circuit Malfunction
 • P1388       Variable Cam Timing Overretarded (Bank #2)
 • P1389       Glow Plug Circuit High Side Low Input
 • P1390       Octane Adjust Pin Out Of Self Test Range
 • P1391       Glow Plug Circuit Low Input (Bank #1)
 • P1392       Glow Plug Circuit High Input (Bank #1)
 • P1393       Glow Plug Circuit Low Input (Bank #2)
 • P1394       Glow Plug Circuit High Input (Bank #2)
 • P1395       Glow Plug Monitor Fault (Bank #1)
 • P1396       Glow Plug Monitor Fault (Bank #2)
 • P1397       System Voltage Out Of Self Test Range
 • P1398       VVT Solenoid B Circuit High Input
 • P1399       Glow Plug Circuit High Side, High Input
 • P1400       DPFE Circuit Low Input
 • P1401       DPFE Circuit High Input
 • P1402       EGR Metering Orifice Restricted
 • P1403       DPFE Sensor Hoses Reversed
 • P1404       IAT – B Circuit Malfunction/ Exhaust Gas Recirculation Closed Position Performance
 • P1405       DPFE Sensor Upstream Hose Off Or Plugged
 • P1406       Exhaust Gas Recirculation (EGR) Position Sensor Performance
 • P1407       EGR No Flow Detected
 • P1408       EGR Flow Out Of Self Test Range
 • P1409       EVR Control Circuit Malfunction
 • P1411       SAI System Incorrect Downstream Flow Detected
 • P1413       SAI System Monitor Circuit Low Input
 • P1414       SAI System Monitor Circuit High Input
 • P1415       Air Pump Circuit Malfunction/ (AIR) System Bank 1
 • P1416       Port Air Circuit Malfunction/ (AIR) System Bank 2
 • P1417       Port Air Relief Circuit Malfunction
 • P1418       Split Air #1 Circuit Malfunction
 • P1419       Split Air #2 Circuit Malfunction
 • P1420       Catalyst Temperature Sensor Failure
 • P1421       Catalyst Damage
 • P1422       EGI Temperature Sensor Failure
 • P1423       EGI Functionality Test Failed
 • P1424       EGI Glow Plug Primary Failure
 • P1425       EGI Glow Plug Secondary Failure
 • P1426       EGI Mini – MAF Failed Out Of Range
 • P1427       EGI Mini – MAF Failed Short Circuit
 • P1428       EGI Mini – MAF Failed Open Circuit
 • P1429       Electric Air Pump Primary Failure
 • P1430       Electric Air Pump Secondary Failure
 • P1433       A/C Refrigerant Temperature Circuit Low
 • P1434       A/C Refrigerant Temperature Circuit High
 • P1435       A/C Refrigerant Temperature Circuit Range/Performance
 • P1436       A/C Evaporator Air Temperature Circuit Low
 • P1437       A/C Evaporator Air Temperature Circuit High
 • P1438       A/C Evaporator Air Temperature Circuit Range/Performance
 • P1439       Floor Temperature Switch Circuit Malfunction
 • P1440       Purge Valve Stuck Open
 • P1441       Evaporative Emission (EVAP) System Flow During Non-Purge Chevrolet Only
 • P1441       Evaporative Emission (EVAP) System Flow During Non-Purge Oldsmobile Only
 • P1442       Evaporative Emission Control System Leak Detected
 • P1443       Evaporative Emission Control System Control Valve
 • P1444       Purge Flow Sensor Circuit Low Input
 • P1445       Purge Flow Sensor Circuit High Input
 • P1446       Evaporative Vac Solenoid Circuit Malfunction
 • P1447       ELC System Closure Valve Flow Fault
 • P1448       ELC System 2 Fault
 • P1449       Evaporative Check Solenoid Circuit Malfunction
 • P1450       Unable To Bleed Up Fuel Tank Vacuum
 • P1451       Evap Emission Control Sys Vent Control Valve Circuit
 • P1452       Unable To Bleed – Up Vacuum in Tank
 • P1453       Fuel Tank Pressure Relief Valve Malfunction
 • P1454       Evaporative System Vacuum Test Malfunction
 • P1455       Evap Emission Control Sys Leak Detected (Gross Leak/No Flow)
 • P1456       Fuel Tank Temperature Sensor Circuit Malfunction
 • P1457       Unable To Pull Vacuum In Tank
 • P1460       Wide open throttle A/C cutoff relay circuit
 • P1461       A/C pressure sensor circuit voltage low
 • P1462       A/C pressure sensor circuit voltage high
 • P1463       A/C Pressure Sensor Insufficient Pressure Change
 • P1464       A/C Demand Out of Self Test Range
 • P1465       A/C Relay Circuit Malfunction
 • P1466       A/C Refrigerant Temperature Sensor/Circuit Malfunction
 • P1467       A/C Compressor Temperature Sensor Malfunction
 • P1468       SSPOD Open Circuit or Closed Circuit Fault
 • P1469       Low A/C Cycling Period
 • P1470       A/C Cycling Period Too Short
 • P1471       Electrodrive Fan 1 Operational Failure (Driver Side)
 • P1472       Electrodrive Fan 2 Operational Failure (Passenger Side)
 • P1473       Fan Secondary High With Fan(s) Off
 • P1474       Low Fan Control Primary Circuit Malfunction
 • P1475       Fan Relay (Low) Circuit Malfunction
 • P1476       Fan Relay (High) Circuit Malfunction
 • P1477       Additional Fan Relay Circuit Malfunction
 • P1478       Cooling Fan Driver Fault
 • P1479       High Fan Control Primary Circuit Malfunction
 • P1480       Fan Secondary Low with Low Fan On
 • P1481       Fan Secondary Low With High Fan On
 • P1482       SCP
 • P1483       Power To Fan Circuit Overcurrent
 • P1484       Open Power To Ground VCRM
 • P1485       EGRV Circuit Malfunction
 • P1486       EGRA Circuit Malfunction
 • P1487       EGRCHK Solenoid Circuit Malfunction
 • P1490       Secondary Air Relief Solenoid Circuit Malfunction
 • P1491       Secondary Switch Solenoid Circuit Malfunction
 • P1492       APLSOL Solenoid Circuit Malfunction
 • P1493       RCNT Solenoid Circuit Malfunction
 • P1494       SPCUT Solenoid Circuit Malfunction
 • P1495       TCSPL Solenoid Circuit Malfunction
 • P1500       Vehicle Speed Sensor Intermittent
 • P1501       Vehicle Speed Sensor Out Of Self Test Range
 • P1502       Vehicle Speed Sensor Intermittent Malfunction
 • P1503       Auxillary Speed Sensor Fault
 • P1504       Idle Air Control Circuit Malfunction
 • P1505       Idle Air Control System At Adaptive Clip
 • P1506       Idle Air Control Overspeed Error
 • P1507       Idle Air Control Underspeed Error
 • P1508       Idle Control System Circuit Open
 • P1509       Idle Control System Circuit Shorted
 • P1510       Idle Signal Circuit Malfunction
 • P1511       Idle Switch (Electric Control Throttle) Circuit Malfunction
 • P1512       Intake Manifold Runner Control (Bank 1) Stuck Closed
 • P1513       Intake Manifold Runner Control (Bank 2) Stuck Closed
 • P1514       High Load Neutral/Drive Fault
 • P1515       Electric Current Circuit Malfunction
 • P1516       IMRC Input Error (Bank 1)
 • P1517       IMRC Input Error (Bank 2)
 • P1518       Intake Manifold Runner Control (Stuck Open)
 • P1519       Intake Manifold Runner Control (Stuck Closed)
 • P1520       Intake Manifold Runner Control Circuit Malfunction
 • P1521       Variable Intake Solenoid #1 Circuit Malfunction
 • P1522       Variable Intake Solenoid #2 Circuit Malfunction
 • P1523       IVC Solenoid Circuit Malfunction
 • P1524       Variable Intake Solenoid System
 • P1525       Air Bypass Valve System
 • P1526       Air Bypass System
 • P1527       Accelerate Warmup Solenoid Circuit Malfunction
 • P1528       Subsidiary Throttle Valve Solenoid Circuit Malfunction
 • P1529       SCAIR Solenoid Circuit Malfunction
 • P1530       A/C Clutch Circuit Malfunction
 • P1531       Invalid Test – Accelerator Pedal Movement
 • P1532       IMCC Circuit Malfunction, Bank B
 • P1533       AAI Circuit Malfunction
 • P1534       Inertia Switch Activated
 • P1535       Blower Fan Speed Circuit Range/Performance
 • P1536       Parking Brake Switch Circuit Failure
 • P1537       Intake Manifold Runner Control (Bank 1) Stuck Open
 • P1538       Intake Manifold Runner Control (Bank 2) Stuck Open
 • P1539       Power To A/C Clutch Circuit Overcurrent
 • P1540       Air Bypass Valve Circuit Malfunction
 • P1549       IMCC Circuit Malfunction, Bank B
 • P1550       PSPS Out Of Self Test Range
 • P1565       Speed Control Command Switch Out of Range High
 • P1566       Speed Control Command Switch Out of Range Low
 • P1567       Speed Control Output Circuit Continuity
 • P1568       Speed Control Unable to Hold Speed
 • P1571       Brake Switch Malfunction
 • P1572       Brake Pedal Switch Circuit Malfunction
 • P1573       Throttle Position Not Available
 • P1574       Throttle Position Sensor Disagreement btwn Sensors
 • P1575       Pedal Position Out of Self Test Range
 • P1576       Pedal Position Not Available
 • P1577       Pedal Position Sensor Disagreement btwn Sensors
 • P1578       ETC Power Less Than Demand
 • P1579       ETC In Power Limiting Mode
 • P1580       Electronic Throttle Monitor PCM Override
 • P1581       Electronic Throttle Monitor Malfunction
 • P1582       Electronic Throttle Monitor Data Available
 • P1583       Electronic Throttle Monitor Cruise Disable
 • P1584       TCU Detected IPE Circuit Malfunction
 • P1585       Throttle Control Unit Malfunction
 • P1586       Throttle Control Unit Throttle Position Malfunction
 • P1587       Throttle Control Unit Modulated Command Malfunction
 • P1588       Throttle Control Unit Detected Loss of Return Spring
 • P1589       TCU Unable To Control Desired Throttle Angle
 • P1600       Loss of KAM Power; Open Circuit
 • P1601       ECM/TCM Serial Communication Error
 • P1602       Immobilizer/ECM Communication Error
 • P1603       EEPROM Malfunction
 • P1604       Code Word Unregestered
 • P1605       Keep Alive Memory Test Failure
 • P1606       ECM Control Relay O/P Circuit Malfunction
 • P1607       MIL O/P Circuit Malfunction
 • P1608       Internal ECM Malfunction
 • P1609       Diagnostic Lamp Driver Fault
 • P1610       SBDS Interactive Codes
 • P1611       SBDS Interactive Codes
 • P1612       SBDS Interactive Codes
 • P1613       SBDS Interactive Codes
 • P1614       SBDS Interactive Codes
 • P1615       SBDS Interactive Codes
 • P1616       SBDS Interactive Codes
 • P1617       SBDS Interactive Codes
 • P1618       SBDS Interactive Codes
 • P1619       SBDS Interactive Codes
 • P1620       SBDS Interactive Codes
 • P1621       Control Module Long Term Memory Performance/ Immobilizer Code Words Do Not Match
 • P1622       Immobilizer ID Does Not Match
 • P1623       Immobilizer Code Word/ID Number Write Failure
 • P1624       Anti Theft System
 • P1625       B+ Supply To VCRM Fan Circuit Malfunction
 • P1626       Theft Deterrent Fuel Enable Signal Not Received/ B+ Supply To VCRM A/C Circuit Malfunction
 • P1627       Module Supply Voltage Out Of Range
 • P1628       Module Ignition Supply Input Malfunction
 • P1629       Internal Voltage Regulator Malfunction
 • P1630       Internal Vref Malfunction
 • P1631       Theft Deterrent Start Enable Signal Not Correct/ Main Relay Malfunction (Power Hold)
 • P1632       Smart Alternator Faults Sensor/Circuit Malfunction
 • P1633       KAM Voltage Too Low
 • P1634       Data Output Link Circuit Failure
 • P1635       Tire / Axle Ratio Out of Acceptable Range
 • P1636       Inductive Signature Chip Communication Error
 • P1637       Can Link ECM/ABSCM Circuit / Network Malfunction
 • P1638       Can Link ECM/INSTM Circuit / Network Malfunction
 • P1639       Vehicle ID Block Corrupted or Not Programmed
 • P1640       Powertrain DTCs Available in Another Module
 • P1641       Fuel Pump Primary Circuit Failure
 • P1642       Fuel Pump Monitor Circuit High Input
 • P1643       Fuel Pump Monitor Circuit Low Input
 • P1644       Fuel Pump Speed Control Circuit Malfunction
 • P1645       Fuel Pump Resistor Switch Circuit Malfunction
 • P1650       PSP Switch Out of Self Test Range
 • P1651       PSP Switch Input Malfunction
 • P1652       IAC Monitor Disabled by PSP Switch Failed On
 • P1653       Power Steering Output Circuit Malfunction
 • P1654       Recirculation Override Circuit Malfunction
 • P1655       Starter Disable Circuit Malfunction
 • P1660       Output Circuit Check Signal High
 • P1661       Output Circuit Check Signal Low
 • P1662       IDM_EN Circuit Failure
 • P1663       Fuel Demand Command Signal Circuit Malfunction
 • P1667       CI Circuit Malfunction
 • P1668       PCM – IDM Communications Error
 • P1670       Electronic Feedback Signal Not Detected
 • P1680       Metering Oil Pump Malfunction
 • P1681       Metering Oil Pump Malfunction
 • P1682       Metering Oil Pump Malfunction
 • P1683       Metering Oil Pump Temperature Sensor Circuit Malfunction
 • P1684       Metering Oil Pump Position Sensor Circuit Malfunction
 • P1685       Metering Oil Pump Stepping Motor Circuit Malfunction
 • P1686       Metering Oil Pump Stepping Motor Circuit Malfunction
 • P1687       Metering Oil Pump Stepping Motor Circuit Malfunction
 • P1688       Metering Oil Pump Stepping Motor Circuit Malfunction
 • P1689       Oil Pressure Control Solenoid Circuit Malfunction
 • P1690       Wastegate Solenoid Circuit Malfunction
 • P1691       Turbo Pressure Control Solenoid Circuit Malfunction
 • P1692       Turbo Control Solenoid Circuit Malfunction
 • P1693       Turbo Charge Control Circuit Malfunction
 • P1694       Turbo Charge Relief Circuit Malfunction
 • P1700       Transmission Indeterminate Failure (Failed to Neutral)
 • P1701       Reverse Engagement Error
 • P1702       TRS Circuit Intermittent Malfunction
 • P1703       Brake Switch Out Of Self Test Range
 • P1704       Digital TRS Failed to Transition States in KOEO / KOER
 • P1705       Not in P or N During KOEO / KOER
 • P1706       High Vehicle Speed Observed in Park
 • P1707       Transfer Case Neutral Indicator Hard Fault Present
 • P1708       Clutch Switch Circuit Malfunction
 • P1709       PNP Switch Out Of Self Test Range
 • P1711       TFT Sensor Out Of Self Test Range
 • P1712       Trans Torque Reduction Request Signal Malfunction
 • P1713       TFT Sensor In Range Failure Low Value
 • P1714       SSA Inductive Signature Malfunction
 • P1715       SSB Inductive Signature Malfunction
 • P1716       SSC Inductive Signature Malfunction
 • P1717       SSD Inductive Signature Malfunction
 • P1718       TFT Sensor In Range Failure High
 • P1720       Vehicle Speed (Meter) Circuit Malfunction
 • P1721       Gear 1 Incorrect Ratio
 • P1722       Gear 2 Incorrect Ratio
 • P1723       Gear 3 incorrect Ratio
 • P1724       Gear 4 Incorrect Ratio
 • P1725       Insufficient Engine Speed Increase During Self Test
 • P1726       Insufficient Engine Speed Decrease During Self Test
 • P1727       Coast Clutch Solenoid Inductive Signature Malfunction
 • P1728       Transmission Slip Error
 • P1729       4×4 Low Switch Error
 • P1730       Gear Control Malfunction 2,3,5
 • P1731       1-2 Shift Malfunction
 • P1732       2-3 Shift Malfunction
 • P1733       3-4 Shift Malfunction
 • P1734       Gear Control Malfunction
 • P1735       First Gear Switch Circuit Malfunction
 • P1736       Second Gear Switch Circuit Malfunction
 • P1737       Lockup Solenoid System
 • P1738       Shift Time Error
 • P1739       Slip Solenoid System
 • P1740       Torque Converter Clutch Inductive Signature Malfunction
 • P1741       Torque Converter Clutch Control Error
 • P1742       Torque Converter Clutch Solenoid Failed On
 • P1743       Torque Converter Clutch Solenoid Failied On
 • P1744       Torque Converter Clutch System Performance
 • P1745       Line Pressure Solenoid System
 • P1746       Pressure Control Solenoid “A” Open Circuit
 • P1747       Pressure Control Solenoid “A” Short Circuit
 • P1748       EPC Malfunction
 • P1749       Pressure Control Solenoid Failed Low
 • P1751       Shift Solenoid A Performance
 • P1754       Coast Clutch Solenoid Circuit Malfunction
 • P1755       Intermediate Speed Sensor (ISS) Malfunction
 • P1756       Shift Solenoid B Performance
 • P1760       Pressure Control Solenoid “A” Short Circuit
 • P1761       Shift Solenoid C Performance
 • P1762       Overdrive Band Failed Off
 • P1765       Timing Solenoid Circuit Malfunction
 • P1767       Torque Converter Clutch Circuit Malfunction
 • P1768       Performance / Normal / Winter Mode Input Malfunction
 • P1769       AG4 Transmission Torque Modulation Fault
 • P1770       Clutch Solenoid Circuit Malfunction
 • P1775       Transmission System MIL Fault
 • P1776       Ignition Retard Request Duration Fault
 • P1777       Ignition Retard Request Circuit Fault
 • P1778       Transmission Reverse I/P Circuit Malfunction
 • P1779       TCIL Circuit Malfunction
 • P1780       Trans Control Switch (O/D Cancel) Out of Self Test Range
 • P1781       4X4 Switch Out of Self Test Range
 • P1782       P/ES Circuit Out Of Self Test Range
 • P1783       Transmission Overtemperature Condition
 • P1784       Transmission Mechanical Failure – First And Reverse
 • P1785       Transmission Mechanical Failure – First And Second
 • P1786       3-2 Downshift Error
 • P1787       2-1 Downshift Error
 • P1788       Pressure Control Solenoid “B” Open Circuit
 • P1789       Pressure Control Solenoid “B” Short Circuit
 • P1790       TP (Mechanical) Circuit Malfunction
 • P1791       TP (Electric) Circuit Malfunction
 • P1792       Barometer Pressure Circuit Malfunction
 • P1793       Intake Air Volume Circuit Malfunction
 • P1794       Battery Voltage Circuit Malfunction
 • P1795       Idle Switch Circuit Malfunction
 • P1796       Kick Down Switch Circuit Malfunction
 • P1797       Neutral Switch Circuit Malfunction
 • P1798       Coolant Temperature Circuit Malfunction
 • P1799       Hold Switch Circuit Malfunction
 • P1800       Transmission Clutch Interlock Safety Switch Circuit Failure
 • P1801       Transmission Clutch Interlock Safety Switch Open Circuit
 • P1802       Transmission Clutch Interlock Safety Switch Short Circuit To Battery
 • P1803       Transmission Clutch Interlock Safety Switch Short Circuit To Ground
 • P1804       Transmission 4-Wheel Drive High Indicator Circuit Failure
 • P1805       Transmission 4-Wheel Drive High Indicator Open Circuit
 • P1806       Transmission 4-Wheel Drive High Indicator Short Circuit To Battery
 • P1807       Transmission 4-Wheel Drive High Indicator Short Circuit To Ground
 • P1808       Transmission 4-Wheel Drive Low Indicator Circuit Failure
 • P1809       Transmission 4-Wheel Drive Low Indicator Open Circuit
 • P1810       TFP Valve Position Switch Circuit/ Transmission 4-Wheel Drive Low Indicator Short Circuit To Battery
 • P1811       Transmission 4-Wheel Drive Low Indicator Short Circuit To Ground
 • P1812       Transmission 4-Wheel Drive Mode Select Circuit Failure
 • P1813       Transmission 4-Wheel Drive Mode Select Open Circuit
 • P1814       Transmission 4-Wheel Drive Mode Select Short Circuit To Battery
 • P1815       Transmission 4-Wheel Drive Mode Select Short Circuit To Ground
 • P1816       Transmission Neutral Safety Switch Circuit Failure
 • P1817       Transmission Neutral Safety Switch Open Circuit
 • P1818       Transmission Neutral Safety Switch Short Circuit To Battery
 • P1819       Transmission Neutral Safety Switch Short Circuit To Ground
 • P1820       Transmission Transfer Case Clockwise Shift Relay Coil Circuit Failure
 • P1821       Transmission Transfer Case Clockwise Shift Relay Coil Open Circuit
 • P1822       Transmission Transfer Case Clockwise Shift Relay Coil Short Circuit To Battery
 • P1823       Transmission Transfer Case Clockwise Shift Relay Coil Short Circuit To Ground
 • P1824       Transmission 4-Wheel Drive Clutch Relay Circuit Failure
 • P1825       Transmission 4-Wheel Drive Clutch Relay Open Circuit
 • P1826       Transmission 4-Wheel Drive Low Clutch Relay Circuit To Battery
 • P1827       Transmission 4-Wheel Drive Low Clutch Relay Circuit To Ground
 • P1828       Transmission Transfer Case Counter Clockwise Shift Relay Coil Circuit Failure
 • P1829       Transmission Transfer Case Counter Clockwise Shift Relay Coil Open Circuit
 • P1830       Transmission Transfer Case Counter Clockwise Shift Relay Coil Short Circuit To Battery
 • P1831       Transmission Transfer Case Counter Clockwise Shift Relay Coil Short Circuit To Ground
 • P1832       Transmission Transfer Case Differential Lock-Up Solenoid Circuit Failure
 • P1833       Transmission Transfer Case Differential Lock-Up Solenoid Open Circuit
 • P1834       Transmission Transfer Case Differential Lock-Up Solenoid Short Circuit To Battery
 • P1835       Transmission Transfer Case Differential Lock-Up Solenoid Short Circuit To Ground
 • P1836       Transmission Transfer Case Front Shaft Speed Sensor Circuit Failure
 • P1837       Transmission Transfer Case Rear Shaft Speed Sensor Circuit Failure
 • P1838       Transmission Transfer Case Shift Motor Circuit Failure
 • P1839       Transmission Transfer Case Shift Motor Open Circuit
 • P1840       Transmission Transfer Case Shift Motor Short Circuit To Battery
 • P1841       Transmission Transfer Case Shift Motor Short Circuit To Ground
 • P1842       Transmission Transfer Case Differential Lock-Up Feedback Switch Circuit Failure
 • P1843       Transmission Transfer Case Differential Lock-Up Feedback Switch Open Circuit
 • P1844       Transmission Transfer Case Differential Lock-Up Feedback Switch Short Circuit To Battery
 • P1845       Transmission Transfer Case Differential Lock-Up Feedback Switch Short Circuit To Ground
 • P1846       Transmission Transfer Case Contact Plate ‘A’ Circuit Failure
 • P1847       Transmission Transfer Case Contact Plate ‘A’ Open Circuit
 • P1848       Transmission Transfer Case Contact Plate ‘A’ Short Circuit To Battery
 • P1849       Transmission Transfer Case Contact Plate ‘A’ Short Circuit To Ground
 • P1850       Transmission Transfer Case Contact Plate ‘B’ Circuit Failure
 • P1851       Transmission Transfer Case Contact Plate ‘B’ Open Circuit
 • P1852       Transmission Transfer Case Contact Plate ‘B’ Short Circuit To Battery
 • P1853       Transmission Transfer Case Contact Plate ‘B’ Short Circuit To Ground
 • P1854       Transmission Transfer Case Contact Plate ‘C’ Circuit Failure
 • P1855       Transmission Transfer Case Contact Plate ‘C’ Open Circuit
 • P1856       Transmission Transfer Case Contact Plate ‘C’ Short Circuit To Battery
 • P1857       Transmission Transfer Case Contact Plate ‘C’ Short Circuit To Ground
 • P1858       Transmission Transfer Case Contact Plate ‘D’ Circuit Failure
 • P1859       Transmission Transfer Case Contact Plate ‘D’ Open Circuit
 • P1860       TCC PWM Solenoid Circuit Electrical/ Transmission Transfer Case Contact Plate ‘D’ Short Circuit To Battery
 • P1861       Transmission Transfer Case Contact Plate ‘D’ Short Circuit To Ground
 • P1862       Transmission Transfer Case Contact Plate Power Circuit Failure
 • P1863       Transmission Transfer Case Contact Plate Power Open Circuit
 • P1864       Transmission Transfer Case Contact Plate Power Short To Battery
 • P1865       Transmission Transfer Case Contact Plate Power Short To Ground
 • P1866       Transmission Transfer Case System Concern – Servicing Required
 • P1867       Transmission Transfer Case Contact Plate General Circuit Failure
 • P1868       Transmission Automatic 4-Wheel Drive Indicator (Lamp) Circuit Failure
 • P1869       Transmission Automatic 4-Wheel Drive Indicator (Lamp) Circuit Short To Battery
 • P1870       Transmission Component Slipping/ Transmission Mechanical Transfer Case 4×4 Switch Circuit Failure
 • P1871       Transmission Mechanical Transfer Case 4×4 Switch Circuit Short To Battery
 • P1872       Transmission Mechanical 4-Wheel Drive Axle Lock Lamp Circuit Failure
 • P1873       Transmission Mechanical 4-Wheel Drive Axle Lock Lamp Circuit Short To Battery
 • P1874       Transmission Automatic Hall Effect Sensor Power Circuit Failure
 • P1875       Transmission Automatic Hall Effect Sensor Power Circuit Short To Battery / 4WD Low Switch Circuit Electrical
 • P1876       Transmission Transfer Case 2-Wheel Drive Solenoid Circuit Failure
 • P1877       Transmission Transfer Case 2-Wheel Drive Solenoid Circuit Short To Battery
 • P1878       Transmission Transfer Case Disengaged Solenoid Circuit Failure
 • P1879       Transmission Transfer Case Disengaged Solenoid Open Circuit
 • P1880       Transmission Transfer Case Disengaged Solenoid Short to Battery
 • P1881       Engine Coolant Level Switch Circuit Failure, GEM
 • P1882       Engine Coolant Level Switch Circuit Short to Ground
 • P1883       Engine Coolant Level Switch Circuit Failure, GEM
 • P1884       Engine Coolant Level Lamp Circuit Short to Ground
 • P1885       Transmission Transfer Case Disengaged Solenoid Short to Ground
 • P1886       4X4 Initialization Failure
 • P1890       Transmission 4WD Mode Select Return Input Circuit Failure
 • P1891       Transmission Transfer Case Contact Plate Ground Return Open Circuit
 • P1900       OSS Circuit Intermittent Malfunction
 • P1901       TSS Circuit Intermittent Malfunction
 • P1902       Pressure Control Solenoid “B” Intermittent Short
 • P1903       Pressure Control Solenoid “C” Short Circuit
 • P1904       Pressure Control Solenoid “C” Open Circuit
 • P1905       Pressure Control Solenoid “C” Intermittent Short
 • P1906       Kickdown Pull Relay Open or Short Circuit to Ground
 • P1907       Kickdown Hold Relay Open or Short Circuit to Ground
 • P1908       Transmission Pressure Circuit Solenoid Open or Short to Ground
 • P1909       Trans Temp Sensor Circuit Open or Shorted to Pwr or Gnd
 • P1910       VFS A Pressure Output Failed Low
 • P1911       VFS B Pressure Output Failed Low
 • P1912       VFS C Pressure Output Failed Low
 • P1913       Pressure Switch A Circuit Malfunction
 • P1914       Manually Shifted Automatic (MSA) Sw Circuit Malf
 • P1915       Reverse Switch Circuit Malfunction
 • P1916       High Clutch Drum Speed Sensor Malfunction
 • P1917       High Clutch Drum Speed Sensor Intermittent
 • P1918       Transmission Range Display Circuit Malfunction
 • C1091       Speed Wheel Sensor All Coherency Failure
 • C1095       ABS Hydraulic Pump Motor Circuit Failure
 • C1096       ABS Hydraulic Pump Motor Circuit Open
 • C1097       ABS Hydraulic Pump Motor Circuit Short To Ground
 • C1098       ABS Hydraulic Pump Motor Circuit Short To Battery
 • C1100       ABS Pump Switch Circuit Failure
 • C1101       ABS Hydraulic Valve Circuit Failure
 • C1102       ABS Acceleration Switch Circuit Failure
 • C1103       ABS Hydraulic Brake Switch Circuit Failure
 • C1104       Traction Control Active Lamp – Circuit Short to Battery
 • C1105       Traction Control Disable Lamp – Circuit Short to Battery
 • C1106       Traction Control Disable Switch Circuit Short to Battery
 • C1107       ABS Function Enabled Input Circuit Failure
 • C1109       Speed Control Actuator Assembly Cable Release Failure
 • C1110       ABS Power Relay Coil Circuit Failure
 • C1111       ABS Power Relay Coil Open Circuit
 • C1112       ABS Power Relay Coil Short Circuit To Ground
 • C1113       ABS Power Relay Coil Short Circuit To Battery
 • C1114       ABS Power Relay Output Short Circuit To Ground
 • C1115       ABS Power Relay Output Short Circuit To Battery
 • C1116       Starter Motor Circuit Failure
 • C1117       RPM Input Circuit Failure
 • C1123       Vehicle Speed Sensor Input Short to Battery
 • C1124       Input shaft speed signal missing/faulted
 • C1125       Brake Fluid Level Sensor Input Circuit Failure
 • C1126       Cruise Control Command Switch Assembly Circuit Failure
 • C1127       Cruise Control Deactivator Brake Switch Circuit Failure
 • C1132       Clutch position ckt short to ground
 • C1133       Clutch position ckt short to battery
 • C1134       Gear Shift position short to ground
 • C1135       Gear Shift position short to battery
 • C1136       Gear Select position short to ground
 • C1137       ECU is Defective
 • C1138       Gear Select position short to Battery
 • C1139       Wheel Speed Sensor Center Tone Ring Missing Tooth Fault
 • C1140       Hydraulic Base Brake Failure
 • C1141       Wheel Speed Sensor LF Tone Ring Tooth Missing Fault
 • C1142       Wheel Speed Sensor RF Tone Ring Tooth Missing Fault
 • C1143       Wheel Speed Sensor LR Tone Ring Tooth Missing Fault
 • C1144       Wheel Speed Sensor RR Tone Ring Tooth Missing Fault
 • C1145       Speed Wheel Sensor RF Input Circuit Failure
 • C1146       Speed Wheel Sensor RF Circuit Open
 • C1148       Speed Wheel Sensor RF Coherency Fault
 • C1149       Hydraulic Fluid Pressure/ Flow Circuit Failure
 • C1150       Two Speed Rear Axle Input Switch Circuit Short to Vbatt
 • C1155       Speed Wheel Sensor LF Input Circuit Failure
 • C1156       Speed Wheel Sensor LF Circuit Open
 • C1157       Park Brake Actuator Assembly Switch Applied Circuit Failure
 • C1158       Speed Wheel Sensor LF Coherency Fault
 • C1159       Hydraulic Fluid Pressure/ Flow Circuit Short to Gnd
 • C1161       Air Pressure Low Circuit Short to Gnd
 • C1162       Park Brake Switch # 2 Released Circuit Failure
 • C1163       Park Brake Switch # 2 Applied Circuit Short to Gnd
 • C1164       Park Brake Actuator Assembly Switch Circuit Failure
 • C1165       Speed Wheel Sensor RR Input Circuit Failure
 • C1166       Speed Wheel Sensor RR Input Open Circuit
 • C1167       Park Brake Actuator Assembly Switch Released Circuit Short to Gnd
 • C1168       Speed Wheel Sensor RR Coherency Fault
 • C1169       ABS Fluid Dumping Exceeds Maximum Timing
 • C1170       PRNDL Switch Circuit Failure
 • C1172       Park Brake Switch # 1 Applied Circuit Failure
 • C1173       Park Brake Switch # 1 Released Circuit Short to Gnd
 • C1174       Park Brake Switch # 2 Applied Circuit Failure
 • C1175       Speed Wheel Sensor LR Input Circuit Failure
 • C1176       Speed Wheel Sensor LR Circuit Open
 • C1177       Park Brake Actuator Assembly Switch Released Circuit Failure
 • C1178       Speed Wheel Sensor LR Coherency Fault
 • C1179       Speed Control Actuator Assembly Cable Slack Failure
 • C1180       Park Brake Valve Solenoid #1 Sense Input Circuit Failure
 • C1181       Park Brake Valve Solenoid #1 Sense Input Circuit Short to Gound
 • C1182       Park Lamp Flash Relay Circuit Failure
 • C1183       Park Lamp Flash Relay Circuit Short to Battery
 • C1184       ABS System Is Not Operational
 • C1185       ABS Power Relay Output Circuit Failure
 • C1186       ABS Power Relay Output Open Circuit
 • C1187       Brake Fluid Level Sensor Input Open Circuit
 • C1188       Brake Fluid Level Sensor Input Short Circuit To Battery
 • C1189       Brake Fluid Level Sensor Input Short Circuit To Ground
 • C1190       Speed Wheel Sensor LF Input Short Circuit To Battery
 • C1191       Speed Wheel Sensor LF Input Short Circuit To Ground
 • C1192       Speed Wheel Sensor RF Input Short Circuit To Battery
 • C1193       Speed Wheel Sensor RF Input Short Circuit To Ground
 • C1194       ABS Outlet Valve Coil LF Circuit Failure
 • C1195       ABS Outlet Valve Coil LF Circuit Open
 • C1196       ABS Outlet Valve Coil LF Circuit Short To Battery
 • C1197       ABS Outlet Valve Coil LF Circuit Short To Ground
 • C1198       ABS Inlet Valve Coil LF Circuit Failure
 • C1199       ABS Inlet Valve Coil LF Circuit Open
 • C1200       ABS Inlet Valve Coil LF Circuit Short To Battery
 • C1201       ABS Inlet Valve Coil LF Circuit Short To Ground
 • C1202       ABS Outlet Valve Coil Rear Circuit Failure
 • C1203       ABS Outlet Valve Coil Rear Circuit Open
 • C1204       ABS Outlet Valve Coil Rear Circuit Short To Battery
 • C1205       ABS Outlet Valve Coil Rear Circuit Short To Ground
 • C1206       ABS Inlet Valve Coil Rear Circuit Failure
 • C1207       ABS Inlet Valve Coil Rear Circuit Open
 • C1208       ABS Inlet Valve Coil Rear Circuit Short To Battery
 • C1209       ABS Inlet Valve Coil Rear Circuit Short To Ground
 • C1210       ABS Outlet Valve Coil RF Circuit Failure
 • C1211       ABS Outlet Valve Coil RF Circuit Open
 • C1212       ABS Outlet Valve Coil RF Circuit Short To Battery
 • C1213       ABS Outlet Valve Coil RF Circuit Short To Ground
 • C1214       ABS Inlet Valve Coil RF Circuit Failure
 • C1215       ABS Inlet Valve Coil RF Circuit Open
 • C1216       ABS Inlet Valve Coil RF Circuit Short To Battery
 • C1217       ABS Inlet Valve Coil RF Circuit Short To Ground
 • C1218       Lamp ABS Warning Output Circuit Failure
 • C1219       Lamp ABS Warning Output Circuit Open
 • C1220       Lamp ABS Warning Output Circuit Short To Battery
 • C1221       Lamp ABS Warning Output Circuit Short To Ground
 • C1222       Speed Wheel Mismatch
 • C1223       Lamp Brake Warning Output Circuit Failure
 • C1224       Lamp Brake Warning Output Circuit Open
 • C1225       Lamp Brake Warning Output Circuit Short To Battery
 • C1226       Lamp Brake Warning Output Circuit Short To Ground
 • C1227       Speed Wheel Sensor LR Input Short Circuit To Battery
 • C1228       Speed Wheel Sensor LR Input Short Circuit To Ground
 • C1229       Speed Wheel Sensor Rear Center Coherency Fault
 • C1230       Speed Wheel Sensor Rear Center Input Circuit Failure
 • C1231       Speed Wheel Sensor Rear Center Circuit Open
 • C1232       Speed Wheel Sensor Rear Center Input Short Circuit To Battery
 • C1233       Speed Wheel LF Input Signal Missing
 • C1234       Speed Wheel RF Input Signal Missing
 • C1235       Speed Wheel RR Input Signal Missing
 • C1236       Speed Wheel LR Input Signal Missing
 • C1237       Speed Wheel Rear Input Signal Missing
 • C1238       ABS Hydraulic Pressure Differential Switch Input Circuit Failure
 • C1239       ABS Hydraulic Pressure Differential Switch Input Open Circuit
 • C1240       ABS Hydraulic Pressure Differential Switch Input Short Circuit To Battery
 • C1241       ABS Hydraulic Pressure Differential Switch Input Short Circuit To Ground
 • C1242       ABS Outlet Valve Coil LR Circuit Failure
 • C1243       ABS Outlet Valve Coil LR Circuit Open
 • C1244       ABS Outlet Valve Coil LR Circuit Short To Battery
 • C1245       ABS Outlet Valve Coil LR Circuit Short To Ground
 • C1246       ABS Outlet Valve Coil RR Circuit Failure
 • C1247       ABS Outlet Valve Coil RR Circuit Open
 • C1248       ABS Outlet Valve Coil RR Circuit Short To Battery
 • C1249       ABS Outlet Valve Coil RR Circuit Short To Ground
 • C1250       ABS Inlet Valve Coil LR Circuit Failure
 • C1251       ABS Inlet Valve Coil LR Circuit Open
 • C1252       ABS Inlet Valve Coil LR Circuit Short To Battery
 • C1253       ABS Inlet Valve Coil LR Circuit Short To Ground
 • C1254       ABS Inlet Valve Coil RR Circuit Failure
 • C1255       ABS Inlet Valve Coil RR Circuit Open
 • C1256       ABS Inlet Valve Coil RR Circuit Short To Battery
 • C1257       ABS Inlet Valve Coil RR Circuit Short To Ground
 • C1258       Speed Wheel LF Comparison Failure
 • C1259       Speed Wheel RF Comparison Failure
 • C1260       Speed Wheel RR Comparison Failure
 • C1261       Speed Wheel LR Comparison Failure
 • C1262       Lamp Warning Relay Circuit Failure
 • C1263       Lamp Warning Relay Circuit Open
 • C1264       Lamp Warning Relay Circuit Short To Battery
 • C1265       Lamp Warning Relay Circuit Short To Ground
 • C1266       ABS Valve Power Relay Circuit Failure
 • C1267       ABS Functions Temporarily Disabled
 • C1268       Motor Relay # 1 Circuit Failure
 • C1269       Motor Relay # 1 Circuit Short to Battery
 • C1270       Motor # 1 Input Circuit Failure
 • C1271       Motor # 1 Input Circuit Short to Gnd
 • C1272       Motor # 2 Input Circuit Failure
 • C1273       Motor # 2 Input Circuit Short to Vbat
 • C1274       Solenoid Relay # 1 Circuit Failure
 • C1275       Solenoid Relay # 1 Circuit Short to Vbatt
 • C1276       Park Brake Actuator Assembly Switch Applied Circuit Short to Gnd
 • C1277       STEERING Wheel Angle 1and 2 Circuit Failure
 • C1278       STEERING Wheel Angle 1and 2 Signal Faulted
 • C1279       Yaw Rate Sensor circuit Failure
 • C1280       Yaw Rate Sensor Signal Fault
 • C1281       Lateral Accelerometer circuit Failure
 • C1282       Lateral Accelerometer Signal Fault
 • C1283       Switch Test Signal Failure
 • C1284       Oil Pressure Switch Failure
 • C1285       Booster Solenoid circuit Failure
 • C1286       Booster Mechanical Failure
 • C1287       Booster Pedal Force switch circuit Failure
 • C1288       Pressure Transducer Main / Primary Input Circuit Failure
 • C1289       Pressure Transducer Redundant / Secondary Input Circuit Failure
 • C1400       Traction Control Valve RF Circuit Failure
 • C1401       Traction Control Valve RF Circuit Open
 • C1402       Traction Control Valve RF Circuit Short To Ground
 • C1403       Traction Control Valve RF Circuit Short To Battery
 • C1404       Traction Control Valve Rear Circuit Failure
 • C1405       Traction Control Valve Rear Circuit Open
 • C1406       Traction Control Valve Rear Circuit Short To Ground
 • C1407       Traction Control Valve Rear Circuit Short To Battery
 • C1410       Traction Control Valve LF Circuit Failure
 • C1411       Traction Control Valve LF Circuit Open
 • C1412       Traction Control Valve LF Circuit Short To Ground
 • C1413       Traction Control Valve LF Circuit Short To Battery
 • C1414       Incorrect Module Design Level
 • C1415       Incorrect Module Configuration
 • C1416       Damper RF Circuit Short To Battery
 • C1417       Damper RF Circuit Short to Ground
 • C1418       Damper RF Circuit Failure
 • C1419       Damper RF Circuit Open
 • C1420       Hydraulic Fluid Pressure/ Flow Circuit Short to Vbatt
 • C1421       Damper LF Circuit Short To Battery
 • C1422       Damper LF Circuit Short to Ground
 • C1423       Damper LF Circuit Failure
 • C1424       Damper LF Circuit Open
 • C1425       Damper RR Circuit Short to Ground
 • C1426       Damper RR Circuit Short To Battery
 • C1427       Damper RR Circuit Open
 • C1428       Damper RR Circuit Failure
 • C1429       Input-shaft-speed input circuit failure
 • C1430       Damper LR Circuit Open
 • C1431       Damper LR Circuit Short To Battery
 • C1432       Damper LR Circuit Short to Ground
 • C1433       Damper LR Circuit Failure
 • C1435       Accelerometer Rear Circuit Failure
 • C1436       Accelerometer Rear Circuit Signal Is Not Sensed
 • C1437       Accelerometer Rear Circuit Short To Ground
 • C1438       Accelerometer Rear Circuit Short To Battery
 • C1439       Vehicle Acceleration EEC-IV Circuit Failure
 • C1440       Pressure Transducer Main / Primary signal Faulted
 • C1441       Steering Phase A Circuit Signal Is Not Sensed
 • C1442       Steering Phase B Circuit Signal Is Not Sensed
 • C1443       Steering Phase A Circuit Short To Ground
 • C1444       Steering Phase B Circuit Short To Ground
 • C1445       Speed Vehicle Signal Circuit Failure
 • C1446       Brake Switch Circuit Failure
 • C1447       Traction Control Module Request Circuit Failure
 • C1448       Lamp Adaptive Damping Warning Circuit Failure
 • C1449       Traction Control Motor Coherency Fault
 • C1450       Traction Control Motor Circuit Failure
 • C1451       Traction Control Motor Circuit Open
 • C1452       Traction Control Motor Circuit Short to Battery
 • C1453       Traction Control Motor Circuit Short to Ground
 • C1454       Front Lateral Accelerometer Circuit Failure
 • C1455       Accelerometer Front Circuit Failure
 • C1456       Accelerometer Front Circuit Is Not Sensed
 • C1457       Accelerometer Front Circuit Short To Ground
 • C1458       Accelerometer Front Circuit Short To Battery
 • C1459       Adaptive Mode Switch Circuit Failure
 • C1460       Vehicle Accelerometer Power Circuit Failure
 • C1461       Vehicle Accelerometer Power Circuit Short to Battery
 • C1462       Left Front Vertical Accelerometer Circuit Failure
 • C1463       Right Front Vertical Accelerometer Circuit Failure
 • C1464       Pressure Transducer Redundant / Secondary Signal Faulted
 • C1465       Damper High Side Front Circuit Short To Battery
 • C1466       Damper Circuit Failure
 • C1467       Damper High Side Rear Circuit Short To Battery
 • C1468       Damper Low Side Front Circuit Failure
 • C1469       Damper Low Side Rear Circuit Failure
 • C1495       Traction Control Motor Potentiometer Circuit Failure
 • C1496       Traction Control Motor Potentiometer Circuit Open
 • C1497       Traction Control Motor Potentiometer Circuit Short to Battery
 • C1498       Traction Control Motor Potentiometer Circuit Short to Ground
 • C1499       Transfer Case Contact Plate “A” Encoder Circuit Failure
 • C1500       Transfer Case Contact Plate “B” Encoder Circuit Failure
 • C1501       Transfer Case Contact Plate “C” Encoder Circuit Failure
 • C1502       Transfer Case Contact Plate “D” Encoder Circuit Failure
 • C1503       Dynamic Stability Control Left Front Valve Malfunction
 • C1504       Dynamic Stability Control Right Front Valve Malfunction
 • C1505       Dynamic Stability Control Left Rear Valve Malfunction
 • C1506       Dynamic Stability Control Right Rear Valve Malfunction
 • C1507       Traction Control of Brake Exceeds Time-Out
 • C1508       Traction Control of Engine Exceeds Time-Out
 • C1510       Right Front Wheel Pressure Reduction Performance Problem
 • C1511       Left Front Wheel Pressure Reduction Performance Problem
 • C1512       Right Rear Wheel Pressure Reduction Performance Problem
 • C1513       Left rear Wheel Pressure Reduction Performance Problem
 • C1699       Left Rear Sensor Circuit Short to Vbat
 • C1700       Left Rear Sensor Circuit Failure
 • C1701       Left Rear Sensor Circuit Fault
 • C1702       RightRear Sensor Circuit Short to Vbat
 • C1703       Right Rear Sensor Circuit Failure
 • C1704       Right Rear Sensor Circuit Fault
 • C1705       Left Rear Center Sensor Circuit Short to Vbat
 • C1706       Left Rear Center Sensor Circuit Failure
 • C1707       Left Rear Center Sensor Circuit Fault
 • C1708       Right Rear Center Sensor Circuit Short to Vbat
 • C1709       Right Rear Center Sensor Circuit Failure
 • C1710       Right Rear Center Sensor Circuit Fault
 • C1711       Left Front Sensor Circuit Short to Vbat
 • C1712       Left Front Sensor Circuit Failure
 • C1713       Left Front Sensor Circuit Fault
 • C1714       Right Front Sensor Circuit Short to Vbat
 • C1715       Right Front Sensor Circuit Failure
 • C1716       Right Front Sensor Circuit Fault
 • C1717       Left Front Center Sensor Circuit Short to Vbat
 • C1718       Left Front Center Sensor Circuit Failure
 • C1719       Left Front Center Sensor Circuit Fault
 • C1721       Air Suspension Height Sensor Power Circuit Open
 • C1722       Air Suspension Height Sensor Power Circuit Short To Battery
 • C1723       Air Suspension Height Sensor Power Circuit Short To Ground
 • C1724       Air Suspension Height Sensor Power Circuit Failure
 • C1725       Air Suspension Front Pneumatic Failure
 • C1726       Air Suspension Rear Pneumatic Failure
 • C1727       Air Suspension Reservoir Pneumatic Failure
 • C1728       Transfer Case unable to transition between 2H and 4H
 • C1729       Transfer Case unable to transition between 4H and 4L
 • C1730       Reference Voltage Out of Range (+5 v)
 • C1731       Air Suspension LF Corner Up Timeout
 • C1732       Air Suspension LF Corner Down Timeout
 • C1733       Air Suspension RF Corner Up Timeout
 • C1734       Air Suspension RF Corner Down Timeout
 • C1735       Air Suspension LR Corner Up Timeout
 • C1736       Air Suspension LR Corner Down Timeout
 • C1737       Air Suspension RR Corner Up Timeout
 • C1738       Air Suspension RR Corner Down Timeout
 • C1739       Right Front Center Sensor Circuit Short to Vbat
 • C1740       Right Front Center Sensor Circuit Failure
 • C1741       Right Front Center Sensor Circuit Fault
 • C1742       Rear Sounder Circuit Failure
 • C1743       Rear Sounder Circuit Short to Vbatt
 • C1744       Front Sounder Circuit Failure
 • C1745       Front Sounder Circuit Short to Vbatt
 • C1748       Switch input Circuit Short to Gnd
 • C1749       Trailer Input Circuit Failure
 • C1750       Accelerator Position Sensor Out of Range
 • C1751       Vehicle Speed Sensor # 1 Output Circuit Short to Vbatt
 • C1752       Vehicle Speed Sensor # 1 Output Circuit Short to Gnd
 • C1753       Hydraulic Clutch Actuator Valve Signal Fault
 • C1754       Hydraulic Clutch Actuator Valve Circuit Failure
 • C1755       Power Limit Shutdown Fault
 • C1756       Air Suspension Front Height Sensor High (SE) Signal Circuit Failure
 • C1757       Air Suspension Front Height Sensor High (SE) Signal Circuit Open
 • C1758       Air Suspension Front Height Sensor High (SE) Signal Circuit Short To Battery
 • C1759       Air Suspension Front Height Sensor High (SE) Signal Circuit Short To Ground
 • C1760       Air Suspension Rear Height Sensor High (SE) Signal Circuit Failure
 • C1761       Air Suspension Rear Height Sensor High (SE) Signal Circuit Open
 • C1762       Air Suspension Rear Height Sensor High (SE) Signal Circuit Short To Battery
 • C1763       Air Suspension Rear Height Sensor High (SE) Signal Circuit Short To Ground
 • C1765       Air Suspension Rear Height Sensor Low Signal Circuit Failure
 • C1766       Air Suspension Rear Height Sensor Low Signal Circuit Open
 • C1767       Air Suspension Rear Height Sensor Low Signal Circuit Short To Battery
 • C1768       Air Suspension Rear Height Sensor Low Signal Circuit Short To Ground
 • C1770       Air Suspension Vent Solenoid Output Circuit Failure
 • C1771       Air Suspension Vent Solenoid Output Circuit Open
 • C1772       Air Suspension Vent Solenoid Output Circuit Short To Battery
 • C1773       Air Suspension Vent Solenoid Output Circuit Short To Ground
 • C1774       Coolant Temp Out of Range
 • C1775       DC-DC Converter Failure
 • C1776       Heater System Failure
 • C1777       Vacuum Pressure Circuit Failure
 • C1778       Power Steering Failure
 • C1779       Blower Switch Failure
 • C1780       Temperature Select Failure
 • C1781       Engine Coolant Temperature Signal Missing/Fault
 • C1790       Air Suspension LR Air Spring/Shock Solenoid Output Circuit Failure
 • C1791       Air Suspension LR Air Spring/Shock Solenoid Output Circuit Open
 • C1792       Air Suspension LR Air Spring/Shock Solenoid Output Circuit Short To Battery
 • C1793       Air Suspension LR Air Spring/Shock Solenoid Output Circuit Short To Ground
 • C1795       Air Suspension RR Air Spring/Shock Solenoid Output Circuit Failure
 • C1796       Air Suspension RR Air Spring/Shock Solenoid Output Circuit Open
 • C1797       Air Suspension RR Air Spring/Shock Solenoid Output Circuit Short To Battery
 • C1798       Air Suspension RR Air Spring/Shock Solenoid Output Circuit Short To Ground
 • C1800       Air Suspension Reservoir Solenoid Circuit Failure
 • C1805       Mismatched PCM and/or ABS-TC Module
 • C1813       Air Suspension LR Vent Request Exceeded Max Timing
 • C1814       Air Suspension RR Vent Request Exceeded Max Timing
 • C1818       Air Suspension LR Air Compress Request Exceeded Max Timing
 • C1819       Air Suspension RR Air Compress Request Exceeded Max Timing
 • C1820       Air Suspension RF Air Compress Request Exceeded Max Timing
 • C1830       Air Suspension Compressor Relay Circuit Failure
 • C1831       Air Suspension Compressor Relay Circuit Open
 • C1832       Air Suspension Compressor Relay Circuit Short To Battery
 • C1833       Air Suspension Compressor Relay Circuit Short To Ground
 • C1834       Gauge Drive Current Fault
 • C1835       Current Sense Circuit Failure
 • C1836       Battery Temp out of Range
 • C1837       Battery Heater Circuit Failure
 • C1838       Charging System Fault
 • C1839       Leakage Fault
 • C1840       Air Suspension Disable Switch Circuit Failure
 • C1841       Air Suspension Disable Switch Circuit Open
 • C1842       Air Suspension Disable Switch Circuit Short To Battery
 • C1843       Air Suspension Disable Switch Circuit Short To Ground
 • C1844       Air Suspension Secondary Front Inflator Solenoid Output Circuit Failure
 • C1845       Air Suspension Front Inflator Solenoid Output Circuit Failure
 • C1846       Air Suspension Front Inflator Solenoid Output Circuit Open
 • C1847       Air Suspension Front Inflator Solenoid Output Circuit Short To Battery
 • C1848       Air Suspension Front Inflator Solenoid Output Circuit Short To Ground
 • C1849       Master Cylinder Pressure Out of Range
 • C1850       Air Suspension Warning Lamp Circuit Failure
 • C1851       Air Suspension Warning Lamp Circuit Open
 • C1852       Air Suspension Warning Lamp Circuit Short To Battery
 • C1853       Air Suspension Warning Lamp Circuit Short To Ground
 • C1854       Motor Temperature Out of Range
 • C1855       Acceleration Position Sensor Conflict
 • C1856       Traction Motor Encoder circuit Failure
 • C1859       PRNDL Input #2 Circuit Failure
 • C1860       PRNDL Input #3 Circuit Failure
 • C1861       PRNDL Input #4 Circuit Failure
 • C1862       Contactor Circuit Failure
 • C1863       External Charging Fault
 • C1864       Battery Module Fault
 • C1865       Air Suspension Rear Inflator Solenoid Output Circuit Failure
 • C1866       Air Suspension Rear Inflator Solenoid Output Circuit Open
 • C1867       Air Suspension Rear Inflator Solenoid Output Circuit Short To Battery
 • C1868       Air Suspension Rear Inflator Solenoid Output Circuit Short To Ground
 • C1869       Air Suspension Gate Solenoid Output Circuit Failure
 • C1870       Air Suspension Gate Solenoid Output Circuit Open
 • C1871       Air Suspension Gate Solenoid Output Circuit Short To Battery
 • C1872       Air Suspension Gate Solenoid Output Circuit Short To Ground
 • C1873       Air Suspension RF Air Spring Solenoid Output Circuit Failure
 • C1874       Air Suspension RF Air Spring Solenoid Output Circuit Open
 • C1875       Air Suspension RF Air Spring Solenoid Output Circuit Short To Battery
 • C1876       Air Suspension RF Air Spring Solenoid Output Circuit Short To Ground
 • C1877       Air Suspension LF Air Spring Solenoid Output Circuit Failure
 • C1878       Air Suspension LF Air Spring Solenoid Output Circuit Open
 • C1879       Air Suspension LF Air Spring Solenoid Output Circuit Short To Battery
 • C1880       Air Suspension LF Air Spring Solenoid Output Circuit Short To Ground
 • C1881       Air Suspension RF Height Sensor Circuit Failure
 • C1882       Air Suspension RF Height Sensor Circuit Open
 • C1883       Air Suspension RF Height Sensor Circuit Short To Battery
 • C1884       Air Suspension RF Height Sensor Circuit Short To Ground
 • C1885       Air Suspension RR Height Sensor Circuit Failure
 • C1886       Air Suspension RR Height Sensor Circuit Open
 • C1887       Air Suspension RR Height Sensor Circuit Short To Battery
 • C1888       Air Suspension RR Height Sensor Circuit Short To Ground
 • C1889       Air Suspension LF Height Sensor Circuit Failure
 • C1890       Air Suspension LF Height Sensor Circuit Open
 • C1891       Air Suspension LF Height Sensor Circuit Short To Battery
 • C1892       Air Suspension LF Height Sensor Circuit Short To Ground
 • C1893       Air Suspension LR Height Sensor Circuit Failure
 • C1894       Air Suspension LR Height Sensor Circuit Open
 • C1895       Air Suspension LR Height Sensor Circuit Short To Battery
 • C1896       Air Suspension LR Height Sensor Circuit Short To Ground
 • C1897       Steering VAPS II Circuit Loop Failure
 • C1898       Steering VAPS II Circuit Loop Open
 • C1899       Steering VAPS II Circuit Loop Short To Battery
 • C1900       Steering VAPS II Circuit Loop Short To Ground
 • C1901       Ride Control RR Shock Actuator Circuit Failure
 • C1902       Ride Control RR Shock Actuator Circuit Open
 • C1903       Ride Control RR Shock Actuator Circuit Short To Battery
 • C1904       Ride Control RR Shock Actuator Circuit Short To Ground
 • C1905       Ride Control LR Shock Actuator Circuit Failure
 • C1906       Ride Control LR Shock Actuator Circuit Open
 • C1907       Ride Control LR Shock Actuator Circuit Short To Battery
 • C1908       Ride Control LR Shock Actuator Circuit Short To Ground
 • C1909       Ride Control RF Shock Actuator Circuit Failure
 • C1910       Ride Control RF Shock Actuator Circuit Open
 • C1911       Ride Control RF Shock Actuator Circuit Short To Battery
 • C1912       Ride Control RF Shock Actuator Circuit Short To Ground
 • C1913       Ride Control LF Shock Actuator Circuit Failure
 • C1914       Ride Control LF Shock Actuator Circuit Open
 • C1915       Ride Control LF Shock Actuator Circuit Short To Battery
 • C1916       Ride Control LF Shock Actuator Circuit Short To Ground
 • C1917       Steering EVO Out-of-Range Fault
 • C1918       Air Suspension Ride Height Select Switch Circuit Failure
 • C1920       Led #1 Circuit Failure
 • C1921       VAPS Solenoid Actuator Output Circuit Failure
 • C1922       VAPS Solenoid Actuator Output Circuit Open
 • C1923       VAPS Solenoid Actuator Output Circuit Short To Battery
 • C1924       VAPS Solenoid Actuator Output Circuit Short To Ground
 • C1925       VAPS Solenoid Actuator Return Circuit Failure
 • C1926       VAPS Solenoid Actuator Return Circuit Open
 • C1927       VAPS Solenoid Actuator Return Circuit Short To Battery
 • C1928       VAPS Solenoid Actuator Return Circuit Short To Ground
 • C1929       Air Suspension Front Compressor Relay Circuit Failure
 • C1930       Air Suspension Front Compressor Relay Circuit Open
 • C1931       Air Suspension Front Compressor Relay Circuit Short To Battery
 • C1932       Air Suspension Front Compressor Relay Circuit Short To Ground
 • C1933       Solenoid Current Out Of Range
 • C1934       HPU (Hydraulic Pump Unit) Pressurisation Failure
 • C1935       Chime Circuit Failure
 • C1936       Hydraulic Pump Relay Circuit Failure
 • C1937       Steering Wheel Angle Sensor Offset Failure
 • C1938       Invalid Steering Wheel Angle Sensor ID
 • C1939       Brake Pressure Switch Input Circuit Failure
 • C1940       Brake Pressure Switch Mechanical Failure
 • C1942       Unrecognized Powertrain Configuration
 • C1943       Airbag Deployment Indication Input Fault
 • C1944       Gauge Driver Circuit Fault
 • C1945       Park Switch Indicates Park with Vehicle Moving
 • C1946       Seat Track Position Switch Circuit Open
 • C1947       Seat Track Position Switch Circuit Short to Ground
 • C1948       Seat Track Position Switch Circuit Resistance Out of Range
 • C1949       Accelerometer Sensor Circuit Open
 • C1950       Accelerometer Sensor Circuit Failure
 • C1951       Lateral Accelerometer Sensor Circuit Open
 • C1952       Yaw Rate Sensor Circuit Open
 • C1953       Master Cylinder Pressure Sensor Circuit Open
 • C1954       Master Cylinder Pressure Sensor Circuit Failure
 • C1955       Steering Angle Sensor Circuit Open
 • C1956       Steering Angle Sensor Circuit Failure
 • C1957       Dynamic Stability Control Valve RF Circuit Failure
 • C1958       Dynamic Stability Control Valve LF Circuit Failure
 • C1959       Lateral Accelerometer Sensor Circuit Failure
 • C1960       Driver Brake Apply Circuit Fault
 • C1961       Park Lamp Relay Coil Circuit Failure
 • C1962       Park Lamp Relay Coil Short to Battery
 • C1963       Stability Control Inhibit Warning
 • B1200       Climate Control Pushbutton Circuit Failure
 • B1201       Fuel Sender Circuit Failure
 • B1202       Fuel Sender Circuit Open
 • B1203       Fuel Sender Circuit Short To Battery
 • B1204       Fuel Sender Circuit Short To Ground
 • B1205       EIC Switch-1 Assembly Circuit Failure
 • B1206       EIC Switch-1 Assembly Circuit Open
 • B1207       EIC Switch-1 Assembly Circuit Short To Battery
 • B1208       EIC Switch-1 Assembly Circuit Short To Ground
 • B1209       EIC Switch-2 Assembly Circuit Failure
 • B1210       EIC Switch-2 Assembly Circuit Open
 • B1211       EIC Switch-2 Assembly Circuit Short To Battery
 • B1212       EIC Switch-2 Assembly Circuit Short To Ground
 • B1213       Anti-Theft Number of Programmed Keys Is Below Minimum
 • B1214       Running Board Lamp Circuit Failure
 • B1215       Running Board Lamp Circuit Short to Battery
 • B1216       Emergency & Road Side Assistance Switch Circuit Short to Ground
 • B1217       Horn Relay Coil Circuit Failure
 • B1218       Horn Relay Coil Circuit Short to Vbatt
 • B1219       Fuel Tank Pressure Sensor Circuit Failure
 • B1220       Fuel Tank Pressure Sensor Circuit Open
 • B1222       Fuel Temperature Sensor #1 Circuit Failure
 • B1223       Fuel Temperature Sensor #1 Circuit Open
 • B1224       Fuel Temperature Sensor #1 Circuit Short to Battery
 • B1225       Fuel Temperature Sensor #1 Circuit Short to Ground
 • B1226       Fuel Temperature Sensor #2 Circuit Failure
 • B1227       Fuel Temperature Sensor #2 Circuit Open
 • B1228       Fuel Temperature Sensor #2 Circuit Short to Battery
 • B1229       Fuel Temperature Sensor #2 Circuit Short to Ground
 • B1231       Longitudinal Acceleration Threshold Exceeded
 • B1232       See Manufacturer
 • B1233       Glass Break Sensor Failure
 • B1234       Mirror Switch Invalid Code
 • B1235       Window Feedback Failure
 • B1236       Window Feedback Loss of Signal
 • B1237       Window Feedback Out of Range
 • B1238       Over Temperature Fault
 • B1239       Air Flow Blend Door Driver Circuit Failure
 • B1240       Wiper Washer Rear Pump Relay Circuit Failure
 • B1241       Wiper Washer Rear Pump Relay Circuit Short to Battery
 • B1242       Air Flow Recirculation Door Driver Circuit Failure
 • B1243       Express Window Down Switch Circuit Short to Battery
 • B1244       Wiper Rear Motor Run Relay Circuit Failure
 • B1245       Wiper Rear Motor Run Relay Circuit Short to Battery
 • B1246       Dim Panel Potentiometer Switch Circuit Failure
 • B1247       Panel Dim Switch Circuit Open
 • B1248       Passenger’s Seatback Autoglide Rearward Switch Circuit Short to Ground
 • B1249       Blend Door Failure
 • B1250       Air Temperature Internal Sensor Circuit Failure
 • B1251       Air Temperature Internal Sensor Circuit Open
 • B1252       Air Temperature Internal Sensor Circuit Short To Battery
 • B1253       Air Temperature Internal Sensor Circuit Short To Ground
 • B1254       Air Temperature External Sensor Circuit Failure
 • B1255       Air Temperature External Sensor Circuit Open
 • B1256       Air Temperature External Sensor Circuit Short To Battery
 • B1257       Air Temperature External Sensor Circuit Short To Ground
 • B1258       Solar Radiation Sensor Circuit Failure
 • B1259       Solar Radiation Sensor Circuit Open
 • B1260       Solar Radiation Sensor Circuit Short To Battery
 • B1261       Solar Radiation Sensor Circuit Short To Ground
 • B1262       Servo Motor Defrost Circuit Failure
 • B1263       Servo Motor Vent Circuit Failure
 • B1264       Servo Motor Foot Circuit Failure
 • B1265       Servo Motor Coolair Bypass Circuit Failure
 • B1266       Servo Motor Airintake Left Circuit Failure
 • B1267       Servo Motor Airintake Right Circuit Failure
 • B1268       Servo Motor Potentiometer Defrost Circuit Failure
 • B1269       Servo Motor Potentiometer Defrost Circuit Open
 • B1270       Servo Motor Potentiometer Defrost Circuit Short To Battery
 • B1271       Servo Motor Potentiometer Defrost Circuit Short To Ground
 • B1272       Servo Motor Potentiometer Vent Circuit Failure
 • B1273       Servo Motor Potentiometer Vent Circuit Open
 • B1274       Servo Motor Potentiometer Vent Circuit Short To Battery
 • B1275       Servo Motor Potentiometer Vent Circuit Short To Ground
 • B1276       Servo Motor Potentiometer Foot Circuit Failure
 • B1277       Servo Motor Potentiometer Foot Circuit Open
 • B1278       Servo Motor Potentiometer Foot Circuit Short To Battery
 • B1279       Servo Motor Potentiometer Foot Circuit Short To Ground
 • B1280       Servo Motor Potentiometer Coolair Circuit Failure
 • B1281       Servo Motor Potentiometer Coolair Circuit Open
 • B1282       Servo Motor Potentiometer Coolair Circuit Short To Battery
 • B1283       Servo Motor Potentiometer Coolair Circuit Short To Ground
 • B1284       Servo Motor Potentiometer Airintake Left Circuit Failure
 • B1285       Servo Motor Potentiometer Airintake Left Circuit Open
 • B1286       Servo Motor Potentiometer Airintake Left Circuit Short To Battery
 • B1287       Servo Motor Potentiometer Airintake Left Circuit Short To Ground
 • B1288       Servo Motor Potentiometer Airintake Right Circuit Failure
 • B1289       Servo Motor Potentiometer Airintake Right Circuit Open
 • B1290       Servo Motor Potentiometer Airintake Right Circuit Short To Battery
 • B1291       Servo Motor Potentiometer Airintake Right Circuit Short To Ground
 • B1292       Battery Power Relay Circuit Failure
 • B1293       Battery Power Relay Circuit Open
 • B1294       Battery Power Relay Circuit Short To Battery
 • B1295       Battery Power Relay Circuit Short To Ground
 • B1296       Power Supply Sensor Circuit Failure
 • B1297       Power Supply Sensor Circuit Open
 • B1298       Power Supply Sensor Circuit Short To Battery
 • B1299       Power Supply Sensor Circuit Short To Ground
 • B1300       Power Door Lock Circuit Failure
 • B1301       Power Door Lock Circuit Open
 • B1302       Accessory Delay Relay Coil Circuit Failure
 • B1303       Accessory Delay Relay Coil Circuit Open
 • B1304       Accessory Delay Relay Coil Circuit Short To Battery
 • B1305       Accessory Delay Relay Coil Circuit Short To Ground
 • B1306       Oil Level Switch Circuit Open
 • B1307       Oil Level Switch Circuit Short To Battery
 • B1308       Oil Level Switch Circuit Short To Ground
 • B1309       Power Door Lock Circuit Short To Ground
 • B1310       Power Door Unlock Circuit Failure
 • B1311       Power Door Unlock Circuit Open
 • B1312       Lamp Headlamp Input Circuit Short To Battery
 • B1313       Battery Saver Relay Coil Circuit Failure
 • B1314       Battery Saver Relay Coil Circuit Open
 • B1315       Battery Saver Relay Coil Circuit Short To Battery
 • B1316       Battery Saver Relay Coil Circuit Short To Ground
 • B1317       Battery Voltage High
 • B1318       Battery Voltage Low
 • B1319       Driver Door Ajar Circuit Failure
 • B1320       Driver Door Ajar Circuit Open
 • B1321       Driver Door Ajar Circuit Short To Battery
 • B1322       Driver Door Ajar Circuit Short To Ground
 • B1323       Door Ajar Lamp Circuit Failure
 • B1324       Door Ajar Lamp Circuit Open
 • B1325       Door Ajar Lamp Circuit Short To Battery
 • B1326       Door Ajar Lamp Circuit Short To Ground
 • B1327       Passenger Door Ajar Circuit Failure
 • B1328       Passenger Door Ajar Circuit Open
 • B1329       Passenger Door Ajar Circuit Short To Battery
 • B1330       Passenger Door Ajar Circuit Short To Ground
 • B1331       Decklid Ajar Rear Door Circuit Failure
 • B1332       Decklid Ajar Rear Door Circuit Open
 • B1333       Decklid Ajar Rear Door Circuit Short To Battery
 • B1334       Decklid Ajar Rear Door Circuit Short To Ground
 • B1335       Door Ajar RR Circuit Failure
 • B1336       Door Ajar RR Circuit Open
 • B1337       Door Ajar RR Circuit Short To Battery
 • B1338       Door Ajar RR Circuit Short To Ground
 • B1339       Chime Input Request Circuit Short To Battery
 • B1340       Chime Input Request Circuit Short To Ground
 • B1341       Power Door Unlock Circuit Short To Ground
 • B1342       ECU Is Defective
 • B1343       Heated Backlite Input Circuit Failure
 • B1344       Heated Backlite Input Circuit Open
 • B1345       Heated Backlite Input Circuit Short To Ground
 • B1346       Heated Backlite Input Circuit Short To Battery
 • B1347       Heated Backlite Relay Circuit Failure
 • B1348       Heated Backlite Relay Circuit Open
 • B1349       Heated Backlite Relay Short To Battery
 • B1350       Heated Backlite Relay Short To Ground
 • B1351       Ignition Key-In Circuit Short To Battery
 • B1352       Ignition Key-In Circuit Failure
 • B1353       Ignition Key-In Circuit Open
 • B1354       Ignition Key-In Circuit Short To Ground
 • B1355       Ignition Run Circuit Failure
 • B1356       Ignition Run Circuit Open
 • B1357       Ignition Run Circuit Short To Battery
 • B1358       Ignition Run Circuit Short To Ground
 • B1359       Ignition Run/Acc Circuit Failure
 • B1360       Ignition Run/Acc Circuit Open
 • B1361       Ignition Run/Acc Circuit Short To Battery
 • B1362       Ignition Run/Acc Circuit Short To Ground
 • B1363       Ignition Start Circuit Failure
 • B1364       Ignition Start Circuit Open
 • B1365       Ignition Start Circuit Short To Battery
 • B1366       Ignition Start Circuit Short To Ground
 • B1367       Ignition Tach Circuit Failure
 • B1368       Ignition Tach Circuit Open
 • B1369       Ignition Tach Circuit Short To Battery
 • B1370       Ignition Tach Circuit Short To Ground
 • B1371       Illuminated Entry Relay Circuit Failure
 • B1372       Illuminated Entry Relay Circuit Open
 • B1373       Illuminated Entry Relay Short To Battery
 • B1374       Illuminated Entry Relay Short To Ground
 • B1375       Oil Change Lamp Circuit Open
 • B1376       Oil Change Lamp Circuit Short To Battery
 • B1377       Oil Change Lamp Circuit Failure
 • B1378       Oil Change Lamp Circuit Short To Ground
 • B1379       Oil Change Reset Button Circuit Short To Ground
 • B1380       Oil Change Reset Button Circuit Failure
 • B1381       Oil Change Reset Button Circuit Open
 • B1382       Oil Change Reset Button Circuit Short To Battery
 • B1383       Oil Level Lamp Circuit Short To Battery
 • B1384       Oil Level Lamp Circuit Failure
 • B1385       Oil Level Lamp Circuit Open
 • B1386       Oil Level Lamp Circuit Short To Ground
 • B1387       Oil Temperature Sensor Circuit Open
 • B1388       Oil Temperature Sensor Circuit Short To Battery
 • B1389       Oil Temperature Sensor Circuit Failure
 • B1390       Oil Temperature Sensor Circuit Short To Ground
 • B1391       Oil Level Switch Circuit Failure
 • B1392       Power Door Memory Lock Relay Circuit Failure
 • B1393       Power Door Memory Lock Relay Circuit Open
 • B1394       Power Door Memory Lock Relay Circuit Short To Battery
 • B1395       Power Door Memory Lock Relay Circuit Short To Ground
 • B1396       Power Door Lock Circuit Short To Battery
 • B1397       Power Door Unlock Circuit Short To Battery
 • B1398       Driver Power Window One Touch Window Relay Circuit Failure
 • B1399       Driver Power Window One Touch Window Relay Circuit Open
 • B1400       Driver Power Window One Touch Window Relay Circuit Short To Battery
 • B1401       Driver Power Window One Touch Window Relay Circuit Short To Ground
 • B1402       Driver Power Window Down Switch Circuit Failure
 • B1403       Driver Power Window Up Switch Circuit Failure
 • B1404       Driver Power Window Down Circuit Open
 • B1405       Driver Power Window Down Circuit Short To Battery
 • B1406       Driver Power Window Down Circuit Short To Ground
 • B1407       Driver Power Window Up Circuit Open
 • B1408       Driver Power Window Up Circuit Short To Battery
 • B1409       Driver Power Window Up Circuit Short To Ground
 • B1410       Driver Power Window Motor Circuit Failure
 • B1411       Driver Power Window Motor Circuit Open
 • B1412       Driver Power Window Motor Circuit Short To Battery
 • B1413       Driver Power Window Motor Circuit Short To Ground
 • B1414       Power Window LR Motor Circuit Failure
 • B1415       Power Window LR Motor Circuit Open
 • B1416       Power Window LR Motor Circuit Short To Battery
 • B1417       Power Window LR Motor Circuit Short To Ground
 • B1418       Passenger Power Window Motor Circuit Failure
 • B1419       Passenger Power Window Motor Circuit Open
 • B1420       Passenger Power Window Motor Circuit Short To Battery
 • B1421       Passenger Power Window Motor Circuit Short To Ground
 • B1422       Power Window RR Motor Circuit Failure
 • B1423       Power Window RR Motor Circuit Open
 • B1424       Power Window RR Motor Circuit Short To Battery
 • B1425       Power Window RR Motor Circuit Short To Ground
 • B1426       Lamp Seat Belt Circuit Short To Battery
 • B1427       Lamp Seat Belt Circuit Open
 • B1428       Lamp Seat Belt Circuit Failure
 • B1429       Lamp Seat Belt Circuit Short To Ground
 • B1430       Seat Belt Switch Circuit Short To Ground
 • B1431       Wiper Brake/Run Relay Circuit Failure
 • B1432       Wiper Brake/Run Relay Circuit Short To Battery
 • B1433       Wiper Brake/Run Relay Circuit Short To Ground
 • B1434       Wiper Hi/Low Speed Relay Coil Circuit Failure
 • B1435       Wiper Hi/Low Speed Relay Coil Circuit Open
 • B1436       Wiper Hi/Low Speed Relay Coil Circuit Short To Battery
 • B1437       Wiper Hi/Low Speed Relay Coil Circuit Short To Ground
 • B1438       Wiper Mode Select Switch Circuit Failure
 • B1439       Wiper Mode Select Switch Circuit Open
 • B1440       Wiper Mode Select Switch Circuit Short To Battery
 • B1441       Wiper Mode Select Switch Circuit Short To Ground
 • B1442       Door Handle Switch Circuit Failure
 • B1443       Door Handle Switch Circuit Open
 • B1444       Door Handle Switch Circuit Short To Battery
 • B1445       Door Handle Switch Circuit Short To Ground
 • B1446       Wiper Park Sense Circuit Failure
 • B1447       Wiper Park Sense Circuit Open
 • B1448       Wiper Park Sense Circuit Short To Battery
 • B1449       Wiper Park Sense Circuit Short To Ground
 • B1450       Wiper Wash/Delay Switch Circuit Failure
 • B1451       Wiper Wash/Delay Switch Circuit Open
 • B1452       Wiper Wash/Delay Switch Circuit Short To Battery
 • B1453       Wiper Wash/Delay Switch Circuit Short To Ground
 • B1454       Wiper Washer Fluid Lamp Circuit Failure
 • B1455       Wiper Washer Fluid Lamp Circuit Open
 • B1456       Wiper Washer Fluid Lamp Circuit Short To Battery
 • B1457       Wiper Washer Fluid Lamp Circuit Short To Ground
 • B1458       Wiper Washer Pump Motor Relay Circuit Failure
 • B1459       Wiper Washer Pump Motor Relay Coil Circuit Open
 • B1460       Wiper Washer Pump Motor Relay Coil Circuit Short To Battery
 • B1461       Wiper Washer Pump Motor Relay Coil Circuit Short To Ground
 • B1462       Seat Belt Switch Circuit Failure
 • B1463       Seat Belt Switch Circuit Open
 • B1464       Seat Belt Switch Circuit Short To Battery
 • B1465       Wiper Brake/Run Relay Circuit Open
 • B1466       Wiper Hi/Low Speed Not Switching
 • B1467       Wiper Hi/Low Speed Circuit Motor Short To Battery
 • B1468       Chime Input Request Circuit Failure
 • B1469       Chime Input Request Circuit Open
 • B1470       Lamp Headlamp Input Circuit Failure
 • B1471       Lamp Headlamp Input Circuit Open
 • B1472       Lamp Headlamp Input Circuit Short To Ground
 • B1473       Wiper Low Speed Circuit Motor Failure
 • B1474       Battery Saver Power Relay Circuit Short To Battery
 • B1475       Accessory Delay Relay Contact Short To Battery
 • B1476       Wiper High Speed Circuit Motor Failure
 • B1477       Wiper Hi/Low Circuit Motor Short To Ground
 • B1478       Power Window One Touch Up/Down Activated Simultaneously
 • B1479       Wiper Washer Fluid Level Sensor Circuit Failure
 • B1480       Wiper Washer Fluid Level Sensor Circuit Open
 • B1481       Wiper Washer Fluid Level Sensor Circuit Short To Battery
 • B1482       Wiper Washer Fluid Level Sensor Circuit Short To Ground
 • B1483       Brake Pedal Input Circuit Failure
 • B1484       Brake Pedal Input Open Circuit
 • B1485       Brake Pedal Input Circuit Battery Short
 • B1486       Brake Pedal Input Circuit Ground Short
 • B1487       Door Handle Right Front Circuit Failure
 • B1488       Door Handle Right Front Circuit Open
 • B1489       Door Handle Right Front Short To Battery
 • B1490       Door Handle Right Front Short To Ground
 • B1491       Ignition Cylinder Sensor Circuit Failure
 • B1492       Ignition Cylinder Sensor Open Circuit
 • B1493       Ignition Cylinder Sensor Battery Short
 • B1494       Ignition Cylinder Sensor Ground Short
 • B1495       Decklid Punch-Out Sensor Circuit Failure
 • B1496       Decklid Punch-Out Sensor Open Circuit
 • B1497       Decklid Punch-Out Sensor Battery Short
 • B1498       Decklid Punch-Out Sensor Ground Short
 • B1499       Lamp Turn Signal Left Circuit Failure
 • B1500       Lamp Turn Signal Left Circuit Open
 • B1501       Lamp Turn Signal Left Circuit Short To Battery
 • B1502       Lamp Turn Signal Left Circuit Short To Ground
 • B1503       Lamp Turn Signal Right Circuit Failure
 • B1504       Lamp Turn Signal Right Circuit Open
 • B1505       Lamp Turn Signal Right Circuit Short To Battery
 • B1506       Lamp Turn Signal Right Circuit Short To Ground
 • B1507       Flash To Pass Switch Circuit Failure
 • B1508       Flash To Pass Switch Circuit Open
 • B1509       Flash To Pass Switch Circuit Short To Battery
 • B1510       Flash To Pass Switch Circuit Short To Ground
 • B1511       Driver Door Handle Circuit Failure
 • B1512       Driver Door Handle Circuit Open
 • B1513       Driver Door Handle Circuit Short To Battery
 • B1514       Driver Door Handle Circuit Short To Ground
 • B1515       Seat Driver Occupied Switch Circuit Failure
 • B1516       Seat Driver Occupied Switch Circuit Open
 • B1517       Seat Driver Occupied Switch Circuit Short To Battery
 • B1518       Seat Driver Occupied Switch Circuit Short To Ground
 • B1519       Hood Switch Circuit Failure
 • B1520       Hood Switch Circuit Open
 • B1521       Hood Switch Circuit Short To Battery
 • B1522       Hood Switch Circuit Short To Ground
 • B1523       Keyless Entry Circuit Failure
 • B1524       Keyless Entry Circuit Open
 • B1525       Keyless Entry Circuit Short To Battery
 • B1526       Keyless Entry Circuit Short To Ground
 • B1527       Memory Set Switch Circuit Failure
 • B1528       Memory Set Switch Circuit Open
 • B1529       Memory Set Switch Circuit Short To Battery
 • B1530       Memory Set Switch Circuit Short To Ground
 • B1531       Memory 1 Switch Circuit Failure
 • B1532       Memory 1 Switch Circuit Open
 • B1533       Memory 1 Switch Circuit Short To Battery
 • B1534       Memory 1 Switch Circuit Short To Ground
 • B1535       Memory 2 Switch Circuit Failure
 • B1536       Memory 2 Switch Circuit Open
 • B1537       Memory 2 Switch Circuit Short To Battery
 • B1538       Memory 2 Switch Circuit Short To Ground
 • B1539       Mirror Driver Switch Assembly Circuit Failure
 • B1540       Mirror Driver Switch Assembly Circuit Open
 • B1541       Mirror Driver Switch Assembly Circuit Short To Battery
 • B1542       Mirror Driver Switch Assembly Circuit Short To Ground
 • B1543       Seat Direction Switch Assembly Circuit Failure
 • B1544       Seat Direction Switch Assembly Circuit Open
 • B1545       Seat Direction Switch Assembly Circuit Short To Battery
 • B1546       Seat Direction Switch Assembly Circuit Short To Ground
 • B1547       Power Window Master Circuit Failure
 • B1548       Power Window Master Circuit Open
 • B1549       Power Window Master Circuit Short To Battery
 • B1550       Power Window Master Circuit Short To Ground
 • B1551       Decklid Release Circuit Failure
 • B1552       Decklid Release Circuit Open
 • B1553       Decklid Release Circuit Short To Battery
 • B1554       Decklid Release Circuit Short To Ground
 • B1555       Ignition Run/Start Circuit Failure
 • B1556       Ignition Run/Start Circuit Open
 • B1557       Ignition Run/Start Circuit Short To Battery
 • B1558       Ignition Run/Start Circuit Short To Ground
 • B1559       Door Lock Cylinder Circuit Failure
 • B1560       Door Lock Cylinder Circuit Open
 • B1561       Door Lock Cylinder Circuit Short To Battery
 • B1562       Door Lock Cylinder Circuit Short To Ground
 • B1563       Door Ajar Circuit Failure
 • B1564       Door Ajar Circuit Open
 • B1565       Door Ajar Circuit Short To Battery
 • B1566       Door Ajar Circuit Short To Ground
 • B1567       Lamp Headlamp High-Beam Circuit Failure
 • B1568       Lamp Headlamp High-Beam Circuit Open
 • B1569       Lamp Headlamp High-Beam Circuit Short To Battery
 • B1570       Lamp Headlamp High-Beam Circuit Short To Ground
 • B1571       Door Ajar LR Circuit Failure
 • B1572       Door Ajar LR Circuit Open
 • B1573       Door Ajar LR Circuit Short To Battery
 • B1574       Door Ajar LR Circuit Short To Ground
 • B1575       Lamp Park Input Circuit Failure
 • B1576       Lamp Park Input Circuit Open
 • B1577       Lamp Park Input Circuit Short To Battery
 • B1578       Lamp Park Input Circuit Short To Ground
 • B1579       Dim Panel Increase Input Circuit Failure
 • B1580       Dim Panel Increase Input Circuit Open
 • B1581       Dim Panel Increase Input Circuit Short To Battery
 • B1582       Dim Panel Increase Input Circuit Short To Ground
 • B1583       Dim Panel Decrease Input Circuit Failure
 • B1584       Dim Panel Decrease Input Circuit Open
 • B1585       Dim Panel Decrease Input Circuit Short To Battery
 • B1586       Dim Panel Decrease Input Circuit Short To Ground
 • B1587       Autolamp Delay Increase Circuit Failure
 • B1588       Autolamp Delay Increase Circuit Open
 • B1589       Autolamp Delay Increase Circuit Short To Battery
 • B1590       Autolamp Delay Increase Circuit Short To Ground
 • B1591       Autolamp Delay Decrease Circuit Failure
 • B1592       Autolamp Delay Decrease Circuit Open
 • B1593       Autolamp Delay Decrease Circuit Short To Battery
 • B1594       Autolamp Delay Decrease Circuit Short To Ground
 • B1595       Ignition Switch Illegal Input Code
 • B1596       Service Continuous Codes
 • B1597       Driver’s Seat Seatback Autoglide Forward Switch Circuit Short to Ground
 • B1598       Driver’s Seat Seatback Autoglide Rearward Switch Circuit Short to Ground
 • B1599       Passenger’s Seatback Autoglide Forward Switch Circuit Short to Ground
 • B1600       PATS Ignition Key Transponder Signal Is Not Received
 • B1601       PATS Received Incorrect Key-Code From Ignition Key Transponder
 • B1602       PATS Received Invalid Format Of Key-Code From Ignition Key Transponder
 • B1603       Lamp Anti-Theft Indicator Circuit Failure
 • B1604       Lamp Anti-Theft Indicator Circuit Open
 • B1605       Lamp Anti-Theft Indicator Circuit Short To Battery
 • B1606       Lamp Anti-Theft Indicator Circuit Short To Ground
 • B1607       Illuminated Entry Input Circuit Failure
 • B1608       Illuminated Entry Input Open Circuit
 • B1609       Illuminated Entry Input Short Circuit To Battery
 • B1610       Illuminated Entry Input Short Circuit To Ground
 • B1611       Wiper Rear Mode Select Switch Circuit Failure
 • B1612       Wiper Rear Mode Select Switch Circuit Open
 • B1613       Wiper Rear Mode Select Switch Circuit Short To Battery
 • B1614       Wiper Rear Mode Select Switch Circuit Short To Ground
 • B1615       Wiper Rear Disable Switch Circuit Failure
 • B1616       Wiper Rear Disable Switch Circuit Open
 • B1617       Wiper Rear Disable Switch Circuit Short To Battery
 • B1618       Wiper Rear Disable Switch Circuit Short To Ground
 • B1619       Wiper Rear Low Limit Input Circuit Failure
 • B1620       Wiper Rear Low Limit Input Circuit Open
 • B1621       Wiper Rear Low Limit Input Circuit Short To Battery
 • B1622       Wiper Rear Low Limit Input Circuit Short To Ground
 • B1623       Lamp Keypad Output Circuit Failure
 • B1624       Lamp Keypad Output Open Circuit
 • B1625       Lamp Keypad Output Short Circuit To Battery
 • B1626       Lamp Keypad Output Short Circuit To Ground
 • B1627       PRNDL Reverse Input Circuit Failure
 • B1628       PRNDL Reverse Input Open Circuit
 • B1629       PRNDL Reverse Input Short To Battery
 • B1630       PRNDL Reverse Input Short Circuit To Ground
 • B1631       Mirror Driver Left Circuit Failure
 • B1632       Mirror Driver Left Circuit Open
 • B1633       Mirror Driver Left Circuit Short To Battery
 • B1634       Mirror Driver Left Circuit Short To Ground
 • B1635       Mirror Driver Right Circuit Failure
 • B1636       Mirror Driver Right Circuit Open
 • B1637       Mirror Driver Right Circuit Short To Battery
 • B1638       Mirror Driver Right Short To Ground
 • B1639       Mirror Passenger Left Circuit Failure
 • B1640       Mirror Passenger Left Circuit Open
 • B1641       Mirror Passenger Left Circuit Short To Battery
 • B1642       Mirror Passenger Left Circuit Short To Ground
 • B1643       Mirror Passenger Right Circuit Failure
 • B1644       Mirror Passenger Right Circuit Open
 • B1645       Mirror Passenger Right Circuit Short To Battery
 • B1646       Mirror Passenger Right Circuit Short To Ground
 • B1647       Seat Driver Recline Forward Circuit Failure
 • B1648       Seat Driver Recline Forward Circuit Open
 • B1649       Seat Driver Recline Forward Circuit Short To Battery
 • B1650       Seat Driver Recline Forward Circuit Short To Ground
 • B1651       Seat Driver Recline Backward Circuit Failure
 • B1652       Seat Driver Recline Backward Circuit Open
 • B1653       Seat Driver Recline Backward Circuit Short To Battery
 • B1654       Seat Driver Recline Backward Circuit Short To Ground
 • B1655       Seat Driver Rear Up Circuit Failure
 • B1656       Seat Driver Rear Up Circuit Open
 • B1657       Seat Driver Rear Up Circuit Short To Battery
 • B1658       Seat Driver Rear Up Circuit Short To Ground
 • B1659       Seat Driver Front Up Circuit Failure
 • B1660       Seat Driver Front Up Circuit Open
 • B1661       Seat Driver Front Up Circuit Short To Battery
 • B1662       Seat Driver Front Up Circuit Short To Ground
 • B1663       Seat Driver Front Up/Down Motor Stalled
 • B1664       Seat Driver Rear Up/Down Motor Stalled
 • B1665       Seat Driver Forward/Backward Motor Stalled
 • B1666       Seat Driver Recline Motor Stalled
 • B1667       Mirror Driver Up/Down Motor Stalled
 • B1668       Mirror Driver Right/Left Motor Stalled
 • B1669       Mirror Passenger Up/Down Motor Stalled
 • B1670       Mirror Passenger Right/Left Motor Stalled
 • B1671       Battery Module Voltage Out Of Range
 • B1672       Seat Driver Occupied Input Circuit Failure
 • B1673       Seat Driver Occupied Input Circuit Open
 • B1674       Seat Driver Occupied Input Circuit Short To Battery
 • B1675       Seat Driver Occupied Input Circuit Short To Ground
 • B1676       Battery Pack Voltage Out Of Range
 • B1677       Alarm Panic Input Circuit Failure
 • B1678       Alarm Panic Input Circuit Open
 • B1679       Alarm Panic Input Circuit Short To Battery
 • B1680       Alarm Panic Input Circuit Short To Ground
 • B1681       PATS Transceiver Module Signal Is Not Received
 • B1682       PATS Is Disabled (Check Link Between PATS And Transponder)
 • B1683       Mirror Driver/Passenger Switch Circuit Failure
 • B1684       Mirror Driver/Passenger Switch Circuit Open
 • B1685       Lamp Dome Input Circuit Failure
 • B1686       Lamp Dome Input Circuit Open
 • B1687       Lamp Dome Input Circuit Short To Battery
 • B1688       Lamp Dome Input Circuit Short To Ground
 • B1689       Autolamp Delay Circuit Failure
 • B1690       Autolamp Delay Circuit Open
 • B1691       Autolamp Delay Circuit Short To Battery
 • B1692       Autolamp Delay Circuit Short To Ground
 • B1693       Autolamp On Circuit Failure
 • B1694       Autolamp On Circuit Open
 • B1695       Autolamp On Circuit Short To Battery
 • B1696       Autolamp On Circuit Short To Ground
 • B1697       Mirror Driver/Passenger Switch Circuit Short To Battery
 • B1698       Mirror Driver/Passenger Switch Circuit Short To Ground
 • B1699       Passenger’s Seat Occupied Switch Circuit Short to Ground
 • B1700       Passenger’s Seatbelt Tension Reducer Circuit Short to Ground
 • B1701       Seat Driver Recline Forward Switch Circuit Failure
 • B1702       Seat Driver Recline Forward Switch Circuit Open
 • B1703       Seat Driver Recline Forward Switch Circuit Short To Battery
 • B1704       Seat Driver Recline Forward Switch Circuit Short To Ground
 • B1705       Seat Driver Recline Rearward Switch Circuit Failure
 • B1706       Seat Driver Recline Rearward Switch Circuit Open
 • B1707       Seat Driver Recline Rearward Switch Circuit Short To Battery
 • B1708       Seat Driver Recline Rearward Switch Circuit Short To Ground
 • B1709       Seat Driver Front Up Switch Circuit Failure
 • B1710       Seat Driver Front Up Switch Circuit Open
 • B1711       Seat Driver Front Up Switch Circuit Short To Battery
 • B1712       Seat Driver Front Up Switch Circuit Short To Ground
 • B1713       Seat Driver Front Down Switch Circuit Failure
 • B1714       Seat Driver Front Down Switch Circuit Open
 • B1715       Seat Driver Front Down Switch Circuit Short To Battery
 • B1716       Seat Driver Front Down Switch Circuit Short To Ground
 • B1717       Seat Driver Forward Switch Circuit Failure
 • B1718       Seat Driver Forward Switch Circuit Open
 • B1719       Seat Driver Forward Switch Circuit Short To Battery
 • B1720       Seat Driver Forward Switch Circuit Short To Ground
 • B1721       Seat Driver Rearward Switch Circuit Failure
 • B1722       Seat Driver Rearward Switch Circuit Open
 • B1723       Seat Driver Rearward Switch Circuit Short To Battery
 • B1724       Seat Driver Rearward Switch Circuit Short To Ground
 • B1725       Seat Driver Rear Up Switch Circuit Failure
 • B1726       Seat Driver Rear Up Switch Circuit Open
 • B1727       Seat Driver Rear Up Switch Circuit Short To Battery
 • B1728       Seat Driver Rear Up Switch Circuit Short To Ground
 • B1729       Seat Driver Rear Down Switch Circuit Failure
 • B1730       Seat Driver Rear Down Switch Circuit Open
 • B1731       Seat Driver Rear Down Switch Circuit Short To Battery
 • B1732       Seat Driver Rear Down Switch Circuit Short To Ground
 • B1733       Mirror Driver Vertical Switch Circuit Failure
 • B1734       Mirror Driver Vertical Switch Circuit Open
 • B1735       Mirror Driver Vertical Switch Circuit Short To Battery
 • B1736       Mirror Driver Vertical Switch Circuit Short To Ground
 • B1737       Mirror Driver Horizontal Switch Circuit Failure
 • B1738       Mirror Driver Horizontal Switch Circuit Open
 • B1739       Mirror Driver Horizontal Switch Circuit Short To Battery
 • B1740       Mirror Driver Horizontal Switch Circuit Short To Ground
 • B1741       Mirror Passenger Vertical Switch Circuit Failure
 • B1742       Mirror Passenger Vertical Switch Circuit Open
 • B1743       Mirror Passenger Vertical Switch Circuit Short To Battery
 • B1744       Mirror Passenger Vertical Switch Circuit Short To Ground
 • B1745       Mirror Passenger Horizontal Switch Circuit Failure
 • B1746       Mirror Passenger Horizontal Switch Circuit Open
 • B1747       Mirror Passenger Horizontal Switch Circuit Short To Battery
 • B1748       Mirror Passenger Horizontal Switch Circuit Short To Ground
 • B1749       Park/Neutral Switch Circuit Failure
 • B1750       Park/Neutral Switch Circuit Open
 • B1751       Park/Neutral Switch Circuit Short To Battery
 • B1752       Park/Neutral Switch Circuit Short To Ground
 • B1753       Hazard Flash Output Circuit Failure
 • B1754       Hazard Flash Output Circuit Open
 • B1755       Hazard Flash Output Circuit Short Battery
 • B1756       Hazard Flash Output Circuit Short To Ground
 • B1757       Seat Driver Rear Down Circuit Failure
 • B1758       Seat Driver Rear Down Circuit Open
 • B1759       Seat Driver Rear Down Circuit Short To Battery
 • B1760       Seat Driver Rear Down Circuit Short To Ground
 • B1761       Seat Driver Front Down Circuit Failure
 • B1762       Seat Driver Front Down Circuit Open
 • B1763       Seat Driver Front Down Circuit Short To Battery
 • B1764       Seat Driver Front Down Circuit Short To Ground
 • B1765       Seat Driver Forward Circuit Failure
 • B1766       Seat Driver Forward Circuit Open
 • B1767       Seat Driver Forward Circuit Short To Battery
 • B1768       Seat Driver Forward Circuit Short To Ground
 • B1769       Seat Driver Backward Circuit Failure
 • B1770       Seat Driver Backward Circuit Open
 • B1771       Seat Driver Backward Circuit Short To Battery
 • B1772       Seat Driver Backward Circuit Short To Ground
 • B1773       Mirror Driver Up Circuit Failure
 • B1774       Mirror Driver Up Circuit Open
 • B1775       Mirror Driver Up Circuit Short To Battery
 • B1776       Mirror Driver Up Circuit Short To Ground
 • B1777       Driver’s Seatbelt Tension Reducer Circuit Short to Ground
 • B1778       Mirror Driver Down Circuit Failure
 • B1779       Mirror Driver Down Circuit Open
 • B1780       Mirror Driver Down Circuit Short To Battery
 • B1781       Mirror Driver Down Short To Ground
 • B1782       Mirror Passenger Up Circuit Failure
 • B1783       Mirror Passenger Up Circuit Open
 • B1784       Mirror Passenger Up Circuit Short To Battery
 • B1785       Mirror Passenger Up Circuit Short To Ground
 • B1786       Mirror Passenger Down Circuit Failure
 • B1787       Mirror Passenger Down Circuit Open
 • B1788       Mirror Passenger Down Circuit Short To Battery
 • B1789       Mirror Passenger Down Circuit Short To Ground
 • B1790       Autolamp Sensor Input Circuit Failure
 • B1791       Autolamp Sensor Input Circuit Open
 • B1792       Autolamp Sensor Input Circuit Short To Battery
 • B1793       Autolamp Sensor Input Circuit Short To Ground
 • B1794       Lamp Headlamp Low-Beam Circuit Failure
 • B1795       Lamp Headlamp Low-Beam Circuit Open
 • B1796       Lamp Headlamp Low-Beam Circuit Short To Battery
 • B1797       Lamp Headlamp Low-Beam Circuit Short To Ground
 • B1798       Lamp Turn Signal Front Output Circuit Failure
 • B1799       Lamp Turn Signal Front Output Circuit Open
 • B1800       Lamp Turn Signal Front Output Circuit Short To Battery
 • B1801       Lamp Turn Signal Front Output Circuit Short To Ground
 • B1802       Lamp Turn Signal Rear Output Circuit Failure
 • B1803       Lamp Turn Signal Rear Output Circuit Open
 • B1804       Lamp Turn Signal Rear Output Circuit Short To Battery
 • B1805       Lamp Turn Signal Rear Output Circuit Short To Ground
 • B1806       Lamp Tail Output Circuit Failure
 • B1807       Lamp Tail Output Circuit Open
 • B1808       Lamp Tail Output Circuit Short To Battery
 • B1809       Lamp Tail Output Circuit Short To Ground
 • B1810       Lamp Backup Switch Input Circuit Failure
 • B1811       Lamp Backup Switch Input Circuit Open
 • B1812       Lamp Backup Switch Input Circuit Short To Battery
 • B1813       Lamp Backup Switch Input Circuit Short To Ground
 • B1814       Wiper Rear Motor Down Relay Coil Circuit Failure
 • B1815       Wiper Rear Motor Down Relay Coil Circuit Open
 • B1816       Wiper Rear Motor Down Relay Coil Circuit Short To Battery
 • B1817       Wiper Rear Motor Down Relay Coil Circuit Short To Ground
 • B1818       Wiper Rear Motor Up Relay Coil Circuit Failure
 • B1819       Wiper Rear Motor Up Relay Coil Circuit Open
 • B1820       Wiper Rear Motor Up Relay Coil Circuit Short To Battery
 • B1821       Wiper Rear Motor Up Relay Coil Circuit Short To Ground
 • B1822       Wiper Rear Park Sense Input Circuit Failure
 • B1823       Wiper Rear Park Sense Input Circuit Open
 • B1824       Wiper Rear Park Sense Input Circuit Short To Battery
 • B1825       Wiper Rear Park Sense Input Circuit Short To Ground
 • B1826       Wiper Rear High Limit Input Circuit Failure
 • B1827       Wiper Rear High Limit Input Circuit Open
 • B1828       Wiper Rear High Limit Input Circuit Short To Battery
 • B1829       Wiper Rear High Limit Input Circuit Short To Ground
 • B1830       Door Unlock Disarm Switch Circuit Failure
 • B1831       Door Unlock Disarm Switch Circuit Open
 • B1832       Door Unlock Disarm Switch Circuit Short To Battery
 • B1833       Door Unlock Disarm Switch Circuit Short To Ground
 • B1834       Door Unlock Disarm Output Circuit Failure
 • B1835       Door Unlock Disarm Output Circuit Open
 • B1836       Door Unlock Disarm Output Circuit Short To Battery
 • B1837       Door Unlock Disarm Output Circuit Short To Ground
 • B1838       Battery Saver Power Relay Circuit Failure
 • B1839       Wiper Rear Motor Circuit Failure
 • B1840       Wiper Front Power Circuit Failure
 • B1841       Wiper Front Power Circuit Open
 • B1842       Wiper Front Power Circuit Short To Battery
 • B1843       Wiper Front Power Circuit Short To Ground
 • B1844       Phone Handset Circuit Failure
 • B1845       Ignition Tamper Circuit Failure
 • B1846       Ignition Tamper Circuit Open
 • B1847       Ignition Tamper Circuit Short To Battery
 • B1848       Ignition Tamper Circuit Short To Ground
 • B1849       Climate Control Temperature Differential Circuit Failure
 • B1850       Climate Control Temperature Differential Circuit Open
 • B1851       Climate Control Temperature Differential Circuit Short To Battery
 • B1852       Climate Control Temperature Differential Circuit Short To Ground
 • B1853       Climate Control Air Temperature Internal Sensor Motor Circuit Failure
 • B1854       Climate Control Air Temperature Internal Sensor Motor Circuit Open
 • B1855       Climate Control Air Temperature Internal Sensor Motor Circuit Short To Battery
 • B1856       Climate Control Air Temperature Internal Sensor Motor Circuit Short To Ground
 • B1857       Climate Control On/Off Switch Circuit Failure
 • B1858       Climate Control A/C Pressure Switch Circuit Failure
 • B1859       Climate Control A/C Pressure Switch Circuit Open
 • B1860       Climate Control A/C Pressure Switch Circuit Short To Battery
 • B1861       Climate Control A/C Pressure Switch Circuit Short To Ground
 • B1862       Climate Control A/C Lock Sensor Failure
 • B1863       Ground ECU Circuit Open
 • B1864       Battery Power Supply ECU Circuit Failure
 • B1865       Battery Power Supply ECU Circuit Open
 • B1866       Battery Power Supply ECU Circuit Short To Battery
 • B1867       Battery Power Supply ECU Circuit Short To Ground
 • B1868       Lamp Air Bag Warning Indicator Circuit Failure
 • B1869       Lamp Air Bag Warning Indicator Circuit Open
 • B1870       Lamp Air Bag Warning Indicator Circuit Short To Battery
 • B1871       Passenger Air Bag Disable Module Fault
 • B1872       Turn Signal / Hazard Power Feed Circuit Short To Battery
 • B1873       Turn Signal / Hazard Power Feed Circuit Short To Ground
 • B1874       Cellular Phone Handset Not Present
 • B1875       Turn Signal / Hazard Switch Signal Circuit Failure
 • B1876       Seatbelt Driver Pretensioner Circuit Failure
 • B1877       Seatbelt Driver Pretensioner Circuit Open
 • B1878       Seatbelt Driver Pretensioner Circuit Short to Battery
 • B1879       Seatbelt Driver Pretensioner Circuit Short to Ground
 • B1880       Seatbelt Passenger Pretensioner Circuit Failure
 • B1881       Seatbelt Passenger Pretensioner Circuit Open
 • B1882       Seatbelt Passenger Pretensioner Circuit Short to Battery
 • B1883       Seatbelt Passenger Pretensioner Circuit Short to Ground
 • B1884       PAD Warning Lamp Inoperative
 • B1885       Seatbelt Driver Pretensioner Circuit Resistance Low on Squib
 • B1886       Seatbelt Passenger Pretensioner Circuit Resistance Low on Squib
 • B1887       Air Bag Driver Circuit Resistance Low or Shorted Together
 • B1888       Air Bag Passenger Circuit Resistance Low or Shorted Together
 • B1889       Passenger Airbag Disable Module Sensor Obstructed
 • B1890       PAD Warning Lamp Circuit Short to Battery
 • B1891       Air Bag Tone Warning Indicator Circuit Short to Battery
 • B1892       Air Bag Tone Warning Indicator Circuit Failure
 • B1893       GPS Antenna Open Circuit
 • B1894       Wiper Rear Motor Speed Sense Circuit Failure
 • B1895       Driver’s / Passenger’s Door Ajar Output Circuit Failure
 • B1896       Driver’s / Passenger’s Door Ajar Output Circuit Short to Battery
 • B1897       Horn Switch Circuit Failure
 • B1898       Chime Input #2 Circuit Short to Ground
 • B1899       Microphone Input Signal Circuit Open
 • B1900       Driver Side Airbag Fault
 • B1901       Air Bag Crash Sensor #1 Feed/Return Circuit Short To Ground
 • B1902       Air Bag Crash Sensor #1 Ground Circuit Failure
 • B1903       Air Bag Crash Sensor #1 Ground Circuit Short To Battery
 • B1904       Air Bag Crash Sensor #2 Feed/Return Circuit Failure
 • B1905       Air Bag Crash Sensor #2 Feed/Return Circuit Short To Battery
 • B1906       Air Bag Crash Sensor #2 Feed/Return Circuit Short To Ground
 • B1907       Air Bag Crash Sensor #2 Ground Circuit Failure
 • B1908       Air Bag Crash Sensor #2 Ground Circuit Short To Battery
 • B1909       Air Bag Crash Sensor #2 Ground Circuit Short To Ground
 • B1910       Air Bag Diagnostic Monitor Ground Circuit Failure
 • B1911       Air Bag Diagnostic Monitor Ground Circuit Short To Battery
 • B1912       Air Bag Diagnostic Monitor Ground Circuit Short To Ground
 • B1913       Air Bag Driver/Passenger Circuit Short To Ground
 • B1914       Air Bag Crash Sensors #1 / #2 Circuit Short To Ground
 • B1915       Air Bag Driver Circuit Failure
 • B1916       Air Bag Driver Circuit Short To Battery
 • B1917       Air Bag Memory Clear Circuit Failure
 • B1918       Air Bag Memory Clear Circuit Open
 • B1919       Air Bag Memory Clear Circuit Short To Battery
 • B1920       Air Bag Passenger Circuit Failure
 • B1921       Air Bag Diagnostic Monitor Ground Circuit Open
 • B1922       Air Bag Safing Sensor Output Circuit Short To Battery
 • B1923       Air Bag Memory Clear Circuit Short To Ground
 • B1924       Air Bag Internal Diagnostic Monitor Fault or System Disarm Fault
 • B1925       Air Bag Passenger Circuit Short To Battery
 • B1926       Air Bag Passenger Pressure Switch Circuit Failure
 • B1927       Passenger Side Airbag Fault
 • B1928       Air Bag Safing Sensor Output Circuit Failure
 • B1929       Air Bag Safing Sensor Output Circuit Open
 • B1930       Air Bag Safing Sensor Output Circuit Short To Ground
 • B1931       Air Bag Crash Sensor #1 Feed/Return Circuit Failure
 • B1932       Air Bag Driver Circuit Open
 • B1933       Air Bag Passenger Circuit Open
 • B1934       Air Bag Driver Inflator Circuit Resistance Low on Squib
 • B1935       Air Bag Passenger Inflator Circuit Resistance Low on Squib
 • B1936       Air Bag Driver Circuit Short To Ground
 • B1937       Air Bag Passenger Pressure Switch Circuit Open
 • B1938       Air Bag Passenger Circuit Short To Ground
 • B1939       Air Bag Passenger Pressure Switch Circuit Short To Ground
 • B1941       Air Bag Crash Sensor #1 Feed/Return Circuit Open
 • B1942       Air Bag Crash Sensor #2 Feed/Return Circuit Open
 • B1943       Air Bag Crash Sensor #1 Ground Circuit Short To Ground
 • B1944       Air Bag Crash Sensor #1 Ground Circuit Open
 • B1945       Air Bag Crash Sensor #2 Ground Circuit Open
 • B1946       Climate Control A/C Post Evaporator Sensor Circuit Failure
 • B1947       Climate Control A/C Post Evaporator Sensor Circuit Short To Ground
 • B1948       Climate Control Water Temperature Sensor Circuit Failure
 • B1949       Climate Control Water Temperature Sensor Circuit Short To Ground
 • B1950       Seat Rear Up/Down Potentiometer Feedback Circuit Failure
 • B1951       Seat Rear Up/Down Potentiometer Feedback Circuit Open
 • B1952       Seat Rear Up/Down Potentiometer Feedback Circuit Short To Battery
 • B1953       Seat Rear Up/Down Potentiometer Feedback Circuit Short To Ground
 • B1954       Seat Front Up/Down Potentiometer Feedback Circuit Failure
 • B1955       Seat Front Up/Down Potentiometer Feedback Circuit Open
 • B1956       Seat Front Up/Down Potentiometer Feedback Circuit Short To Battery
 • B1957       Seat Front Up/Down Potentiometer Feedback Circuit Short To Ground
 • B1958       Seat Recline Forward/Backward Potentiometer Feedback Circuit Failure
 • B1959       Seat Recline Forward/Backward Potentiometer Feedback Circuit Open
 • B1960       Seat Recline Forward/Backward Potentiometer Feedback Circuit Short To Battery
 • B1961       Seat Recline Forward/Backward Potentiometer Feedback Circuit Short To Ground
 • B1962       Seat Horizontal Forward/Rearward Potentiometer Feedback Circuit Failure
 • B1963       Seat Horizontal Forward/Rearward Potentiometer Feedback Circuit Open
 • B1964       Seat Horizontal Forward/Rearward Potentiometer Feedback Circuit Short To Battery
 • B1965       Seat Horizontal Forward/Rearward Potentiometer Feedback Circuit Short To Ground
 • B1966       A/C Post Heater Sensor Circuit Failure
 • B1967       A/C Post Heater Sensor Circuit Short To Ground
 • B1968       A/C Water Pump Detection Circuit Failure
 • B1969       A/C Clutch Magnetic Control Circuit Failure
 • B1970       Passenger Seatback Forward Switch Circuit Short to Ground
 • B1971       Passenger Seatback Rearward Switch Circuit Short to Ground
 • B1972       Passenger Rear Seat Up Switch Circuit Short to Battery
 • B1973       Passenger Rear Seat Down Switch Circuit Short to Battery
 • B1974       Passenger’s Seat Recline Forward Switch Circuit Short to Battery
 • B1975       Passenger’s Seat Recline Back Switch Circuit Short to Battery
 • B1976       Passenger’s Seat Forward Switch Circuit Short to Battery
 • B1977       Passenger’s Front Seat Up Switch Circuit Short to Battery
 • B1978       Passenger’s Front Seat Down Switch Circuit Short to Battery
 • B1979       Passenger Seat Rearward Switch Circuit Short to Battery
 • B1980       Bulb – Outage Condition Detected
 • B1981       Memory Off Switch Circuit Short to Battery
 • B1982       Driver’s Door Unlock Relay Circuit Failure
 • B1983       Driver’s Door Unlock Relay Circuit Short to Battery
 • B1984       Seat Switch Lumbar Inflate Circuit Failure
 • B1985       Seat Switch Lumbar Deflate Circuit Failure
 • B1986       Driver’s Seat Seatback Autoglide Rearward Switch Circuit Failure
 • B1987       Pedal Forward / Rearward Motor Stalled
 • B1988       Pedal Position Forward Switch Circuit Short to Battery
 • B1989       Pedal Position Rearward Switch Circuit Short to Battery
 • B1990       Pedal Forward / Rearward Potentiometer Feedback Circuit Failure
 • B1991       Pedal Forward / Rearward Potentiometer Feedback Circuit Short to Battery
 • B1992       Driver Side, Side mount Airbag Circuit Short to Vbatt
 • B1993       Driver Sid, Side mount Airbag Circuit Short to Ground
 • B1994       Driver Sid, Side mount Airbag Circuit Open
 • B1995       Driver Sid, Side mount Airbag Low resistance on Squib
 • B1996       Passenger Sid, Side mount Airbag Circuit Short to Vbatt
 • B1997       Passenger Sid, Side mount Airbag Circuit Short to Ground
 • B1998       Passenger Sid, Side mount Airbag Circuit Open
 • B1999       Passenger Sid, Side mount Airbag Low resistance on Squib
 • B2100       Door Driver Key Cylinder Switch Failure
 • B2101       Head Rest Switch Circuit Failure
 • B2102       Antenna Circuit Short to Ground
 • B2103       Antenna Not Connected
 • B2104       Door Passenger Key Cylinder Switch Failure
 • B2105       Throttle Position Input Out of Range Low
 • B2106       Throttle Position Input Out of Range High
 • B2107       Front Wiper Motor Relay Circuit Short to Vbatt
 • B2108       Trunk Key Cylinder Switch Failure
 • B2109       Heated Wind Shield Relay Short to Vbatt (changed from Failure 2/6/97)
 • B2110       Front Wiper Motor Relay Circuit Open (changed from Failure 2/6/97)
 • B2111       All Door Lock Input Short to Ground
 • B2112       Door Driver Set Switch Stuck Failure
 • B2113       Heated Windshield Input Short to Ground
 • B2114       Front Washer Input Short to Ground
 • B2115       Rear Washer Input Short to Ground
 • B2116       Door Driver Reset Switch Stuck Failure
 • B2117       Driver Side, Side mount Airbag Low capacitance on Squib
 • B2118       Passenger Sid, Side mount Airbag Low capacitance on Squib
 • B2119       Compressor Failure
 • B2120       Door Passenger Set Switch Stuck Failure
 • B2122       Driver Side Satellite Communication Circuit Short to Ground
 • B2123       Passenger Side Satellite Communication Circuit Short to Ground
 • B2124       Door Passenger Reset Switch Stuck Failure
 • B2128       Central Lock Motor Failure
 • B2129       Central Lock Feedback Failure
 • B2130       Double Lock Timeout Failure
 • B2131       Double Lock Feedback Failure
 • B2132       Dimmer switch Circuit Short to Gnd
 • B2133       Brake Motor Warning lamp Circuit Failure
 • B2134       Brake Motor Warning lamp Circuit Short to Vbatt
 • B2135       Park Brake Applied Warning Lamp Circuit Failure
 • B2136       Park Brake Applied Warning Lamp Circuit Short To Battery
 • B2139       Data Mismatch (receive data does not match what was expected)
 • B2141       NVM Configuration Failure
 • B2142       NVM TIC Failure
 • B2143       NVM Memory Failure
 • B2144       NVM Alarm Data Failure
 • B2145       NVM RF HR Failure
 • B2146       Seat Recline Motor Position Out of Range
 • B2148       PWM Input Circuit Failure
 • B2149       Seat Front Vertical Motor Position Out of Range
 • B2150       Power Supply #1 Circuit Short to Ground
 • B2151       Power Supply #2 Circuit Short to Ground
 • B2152       Seat Rear Vertical Motor Position Out of Range
 • B2153       Rear Echo Sensor Circuit Failure
 • B2154       Front Echo Sensor Circuit Failure
 • B2155       Seat Horizontal Motor Position Out of Range
 • B2156       Rear Doppler Sensor Circuit Failure
 • B2157       Front Doppler Sensor Circuit Failure
 • B2158       Seat Recline Motor Memory Position Out of Range
 • B2159       Memory #1 output Short to Ground
 • B2160       Memory #1 output Short to VBatt
 • B2161       Seat Front Vertical Motor Memory Position Out of Range
 • B2162       Data Mismatch #2 (receive data does not match what was expected)
 • B2163       Clutch Position Fault
 • B2164       Seat Rear Vertical Motor Memory Position Out of Range
 • B2165       Gear shift position Fault
 • B2166       Gear select position Fault
 • B2167       Seat Horizontal Motor Memory Position Out of Range
 • B2168       Unable to confirm Unlock Condition
 • B2169       Unable to confirm lock Condition
 • B2170       Steering Column Lock Switch Circuit Failure
 • B2172       Inertia Switch input Circuit Open
 • B2174       Window Driver Rear Remote Up Switch Short to Battery
 • B2175       A/C Request Signal Circuit Short to Ground
 • B2176       Overdrive switch circuit short to Vbatt
 • B2177       Interior Scanning Sensor Circuit Failure
 • B2178       Window Driver Rear Remote Down Switch Short to Battery
 • B2179       Front Wiper Select Switch “A” Short to Ground
 • B2180       Front Wiper Select Switch “B” Short to Ground
 • B2181       Front Wiper Select Switch “C” Short to Ground
 • B2182       Window Passenger Front Remote Up Switch Short to Battery
 • B2183       Front Wiper Select Switch “H” Short to Ground
 • B2184       Front Wiper Select Switch “W” Short to Ground
 • B2185       Rear Wiper Select Switch “D” Short to Ground
 • B2186       Window Passenger Front Remote Down Switch Short to Battery
 • B2187       Rear Wiper Select Switch “B” Short to Ground
 • B2188       Rear Wiper Select Switch “E” Short to Ground
 • B2190       Window Passenger Rear Remote Up Switch Short to Battery
 • B2194       Window Passenger Rear Remote Down Switch Short to Battery
 • B2195       Driver Window Up / Down Power Circuit Short to Ground
 • B2196       Passenger Window Up / Down Power Circuit Short to Ground
 • B2197       TV Module Error
 • B2198       TrafficMaster Module Error
 • B2199       VICS Module Error
 • B2200       No Communication to TV Module (No Fitting of TV)
 • B2201       No Communication With Traffic MasterModule
 • B2202       No Communication to VICS Module (No Fitting of VICS)
 • B2203       CD-ROM Error
 • B2204       GPS Antenna Connection Open or Short
 • B2205       GPS Receiver Error
 • B2206       Gyroscope Error
 • B2207       ECU ROM Checksum Error
 • B2208       Communication Link to Display and Switch Module Error
 • B2209       Interior Lamp Override Switch Open Circuit
 • B2210       Interior Lamp Override Switch Short to Ground
 • B2211       Low Coolant Lamp Output Circuit Short to Battery
 • B2214       Window Passenger Front Up Switch Short to Battery
 • B2215       Window Passenger Front Down Switch Short to Battery
 • B2219       Window Driver Front Current Feedback Exceeded
 • B2220       Window Driver Rear Current Feedback Exceeded
 • B2221       Window Passenger Front Current Feedback Exceeded
 • B2222       Window Passenger Rear Current Feedback Exceeded
 • B2223       Mirror Driver Drive Circuit Failure
 • B2224       Mirror Passenger Drive Circuit Failure
 • B2225       Front Crash Sensor Mount Fault
 • B2226       Front Crash Sensor Internal Fault
 • B2227       Front Crash Sensor Driver Communications Fault
 • B2228       Air Bag Driver Circuit Short to Ground – Loop #2
 • B2229       Air Bag Passenger Circuit Short to Ground – Loop #2
 • B2230       Air Bag Driver Circuit Short to Battery – Loop #2
 • B2231       Air Bag Passenger Circuit Short to Battery – Loop #2
 • B2232       Air Bag Driver Circuit Open – Loop #2
 • B2233       Air Bag passenger Circuit Open – Loop #2
 • B2234       Air Bag Driver Inflator Circuit Resistance Low on Squib – Loop #2
 • B2235       Air Bag Passenger Inflator Circuit
 • B2236       Weak or Defected Electric Vehicle Battery Module Fault
 • B2237       Vehicle Signal indicating Park While VSS Present
 • B2238       Power Cable For Power Sliding Door Broken
 • B2239       Rear Cargo Door Set Switch Stuck (Short to Ground)
 • B2240       Rear Cargo Door Reset Switch Stuck (Short to Ground)
 • B2241       Rear Cargo Door Lock Circuit Short to Ground
 • B2242       Rear Cargo Door Unlock Circuit Open
 • B2243       Driver Rear Door Ajar Circuit Open
 • B2244       Driver Sliding Door Ajar Circuit Short to GND
 • B2245       Passenger Rear Door Ajar Circuit Open
 • B2246       Passenger Sliding Door Ajar Circuit Short to GND
 • B2247       EV Battery Pack Temperature Fault
 • B2248       Heated Windshield Relay Coil Circuit Failure
 • B2249       Head Lamp Relay Coil Short to Battery
 • B2250       All Doors Unlock Relay Circuit Failure
 • B2251       Parklamp Output Relay Driver Circuit Failure
 • B2252       Parklamp Output Relay Dirver Short to Battery
 • B2300       Seat Driver Memory Position Error
 • B2301       Seat Passenger Memory Position Error
 • B2302       Seat Headrest Feedback Potentiometer Circuit Failure
 • B2303       Seat Headrest Feedback Potentiometer Circuit Open
 • B2304       Seat Headrest Feedback Potentiometer Circuit Short to Battery
 • B2305       Seat Headrest Feedback Potentiometer Circuit Short to Ground
 • B2306       Seat Headrest Motor Stalled
 • B2310       Mirror Driver Memory Position Error
 • B2311       Mirror Passenger Memory Position Error
 • B2312       Mirror Passenger Horizontal Feedback Potentiometer Circuit Failure
 • B2313       Mirror Passenger Horizontal Feedback Potentiometer Circuit Open
 • B2314       Mirror Passenger Horizontal Feedback Potentiometer Circuit Short to Battery
 • B2315       Mirror Passenger Horizontal Feedback Potentiometer Circuit Short to Ground
 • B2316       Mirror Passenger Vertical Feedback Potentiometer Circuit Failure
 • B2317       Mirror Passenger Vertical Feedback Potentiometer Circuit Open
 • B2318       Mirror Passenger Vertical Feedback Potentiometer Circuit Short to Battery
 • B2319       Mirror Passenger Vertical Feedback Potentiometer Circuit Short to Ground
 • B2320       Mirror Driver Horizontal Feedback Potentiometer Circuit Failure
 • B2321       Mirror Driver Horizontal Feedback Potentiometer Circuit Open
 • B2322       Mirror Driver Horizontal Feedback Potentiometer Circuit Short to Battery
 • B2323       Mirror Driver Horizontal Feedback Potentiometer Circuit Short to Ground
 • B2324       Mirror Driver Vertical Feedback Potentiometer Circuit Failure
 • B2325       Mirror Driver Vertical Feedback Potentiometer Circuit Open
 • B2326       Mirror Driver Vertical Feedback Potentiometer Circuit Short to Battery
 • B2327       Mirror Driver Vertical Feedback Potentiometer Circuit Short to Ground
 • B2328       Column Reach Feedback Potentiometer Circuit Failure
 • B2329       Column Reach Feedback Potentiometer Circuit Open
 • B2330       Column Reach Feedback Potentiometer Circuit Short to Battery
 • B2331       Column Reach Feedback Potentiometer Circuit Short to Ground
 • B2332       Column Tilt Feedback Potentiometer Circuit Failure
 • B2333       Column Tilt Feedback Potentiometer Circuit Open
 • B2334       Column Tilt Feedback Potentiometer Circuit Short to Battery
 • B2335       Column Tilt Feedback Potentiometer Circuit Short to Ground
 • B2336       Mirror Switch Assembly Circuit Failure
 • B2337       Mirror Switch Assembly Circuit Open
 • B2338       Mirror Switch Assembly Circuit Short to Battery
 • B2339       Mirror Switch Assembly Circuit Short to Ground
 • B2340       Column Reach Motor Stalled
 • B2341       Column Tilt Motor Stalled
 • B2342       Seat Switch Reference Voltage Positive Common Open Circuit
 • B2343       Seat Switch Reference Voltage Positive Common Supply Low Voltage
 • B2344       Seat Switch Reference Voltage Positive Common Supply Voltage Fault
 • B2345       Seat Switch Reference Voltage Negative Common Open Circuit
 • B2346       Mirror Switch Reference Voltage Positive Common Open Circuit
 • B2347       Mirror Switch Reference Voltage Positive Common Supply Low Voltage
 • B2348       Mirror Switch Reference Voltage Positive Common Supply Voltage Fault
 • B2349       Mirror Switch Reference Voltage Negative Common Open Circuit
 • B2350       Steering Column Switch Circuit Short to Battery
 • B2351       Steering Column Switch Circuit Failure
 • B2352       Driver Memory Power Switch Indicator Circuit Short to Battery
 • B2353       Driver Mirror Power Driver Circuit Short Ground
 • B2354       Driver Mirror Horizontal / Vertical Feedback Potentiometer Circuit Open
 • B2355       Passenger Mirror Horizontal / Vertical Feedback Potentiometer Circuit Open
 • B2357       Driver Window Down Current Sense Low Circuit Failure
 • B2362       Remote Open/Close signal Circuit Short to Ground
 • B2363       Optical Sensor System Failure
 • B2364       Fuel Filler Door Circuit Open
 • B2365       B-pillar Power Sliding Door Open/Close Switch Input Ckt Short to Gnd
 • B2366       IP Power Sliding Door Open/Close switch Ckt Short to Gnd
 • B2367       Power Sliding Door Override Switch Input Ckt Short to Gnd
 • B2368       Steering Column Switch Circuit Out of Range
 • B2369       Chime OUTPUT Request Ckt Short to Ground
 • B2373       LED #1 Circuit Short to Battery
 • B2374       Power Sliding Detent (Latch) Circuit Failure
 • B2380       Heater Coolant Temp sensor circuit Short to GND
 • B2381       Heater Coolant Temp sensor circuit Open
 • B2384       Audio Reverse Aid Mute Input Ckt Failure
 • B2385       Audio Navigation Mute Input Ckt Failure
 • B2401       Audio Tape Deck Mechanism Fault
 • B2402       Audio CD/DJ Thermal Shutdown Fault
 • B2403       Audio CD/DJ Internal Fault
 • B2404       Audio Steering Wheel Switch Circuit Fault
 • B2405       Audio Single-Disc CD Player Thermal Shutdown Fault
 • B2406       Audio Single-Disc CD Player Internal Fault
 • B2416       Climate Control Recirculation Actuator Out of Limits
 • B2425       Remote Keyless Entry Out of Synchronization
 • B2426       Passenger Solar Radiation Sensor Circuit Open
 • B2427       Passenger Solar Radiation Sensor Circuit Short to Ground
 • B2428       A/C Post Heater Sensor #2 Circuit Failure
 • B2429       A/C Post Heater Sensor #2 Circuit Short to Ground
 • B2431       Transponder Programming Failed
 • B2432       Drivers Seat Belt Buckle Switch Circuit Open
 • B2433       Drivers Seat Belt Buckle Switch Circuit Short to Battery
 • B2434       Drivers Seat Belt Buckle Switch Circuit Short to Ground
 • B2435       Drivers Seat Belt Buckle Switch Resistance out of Range
 • B2436       Passengers Seat Belt Buckle Switch Circuit Open
 • B2437       Passengers Seat Belt Buckle Switch Circuit Short to Battery
 • B2438       Passengers Seat Belt Buckle Switch Circuit Short to Ground
 • B2439       Passengers Seat Belt Buckle Switch Resistance out of Range
 • B2440       Passenger Sid, Side crash sensor mount fault
 • B2441       Driver Sid, Side crash sensor mount fault
 • B2442       Intrusion Sensor Fault
 • B2443       Powertrain Performance Mode Switch Circuit failure
 • B2444       Driver Side Crash Sensor Internal Fault
 • B2445       Passenger Side Crash Sensor Internal Fault
 • B2446       RESCU/VEMS Input Circuit Open
 • B2447       RESCU/VEMS Input Circuit Short to Battery
 • B2448       RESCU/VEMS Input Circuit Short to Ground
 • B2449       Aux Heater Glow Plug Circuit Short to Ground
 • B2450       Aux Heater Glow Plug Circuit Open
 • B2451       Aux Heater Fuel Pump Circuit Short to Ground
 • B2452       Aux Heater Fuel Pump Circuit Open
 • B2453       Aux Heater Blower Fan Circuit Short to Ground
 • B2454       Aux Heater Blower Fan Circuit Open
 • B2455       Aux Heater Blower Faulted
 • B2456       Aux Heater Coolant Sensor Circuit Short to Ground
 • B2457       Aux Heater Coolant Sensor Circuit Open
 • B2458       Aux Heater Overheat Sensor Circuit Short to Ground
 • B2459       Aux Heater Overheat Sensor Circuit Open
 • B2460       Aux Heater Flame Sensor Circuit Short to Ground
 • B2461       Aux Heater Flame Sensor Circuit Open
 • B2462       Aux Heater Flame Out Fault
 • B2463       Aux Heater Overheat Fault
 • B2464       Aux Heater Start Time Exceeded
 • B2465       Aux Heater Start Counter Overrun/System Locked (same as below ?)
 • B2466       Aux Heater Overheat Counter Overrun/System Locked
 • B2467       Aux Heater Cool Down Time Exceeded (may be con to a453-5 )
 • B2468       Aux Heater Coolant Pump Circuit Short to Ground
 • B2469       Aux Heater Coolant Pump Circuit Open
 • B2470       Interior Fan Control Circuit Short to Ground
 • B2471       Interior Fan Control Circuit Open
 • B2472       Fog Lamp Switch Failure
 • B2473       Passenger Door Disarm Switch ckt Short to Ground
 • B2474       Passenger Door Lock Switch Circuit Shorted to Ground
 • B2475       Passenger Door Unlock Switch Circuit Shorted to Ground
 • B2476       RADIO PRESENT SWITCH Ckt Failure
 • B2477       Module Configuration Failure
 • B2478       ANTI THEFT INPUT SIGNAL SHORT TO GROUND
 • B2479       BRAKE PARK SWITCH CIRCUIT SHORT TO GROUND
 • B2480       LF CORNER LAMP OUTPUT Ckt Short to Battery
 • B2481       Convertible Top Up/Down switch Fault
 • B2482       RF CORNER LAMP OUTPUT Ckt Short to Battery
 • B2483       Enable Signal Open Circuit
 • B2484       Disable Signal Short to Ground
 • B2485       LF SIDE REPEATER LAMP OUTPUT Ckt Short to Battery
 • B2487       RF SIDE REPEATER LAMP OUTPUT Ckt Short to Battery
 • B2489       UNDERHOOD LAMP OUTPUT CIRCUIT Failure
 • B2490       UNDERHOOD LAMP OUTPUT CIRCUIT Short to Battery
 • B2491       RF PARK LAMP OUTPUT CIRCUIT Short to Battery
 • B2492       Already Programmed (Test Mode DTC Only !!!)
 • B2493       LF PARK LAMP OUTPUT CIRCUIT Short to Battery
 • B2494       ANTI THEFT HORN OUTPUT CIRCUIT Short to Batt
 • B2495       ANTI THEFT HORN OUTPUT CIRCUIT Failure
 • B2496       ANTI THEFT HORN OUTPUT CIRCUIT Short to Gnd
 • B2499       COURTESY LAMP OUTPUT Failure
 • B2500       COURTESY LAMP OUTPUT Ckt Short to Battery
 • B2501       LF LAMP LOW BEAM CIRCUIT Failure
 • B2502       LF LAMP LOW BEAM CIRCUIT Short to Battery
 • B2503       RF LAMP LOW BEAM CIRCUIT Failure
 • B2504       RF LAMP LOW BEAM CIRCUIT Short to Battery
 • B2505       LF LAMP HIGH BEAM CIRCUIT Failure
 • B2506       LF LAMP HIGH BEAM CIRCUIT Short to Battery
 • B2507       RF LAMP HIGH BEAM CIRCUIT Failure
 • B2508       RF LAMP HIGH BEAM CIRCUIT Short to Battery
 • B2509       Rear Fog Lamp Switch Circuit Failure
 • B2510       Main Blower Motor Relay Circuit Short to Battery
 • B2511       Horn Output Relay Circuit Short to Battery
 • B2512       Front Fog Lamp Relay Ckt Short to Battery
 • B2513       Blower (Fan) Circuit Failure
 • B2514       Blower (Fan) Circuit Short to Vbatt
 • B2515       Heater Blower Relay Circuit Failure
 • B2516       Blower Control Circuit Failure
 • B2517       Emergency Power Off System Faulted
 • B2518       Compressor Overtemp Fault
 • B2519       High Mount Stop Lamp Circuit Failure
 • B2520       High Mount Stop Lamp Circuit Short to Battery
 • B2523       License Lamp Circuit Failure
 • B2524       License Lamp Circuit Short to Battery
 • B2525       Left Rear Backup Lamp Circuit Failure
 • B2526       Left Rear Backup Lamp Circuit Short to Battery
 • B2527       Left Rear Stop lamp Circuit Failure
 • B2528       Left Rear Stop lamp Circuit Short to Battery
 • B2529       Left Rear Turn Lamp Circuit Failure
 • B2530       Left Rear Turn Lamp Circuit Short to Battery
 • B2531       Right Rear Backup Lamp Circuit Failure
 • B2532       Right Rear Backup Lamp Circuit Short to Battery
 • B2533       Right Rear Stop lamp Circuit Failure
 • B2534       Right Rear Stop lamp Circuit Short to Battery
 • B2535       Right Rear Turn Lamp Circuit Failure
 • B2536       Right Rear Turn Lamp Circuit Short to Battery
 • B2539       Aux A/C Mode Position Reference Circuit Short to Ground
 • B2540       Aux A/C Mode Position Reference Circuit Short to Battery
 • B2543       Aux A/C Control Switch Reference Circuit Short to Ground
 • B2544       Aux A/C Control Switch Reference Circuit Short to Battery
 • B2545       System Power Relay Circuit Short to Battery
 • B2546       System Power Relay Circuit Failure
 • B2550       LAMP DOME OUTPUT Circuit Short to Ground
 • B2553       Disable Signal Output Circuit Short to Battery
 • B2554       LAMP DOME OUTPUT Circuit Failure
 • B2555       LAMP DOME OUTPUT Circuit Short to Battery
 • B2556       Enable Signal Circuit Short to Battery
 • B2557       Left Power Sliding Door Open/Close Output Circuit Short to Battery
 • B2558       Right Power Sliding Door Open/Close Output Circuit Short to Battery
 • B2559       Aux A/C Blower Motor Relay Circuit Short to Battery
 • B2560       Aux A/C Blower Motor Relay Circuit Short to Ground
 • B2561       Aux A/C Blower Speed 1 Circuit Failure
 • B2562       Aux A/C Blower Speed 1 Circuit Short to Ground
 • B2563       Aux A/C Blower Speed 2 Circuit Failure
 • B2564       Aux A/C Blower Speed 2 Circuit Short to Ground
 • B2565       Right Tail Lamp Circuit Failure
 • B2566       Right Tail Lamp Circuit Short to Ground
 • B2567       Reverse Mirror Output Circuit Failure
 • B2568       Reverse Mirror Output Circuit Short to Ground
 • B2569       Liftgate Disarm Switch Circuit Short to Ground
 • B2570       Right Lamp Outage Signal Circuit Short to Ground
 • B2571       Left Lamp Outage Signal Circuit Short to Ground
 • B2580       Aux Blower Sense Switch Circuit Failure
 • B2581       Passenger Seat Occupant Detection Circuit Short To Ground
 • B2582       Passenger Seat Occupant Detection Circuit Open
 • B2583       Child Seat Detection Circuit Short to Ground
 • B2584       Child Seat Detection Circuit Open
 • B2585       Anti Theft Input Signal Circuit Short To Battery
 • B2586       Headlamp Mode Select Circuit Failure
 • B2587       Passenger Seat Occupant Detection Circuit Short To Battery
 • B2588       Child Seat Detection Circuit Short To Battery
 • B2589       Unexpected Door Reversal During Close
 • B2590       Vehicle Park/Speed Signal Circuit Failure
 • B2591       Detent Signal Missing During Unlatch
 • B2592       PSD Not Fully Closed (Module Commanded Successfully)
 • B2593       Power Sliding Door Opened During Module Close Command
 • B2594       No Movement Detected After an Unlatch During Power Open
 • B2595       Anti Theft Input Signal Circuit Failure
 • B2596       Headlamp Aim Output Relay Circuit Short To Battery
 • B2597       Headlamp Aim Output Relay Circuit Failure
 • B2598       Headlamp Relay Circuit Failure
 • B2599       Tailgate Release Open Circuit
 • B2600       Double Locking Door Motor Frozen
 • B2601       No Latch Signal Sensed on Closing and Door Reversed
 • B2602       Missing Latch Signal During Power Sliding Door Unlatch
 • B2603       PSD Not Fully Closed During Self-Test
 • B2604       Power Sliding Door On/Off Switch Open Circuit
 • B2605       Disable Signal Open Circuit
 • B2606       A/C Temperature Sensor Out of Range
 • U1000       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1001       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1002       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1003       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1004       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for EEC Programming
 • U1005       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for EEC Programming
 • U1006       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1007       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1008       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Engine Torque
 • U1009       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Engine Torque
 • U1010       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Engine Air Intake
 • U1011       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Engine Air Intake
 • U1012       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1013       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1014       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1015       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1016       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1017       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1018       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Throttle
 • U1019       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Throttle
 • U1020       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Air Conditioning Clutch
 • U1021       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Air Conditioning Clutch
 • U1022       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1023       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1024       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1025       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1026       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Engine RPM
 • U1027       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Engine RPM
 • U1028       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1029       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1030       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Experimental #1
 • U1031       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Experimental #1
 • U1032       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1033       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1034       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1035       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1036       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Wheels
 • U1037       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Wheels
 • U1038       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1039       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id / Vehicle Speed
 • U1040       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Vehicle Speed
 • U1041       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Vehicle Speed
 • U1042       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Traction Control
 • U1043       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Traction Control
 • U1044       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Traction Motor
 • U1045       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Traction Motor
 • U1046       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1047       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1048       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1049       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1050       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Brakes
 • U1051       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Brakes
 • U1052       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Steering / Steering Wheel
 • U1053       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Steering / Steering Wheel
 • U1054       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1055       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1056       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Vehicle Configuration
 • U1057       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Vehicle Configuration
 • U1058       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Transmission / Transaxle / PRNDL
 • U1059       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Transmission / Transaxle / PRNDL
 • U1060       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1061       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1062       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1063       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1064       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1065       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1066       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1067       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1068       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1069       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1070       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Engine Sensors
 • U1071       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Engine Sensors
 • U1072       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Engine Coolant
 • U1073       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Engine Coolant
 • U1074       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Engine Oil
 • U1075       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Engine Oil Temp
 • U1076       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1077       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1078       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1079       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1080       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1081       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1082       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Engine Systems Other
 • U1083       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Engine Systems Other
 • U1084       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Powertrain Status Request
 • U1085       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Powertrain Status Request
 • U1086       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1087       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1088       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Suspension
 • U1089       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Suspension
 • U1090       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Non-Legislated Diagnostics
 • U1091       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Non-Legislated Diagnostics
 • U1092       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1093       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1094       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Experimental #2
 • U1095       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Experimental #2
 • U1096       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1097       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1098       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Vehicle Speed Control
 • U1099       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Vehicle Speed Control
 • U1100       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1101       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1102       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1103       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1104       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Chassis Status Request
 • U1105       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Chassis Status Request
 • U1106       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Legislated Diagnostics
 • U1107       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Legislated Diagnostics
 • U1108       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Electric Traction Drive (Inverter)
 • U1109       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Electric Traction Drive (Inverter)
 • U1110       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1111       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1112       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1113       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1114       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Charging System
 • U1115       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Charging System
 • U1116       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Electrical Energy Management
 • U1117       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Electrical Energy Management
 • U1118       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1119       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1120       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1121       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1122       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Odometer
 • U1123       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Odometer
 • U1124       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1125       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1126       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1127       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1128       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1129       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1130       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Fuel System
 • U1131       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Fuel System
 • U1132       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Vehicle Motion
 • U1133       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Vehicle Motion
 • U1134       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Ignition Switch / Starter
 • U1135       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Ignition Switch / Starter
 • U1136       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Telltales
 • U1137       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Telltales
 • U1138       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1139       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1140       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Gateway
 • U1141       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Gateway
 • U1142       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1143       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1144       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1145       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1146       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Vehicle Security
 • U1147       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Vehicle Security
 • U1148       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Audio Control
 • U1149       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Audio Control
 • U1150       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Audible Warnings
 • U1151       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Audible Warnings
 • U1152       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Experimental #3
 • U1153       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Experimental #3
 • U1154       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Compact Disc
 • U1155       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Compact Disc
 • U1156       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Digital Signal Processing
 • U1157       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Digital Signal Processing
 • U1158       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Antenna
 • U1159       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Antenna
 • U1160       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1161       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1162       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Digital Audio Tape
 • U1163       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Digital Audio Tape
 • U1164       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Tuner / Receiver
 • U1165       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Tuner / Receiver
 • U1166       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Cassette Tape
 • U1167       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Cassette Tape
 • U1168       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1169       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1170       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Cellular Phone / Paging System
 • U1171       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Cellular Phone / Paging System
 • U1172       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Remote Button Control
 • U1173       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Remote Button Control
 • U1174       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1175       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1176       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1177       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1178       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Climate Control (HVAC)
 • U1179       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Climate Control (HVAC)
 • U1180       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Personalization (Memory) Features
 • U1181       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Personalization (Memory) Features
 • U1182       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1183       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1184       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Window Wiper / Washer
 • U1185       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Window Wiper / Washer
 • U1186       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1187       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1188       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1189       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1190       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1191       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1192       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1193       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1194       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Mirrors
 • U1195       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Mirrors
 • U1196       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Door Locks
 • U1197       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Door Locks
 • U1198       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for External Access (Doors)
 • U1199       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for External Access (Doors)
 • U1200       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Seat Motion / Control
 • U1201       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Seat Motion / Control
 • U1202       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Windows
 • U1203       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Windows
 • U1204       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Steering Column
 • U1205       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Steering Column
 • U1206       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1207       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1208       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Seat Switches
 • U1209       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Seat Switches
 • U1210       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Restraints
 • U1211       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Restraints
 • U1212       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1213       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1214       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1215       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1216       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for External Lamp Outage
 • U1217       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for External Lamp Outage
 • U1218       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for External Lamps
 • U1219       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for External Lamps
 • U1220       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Interior Lamp Outage
 • U1221       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Interior Lamp Outage
 • U1222       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Interior Lamps
 • U1223       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Interior Lamps
 • U1224       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1225       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1226       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Body Status Request
 • U1227       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Body Status Request
 • U1228       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Tires
 • U1229       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Tires
 • U1230       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Electric Defrost
 • U1231       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Electric Defrost
 • U1232       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Navigation
 • U1233       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Navigation
 • U1234       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Displays
 • U1235       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Displays
 • U1236       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Memory Storage
 • U1237       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Memory Storage
 • U1238       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Experimental #4
 • U1239       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Experimental #4
 • U1240       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1241       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1242       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Exterior Environment
 • U1243       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Exterior Environment
 • U1244       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Interior Environment
 • U1245       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Interior Environment
 • U1246       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1247       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Primary Id
 • U1248       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Time / Date
 • U1249       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Time / Date
 • U1250       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Vehicle Id (VIN)
 • U1251       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Vehicle Id (VIN)
 • U1252       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Class A Functions
 • U1253       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Class A Functions
 • U1254       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Network Control
 • U1255       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Network Control
 • U1260       SCP (J1850) Single Ended (+) Circuit Failure
 • U1261       SCP (J1850) Single Ended (-) Circuit Failure
 • U1262       SCP (J1850) Communication Bus Fault
 • U1308       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Function Read Engine Torque
 • U1341       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Function Read Vehicle Speed
 • U1430       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Function Read Fuel System
 • U1451       SCP (J1850) Invalid or Missing Data for Function Read Audible Warnings / Anti-Theft Module, Vehicle Immobilized
 • U1612       SCP (J1850) Lack of Acknowledgment for Primary Id
 • U1736       SCP (J1850) Lack of Acknowledgment for Telltales
 • U1750       SCP (J1850) Lack of Acknowledgment for Audible Warnings
 • U1794       SCP (J1850) Lack of Acknowledgment for Mirrors
 • U1797       SCP (J1850) Lack of Acknowledgment for Door Locks
 • U1798       SCP (J1850) Lack of Acknowledgment for External Access (Doors)
 • U1806       SCP (J1850) Lack of Acknowledgment for Primary Id
 • U1900       CAN Communication Bus Fault
 • U1950       UPB Communication Bus Fault
 • U2000       Audio Rear Control Unit is Not Responding
 • U2001       Audio Tape Deck Unit is Not Responding
 • U2002       Audio Bezel is Not Responding
 • U2003       Audio Compact Disk / Disk Jockey Unit is Not Responding
 • U2004       Audio Steering Wheel Control Unit is Not Responding
 • U2005       Audio Rear Integrated Control Panel Unit is Not Responding
 • U2006       Audio Remote Climate Control Unit is Not Responding
 • U2007       Audio Navigation Unit is Not Responding
 • U2008       Audio Phone is Not Responding
 • U2009       Audio Front Control Module (ACM) is Not Responding
 • U2010       Module is Not Responding (Non SCP)
 • U2011       Module Transmitted Invalid Data (Non SCP)
 • U2012       Communication Bus Error (Non SCP)
 • U2013       Compass Module is not Responding
 • U2014       Audio Subwoofer Unit is Not Responding
 • U2015       Signal Link Fault (Non SCP)
 • U2016       Signal Link Short to Ground (Non SCP) / From NGV Module
 • U2017       Driver Side Crash Sensor Communication Fault (Non SCP)
 • U2018       Passenger Side Crash Sensor Communication Fault (Non SCP)
 • U2019       Audio Voice Module Not Responding
 • U2020       Audio Center Amp is not responding
 • U2021       Invalid /fault data received (Non SCP)
 • U2150       SCP (J1850) Invalid Data from REM
 • U2152       SCP (J1850) Invalid Data from GEM
 • U2160       SCP (J1850) Invalid Data from IC
 • U2195       SCP (J1850) Invalid Data from SCLM
 • U2500       (CAN) Lack of Acknowledgement From Engine Management

Personaalne pakkumine

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma masinapargile telefonil 55 900 656, info@carcops.ee ja näed kui mugavaks muutub sinu masinapargi ja veakoodide haldamine.