Auto asukoha jälgimine mugavalt telefonis? CarCops mobiilse versiooni proovimiseks lae alla tasuta äpp “Wialon” oma telefoni. Boonusena lisame esimesed 30 päeva autovalvet tasuta.

Wialon tasuta äpp ja GPS jälgija võimaldab masinaid vaadata veelgi mugavamalt, nii mobiilis kui tahvelarvutis. Tegu on siis lihtsustatud versiooniga tervest Wialon jälgimiskeskkonnast, mis annab hetkega ülevaate masinapargi paiknemisest reaalajas.

Olenemata asukohast saad jälgida masinapargi tegevust Apple, Android ja Huawei mobiili või tahvelarvutiga. Lihtsalt lae alla Wialon äpp ja logi sisse kasutades oma kasutajanime ja parooli. Soovid auto asukoha jälgimist proovida?

Lae alla tasuta Wialon äpp klõpsates Android või Apple logol.

Ava telefonis rakendus ja logi sisse CarCops DEMO kontole.

CarCops login ja auto positsioneermine:

Kasutaja: autopark12
Parool: 123456

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma ettevõttele telefonil 55 900 656, info@carcops.ee või kasuta 30 päevast TASUTA teenuse prooviperioodi ja näed kui mugavaks muutub Teie autopargi haldamine.

500 000+ allalaadimist räägivad juba iseenda eest.

Pildigalerii

Uuendused 2019. aastal

  1. Sõiduki GPS asukoha jagamine ehk auto positsioneerimine

1. Kas põhiline küsimus, millega Teie ettevõttesse helistatakse on “Kaugel Teie masin on?” Kui kliendile on vaja lühiajaliselt näidata, kus masin asub, siis saab lihtsalt anda konkreetse masina vaatamise õiguse näiteks üheks tunniks ja saata link SMS-iga.  Klient avab lingi oma arvutis või telefonis ja näeb Teie masinat tänu sõiduki GPS-ile.

Sõiduki asukoha jagamine

2. Autorendifirmad saavad samuti saata kliendile auto asukoha lingi, et klient leiaks hõlpsalt masina üles.

3. Rasketehnika on tihti metsas või põllu peal ja väga keeruline on asukohta leida veokijuhil, kes peab rasketehnikat ühest kohast teise transportima. Põllul ja metsas puuduvad igasugused aadressid ja sellisel juhul on hea autojuhile saata masina asukoht lingina. Autode jälgimissüsteem lihtsustab ja kiirendab masina ülesleidmist ja transporti.