Soovid teada, mis mahus on tehtud teehooldust? Lumekoristus GPS lahendus annab hea ülevaate, millises asendis oli lumesahk ja millal töötas soolapuistur. Tänavapuhastus masinatel jälgime pesuri, harja ja imuri töötunde ning kuvame kõik tegevused kaardil eri värvidega. Mõõdame tehtud töid sekundi ja meetri täpsusega.

lumekoristus

Nõmme linnaosa valitsus trahvis talvise teehoolduse hanke võitnud firmat OÜ N&V ligi 8000 euroga jaanuaris, sest firma jättis Nõmme teed korralikult puhtaks tegemata. Samad probleemid esinesid ka Pirita linnaosa valitsuses, kes otsustas tänavapuhastajat positiivse muutuse poole motiveerida rahalise trahviga.

Samas saaksid linnaosa valitsused nõuda lumekoristus firmalt lihtsat GPS lahendust, mis näitab ära igapäevaselt tehtud tööde mahu, ning annab võimaluse juhtida lumekoristaja tähelepanu juba varakult nendele piirkondadele, mida pole kas lumest lahti lükatud või piirkondadele, kus pole libedusetõrjet tehtud.

Ilmselt seni kuni riigihanke seaduse järgi võidab odavaim tööde teostaja, mille puhul puudub ülevaade nii lumekoristus ettevõttel endal kui ka linnaosa valitsustel, mis tööd on teostatud ja kus kohas, siis seni jääbki kestma elanike pahameel linnaosa valitsuste suutmatuse osas.

Tavainimesel puudub teadmine, kes vastutab. Tema silmis vastutab linnaosa valitsus, kes aga omakorda on palganud kõige odavama lumekoristus firma ettekäändega, et säästab sellega linnaelanike raha.

Öeldakse, et „saad täpselt seda mille eest maksad.“ Seda võib väljendada ka teistpidi: „Sa ei saa seda, mille eest sa ei maksa.“  Seega kuni linnaosa valitsused ei ole nõus kvaliteetse teenuse eest maksma ja ei nõua teenusepakkujalt GPS lahenduse kasutamist lumesahal ja puisturil, ei ole ka muutust lumekoristus teemal loota.

CarCops Autovalve „Lumekoristus pakett“ annab teehooldusettevõttele ja tema  klientidele, näiteks linnaosa valitsustele täieliku ülevaate, millised tänavad on lumest lahti lükatud, millised mitte ja kus on tehtud libedusetõrje.

Kuidas see siis töötab?

GPS seade ühendatakse masina lumesaha, tänavapuhastuse harja, soola puisturi, vilkuri või mis iganes seadmega mille tööd on vaja jälgida.

Telli auto GPS jälgimine parima hinnaga juba täna!

CarCops autovalve teenuse hind kõigest 9.90€. Esimene kuu TASUTA!

Telli kohe

  • Tänavad, mis on läbitud sahk üleval, kuvatakse kaardil punaselt;
  • Tänavad, mis on läbitud sahk maas, kuvatakse kaardil siniselt;
  • Tänavad, mis on läbitud sahk maas ja soolapuistur töötanud, kuvatakse roheliselt.

Seega on koostööpartneril alati näha, mis teekonnad on läbitud, millised teed on lumest lahti lükatud ja millistel teedel on tehtud libedusetõrje. Päeva lõpuks on näha läbitud teede, lahtilükatud teede ja teede kilometraaž, millel tehti libedusetõrjet.

Samuti on näha kaardil teed, mida pole üldse läbitud ning juba samal päeval saab teha teenusepakkujale märkuse, näiteks miks ei ole Pargi tänaval täna lund lükatud.

Jäävad ära mõttetud vaidlused, kas ja millal tehti viimati libedusetõrjet, puhastati tänavat või lükati lund. Kõik on väga lihtsalt ja mugavalt jälgitav arvuti tagant, kasutades selleks tööraportit või vaadates kogu tegevust kaardilt visuaalselt.

Tööaja raport näitab täpselt mis kell ja kus kohas on sahk alla lastud/üles tõstetud ja mis kell ja kus kohas soolapuistur sisse/välja lülitatud.

Kas soovid jälgida lumekoristus tööde kilomeetreid või töötunde? Igal juhul annab tööaja raport ideaalse ülevaate sulle ja sinu koostööpartneritele igast väiksemast detailist sekundi ja meetri täpsusega.

Agrinate OÜ, Rauno Kuuskor

“Kasutame lumekoristus GPS süsteemi traktoritel ja oleme sellega väga rahul. Kuna pakume põhiliselt põllumajandusteenuseid, siis on hea klientidele saata kokkuvõte tehtud tööde ajast ja mahust, mis tekitab usaldusväärsust.

Ilma CarCops süsteemita ei oleks me saanud osaleda riigihankel lumetõrje tööde teostamiseks. Samuti on endal hea vaadata mitu tundi kuskil objektil aega on kulunud ja ei pea muretsema, et äkki jäi mõnel pool midagi kirja panemata – CarCops teeb seda meie eest”

Hooajaline GPS

Lumekoristus

Kui vajate GPS seadet vaid hooajaliselt siis väljastame seadme koos sigaretisüütaja otsikuga. Paigaldus võtab aega vaid 10 sekundit ja masinad on jälgitavad nii sul kui sinu koostööpartneritel. Hooaja lõppedes on lihtne seade tagastada.

Personaalne pakkumine

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma ettevõttele telefonil 55 900 656, info@carcops.ee või kasuta 30 päevast TASUTA teenuse prooviperioodi ja näed kui mugavaks muutub sinu masinapargi haldamine.

Pildigalerii