Tallinna Transpordiamet ja CarCops OÜ sõlmisid novembris GPS jälgimise lepingu, mille raames varustatakse kõik Transpordiameti sõidukid GPS jälgimise lahendusega.

Meil on heameel näha, et lisaks Eesti suurimale ühistranspordi teenusepakkujale Tallinna Linnatranspordi AS-ile näevad GPS jälgimises lisaväärtust erinevad Tallinna linna ametid ja soovivad ametiautode kasutuse muuta läbipaistvamaks just tänu GPS jälgimisele.

Sõidupäevik

Tallinna Transpordiametile oli GPS jälgimise juures väga oluline, et sõidupäevik oleks täidetud automaatselt. Pikemalt saab sõidupäeviku lahendust vaadata siit: www.carcops.ee/soidupaevik

Sõidupäeviku automaatne täitmine on iseenesest lihtne lahendus, aga kuidas seda teha automaatseks, kui masinaga sõidab päeva jooksul kaks või rohkem inimest?

Juhituvastus

Selleks väljastame igale juhile kas magnetvõtme või RFID kaardi, millega ennast autos tuvastada. Juhituvastuse kohta saab lugeda pikemalt siit: www.carcops.ee/juhituvastus

Juhituvastus annab hea ülevaate, kes parasjagu millise masinaga sõidab. Sõidupäevik ja tööaja raport on automaatselt täidetud ja selle järgi võib ka palgaarvestust pidada.

Lisavarustuse jälgimine

Kui on tegu alarmsõidukitega, mille katusel on vilkur, siis saame ühendada GPS seadme ka vilkuriga ning jälgida, et seda kasutatakse korrektselt (näiteks lennujaama ja sadama territooriumil).

Kui tunned, et need murekohad vajavad lahendamist ka sinu ettevõttes siis küsi kindlasti personaalset pakkumist oma ettevõttele telefonil 55 900 656, info@carcops.ee ja näed kui mugavaks muutub masinapargi, juhtide ja sõidupäevikute haldamine.