Soovid jälgida telefonide asukohta? Telefoni positsioneerimine annab hea ülevaate töölise ja masina asukohast, kui ei soovita GPS seadmeid mingil põhjusel rentida.

telefoni jälgimine

Soovid kasutada ettevõttes olemasolevaid telefone mitte GPS seadmeid? Siis on see teenus just Sulle.

Lae alla TASUTA äpp klõpsates Android või Apple logol siin ning tutvu erinevate võimalustega:

Telli auto GPS jälgimine parima hinnaga juba täna!

CarCops autovalve teenuse hind kõigest 9.90€.

Telli kohe

Paljud ettevõtted on tundnud huvi kasutada olemasolevaid nutitelefone kui GPS seadmeid, et jälgida masinate/tööliste asukohta, tööaega ja päeva lõpuks läbitud teekonda.

Lisasime selle võimaluse kõikidele ettevõtetele, kes ei soovi mingil põhjusel rentida või osta GPS seadmeid, et nad saaksid jälgida nutitelefone CarCops Autovalve keskkonnas.

Telefoni positsioneerimine muutub järjest lihtsamaks ja odavamaks. Kõigest 5 euro eest kuus saab jälgida ettevõtte telefonide liikumisi reaalajas ja suhelda kahepoolselt töölisega läbi jälgimise keskkonna ja pidada tööajaarvestust.

Tänaseks on enamusel nutitelefonidel esindatud GPS (Global Positioning System), mis võimaldab kõik tegevused edastada täpse asukohaga.

Äppi saab kasutada nutitelefonidega, mis kasutavad kas iOS või Android operatsioonisüsteemi. Asukoha edastamine on eriti lihtne, hommikul vajutate äpis olevat START nuppu ja kõik hakkab toimima automaatselt.

Mida telefoni jälgimine ettevõttele annab?

  • Täpse ülevaate, millal jõudis tööline objektile, kaua ta seal viibis ja millal lahkus.
  • Tunnilehtedega seotud paberimajandus muutub olematuks.
  • Suureneb töötajate turvalisus, sest vastutaval isikul on alati ülevaade töötajate hetke asukohast.
  • Logistiline planeerimine muutub lihtsamaks, sest töötajate asukohad on positsioneeritud.
  • Tasuta kahepoolne suhtlus töölisega.
  • Uue süsteemi juurutamiseks ei pea tegema investeeringuid.
  • Äpp võimaldab teha pildi probleemsest kohast ja saata see hetkega kontorisse.
  • E-mail teated töölise hilinemisest, varem lahkumisest või töölt puudumise kohta.

Kes seda teenust kasutavad?

Väga hea näide on võtta ühest tuntud koristusfirmast. Kliendil oli soov tööajaarvestus muuta internetipõhiseks ja kaotada ära tunnitabelid paberil. Ettevõte aga ei soovinud teha lisainvesteeringut GPS seadmetesse ning soovis kasutada olemasolevaid nutitelefone (iOS ja Android).

Paigaldasime vastava äpi kõikidele telefonidele ja seadistasime andmeedastuse sageduse vastavalt ettevõtte soovile – iga minuti tagant. Kuna kliendil olid kindlad koostööpartnerid, kellele pidevalt teenust osutati, siis märkisime ära need jälgimisplatvormil huvipunktidena (POI).

Ettevõtte 50 klienti sai kaardile märgistatud ja kogu tööaja arvestus muutus nüüd automaatseks. Süsteem registreerib, millal jõudis koristaja Maali ettevõttesse X, kaua ta seal koristas ja millal lahkus. Automaatselt salvestatakse vastav kanne tööaja tabelisse.

Tööline Maali alustas tööd ettevõttes X kell 9:00, viibis objektil 2 tundi ja lahkus kell 11:00.

Hiljem saab väljavõtteid teha, kas ettevõtte või töölise põhiselt, mis tegi tööajaarvestuse töölise kohta imelihtsaks ja ülevaatlikuks. Samuti ettevõttele esitatav ülevaatlik tunnitabel, kes millal koristas ja kui kaua.

Eriti meeldis kliendile kahepoolne suhtlus koristajaga, kus ettevõte saab suhelda koristajaga läbi äpis oleva suhtlusakna. On siis koristajal vaja kõige uuemat läbipääsukoodi või on kliendil vaja saata koristaja operatiivselt uuele objektile.

Äpp võimaldab ka teha tööga seotud probleemist pildi ja saata see kontorisse, et probleem oleks kõigile üheselt mõistetav ja kiiresti lahendatav. Seda kasutavad ka ehitusettevõtted, et saada kiire lahendus objektil olevale probleemile.

 

Kuidas telefoni jälgimine tellida?

Telefoni või tahvelarvuti positsioneerimiseks laadige oma telefoni GPS Tag äpp. Edastage meile äpis olev unikaalne ID ja saate samal päeval telefoni asukohta jälgima hakata. Tasuta proovimiseks saatke unikaalne ID koos enda ettevõtte andmetega info@carcops.ee

CarCops-Autovalve-telefoni-jalgimine

NB! Teenuse korrektseks toimimiseks peaks olema igas telefonis piiramatu mahuga internetipakett.

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma ettevõttele telefonil 55 900 656, info@carcops.ee