Soovid teada, kus taksod paiknevad? Millised taksod on vabad ja millised hõivatud? Milline on kliendile lähim takso? Taksopargi GPS lahendus annab ülevaate taksode asukohast ning kliendiga ja kliendita sõidetud kilomeetritest.

Taksopargi GPS lahendus teeb elu lihtsamaks nii dispetšerile kui ka taksojuhile. Dispetšerile on reaalajas näha taksode asukohad ning ta oskab taksojuhti vajadusel kliendi juurde juhendada või kliendile öelda kui kaugel takso asub. Alati saadetakse kliendile lähim saadaolev takso.

Kõik taksod, mis sõidavad kliendiga, on kaardil märgitud punasena ja kõik vabad taksod rohelisena. Päeva või vahetuse lõpuks on täpselt näha, mitu kilomeetrit läbis takso kliendiga ja mitu kilomeetrit ilma kliendita.

takso gps

Lisaks on aken, mis laseb tellimuse saabudes dispetšeril/logistikul valida kliendile lähima takso/teenindusmasina.

Kui taksot kasutab enam kui üks taksojuht, siis saab juhi tuvastusega alati kindlaks teha, kes oli masina roolis ja kui palju oli antud juhi läbisõit päeva, nädala või kuu lõikes.

juhi tuvastus takso gps

Taksopargi GPS lahendus sisaldab veel paanikanuppu taksojuhile, mida saab vajutada probleemse kliendi või röövimise korral ning dispetšer saadab appi lähimad taksojuhid või politsei.

Võimalus on teha ka leping turvafirmaga, kes paanikanupu vajutades saadab välja patrulli.

Näha on kõik parameetrid nagu süüde, mootor, plafoon, paanikanupp, sõidustiil, avariid, kiirus, asukoht maja numbri täpsusega, taksojuhi nimi ja pilt, kindlustus, hooldus ning järgmine õlivahetus.

Kas taksod sõidavad erinevaid platvorme?

uber taxify yandex gps takso

Kas Teie taksojuhid kasutavad peale Teie enda kanali ka alternatiivseid tellimuste kanaleid nagu Uber, Taxify ja Yandex? Olete andud välja masina kilomeetripõhiseks kasutamiseks, aga konkurentidele tehtud töö jääb Teil nägemata ja tasu saamata?

Siin on abiks CarCops taksodele mõeldud GPS lahendus,  mis näitab päeva lõpuks masina tegelikku kasutust nagu läbitud kilomeetrid, mootori töötunnid, milline juht sõitis ja kui palju.

Telli auto GPS jälgimine parima hinnaga juba täna!

CarCops autovalve teenuse hind kõigest 9.90€.

Telli kohe

Paide Takso OÜ, Tegevjuht Teili Piiskoppel

Kasutame taksopargi lahendust, sest see annab suurepärase ülevaate meie taksode sõitudest. Eriti meeldib teenuse juures, et võimalik on eristada kliendiga sõite kliendita sõitudest ning, et kõike on võimalik jälgida nii reaalajas kui ka tagantjärele.

 Samuti meeldib CarCopsi tegijate suhtumine oma klientidesse.  

Varasemalt oli meil kogemus ühe teise sarnase teenusepakkujaga, kelle teenusest jäid puudu just ülal välja toodud meie jaoks olulised faktorid. Soovitame CarCops Autovalvet kindlasti kõikidele taksoparkidele.

Võru Taksod

“Kasutame taksopargi GPS seadmeid kõikidel ettevõtte taksodel. Seadmete kasutamine on teinud igapäevase töö lihtsamaks, operatiivsemaks ja kergesti jälgitavaks. 

Tänu GPS seadmele on kliendini  jõudva takso liikumist hea jälgida. GPS seadmete kasutamine on parandanud oluliselt dispetšeri ja taksojuhi vahelist tööd,  tõstes sellega taksoteenuse  kvaliteeti  konkurentide  ees. 

Et pakkuda kiiret ja mugavat taksoteenust on GPS  seadmete kasutamine taksopargis möödapääsmatu.”

Taksopargi haldamine pole kunagi olnud nii lihtne!

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma tehnikale telefonil 55 900 656, info@carcops.ee ja näed kui mugavaks muutub sinu tehnika haldamine.

Taksondusega seotud uudised mis oleks võinud olemata olla:

Pärnus tapeti taksoröövi käigus taksojuht