Soovid planeerida prügiveo ringe ja näha, mis kell klienti külastati? Prügivedu ja GPS logistika aitab planeerida optimaalseima prügikorje ringi ning näitab sekundi täpsusega, millal kliendi prügikast tühjendati.

prugivedu

Prügiautode GPS seadmed

Kliendi soov oli varustada kõik masinad GPS seadmetega, mis oleksid võimelised lugema kütuse andmeid masina ajust ehk CAN BUS kaudu. Kuna masinad olid uued ja garantiiga, kasutasime ühendamisel ja andmete kättesaamisel kontaktivaba andmete lugemist, mille abil säilis ka masinate garantii.

Paberivaba logistika

Kõik prügiautod varustati Android tahvelarvutitega, kus kõik tööülesanded on juhile elektroonilisel kujul näha. Lisaks tööülesandele on tahvelarvutis võimalik kuvada konteineri asukoht kaardil, leida selleni lähim tee, kinnitada informatsioon töö soorituse kohta, helistada kliendile ette, võtta kliendi allkiri, vestelda logistikuga ja lisada pilte tehtud tööst või probleemist.

prügiveo logistika

Juhituvastus

Juhituvastus pakub lisaturvalisust ja ei lase prügiautot käivitada kui juht ei ole tuvastatud. Lisaks turvalisusele on kliendil alati näha, kes parasjagu antud prügiautoga sõidab. Sellisel kujul juhituvastus aitab koguda tööaja andmeid ja nende järgi palka maksta. Lisana on võimalik tuvastastada kaasreisijad ja ka nende tööaeg.

GPS logistika

Jälgimisteenust võib pakkuda ükskõik, milline firma aga miks valiti just CarCops Autovalve? Kliendi sõnul tutvuti mitme kuu vältel erinevate teenusepakkujate lahendustega ja kõige võimekamaks osutus just CarCops OÜ prügiveo logistikalahendus.

GPS Logistika pakub paberivaba tööülesannete planeerimise tarkvara, mis võimaldab jälgida ja hallata firma masinaparki ning tellimusi reaalajas. Tööde järjekord on juhile selge ja konkreetne ning päevakava paigas.

Samuti on dispetšeril näha, kus masinad asuvad ja kui palju tänastest tööülesannetest on täidetud ning kui paljud ootavad veel tegemist. Näha on, kas autojuht on etteantud marsruudist ja ajakavast kinni pidanud või mitte.

Tutvustav VIDEO

Vaidluste lahendamine

Kuna kõikidest tehtud töödest on nii asukohapõhine kui ka kellaajaline informatsioon olemas, on ajaloost väga lihtne vaadata, mis kuupäeval ja kellaajal prügiauto klienti külastas.

Probleemne klient

Kui koer on lahtiselt hoovis või esineb mõni muu takistav asjaolu, et prügivedu ei ole võimalik teostada, siis tehakse probleemist pilt ja lisatakse vastava tellimuse juurde ning saadetakse dispetšerile. Probleemi olemus on fikseeritud ja dispetšer teavitab sellest klienti ning lepib kokku uue prügiveo aja.

RFID kleebised prügikastil

Pakkusime välja ka RFID lugejad prügiautodele ning vastavad kleebised prügikastidele. Lahendus iseenesest on väga lihtne: igakord kui prügikasti tühjendatakse, loeb vastav loendur ka prügikasti unikaalset koodi, mis omakorda tõestab, et seda prügikasti on tühjendatud ja prügivedu on toimunud.

Autojuhi tahvelarvuti

Omaltpoolt soovitame kasutada 4G toega Android tahvelarvutit, mille ekraan on 5-8 tolli, kaamera 5Mb välgu ja auto fookusega. GPS Logistika töötab kõikide Android ja OS versioonidega alates 4.0

Personaalne pakkumine

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma prügiautodele telefonil 55 900 656, info@carcops.ee ja näed kui mugavaks muutub sinu prügiringide ja masinapargi haldamine.

Pildigalerii: