Soovid põrandapesumasina tööaega jälgida? GPS seadme sisene liikumisandur mõõdab täpselt millal ja kui kaua on toimunud liikumine.

Põrandapesumasin

Põrandapesumasinatel ja erinevatel koristusmasinatel, mis liiguvad pidevalt siseruumides nagu kaupluses, büroos, müügisaalis, lennujaamas või sadamas, on keeruline täpselt jälgida liikumise trajektoori, kuna puudub GPS signaal. Massiivsed mitmekordsed betoonhooned summutavad GPS signaali, aga endiselt on olemas GSM signaal.

Tehtud tööde trajektoor

Kui on tegu ühekordse poe või laoga mida katab plekk-katus, siis on võimalik näha ka põrandapesumasina trajektoori ehk millised poe osad sai koristatud ja millised osad jäid koristamata. Kui on tegu mitmekordse majaga, siis tavaliselt trajektoori siseruumides maha ei jää kuna puudub GPS signaal.

Asukoht GSM mastide järgi

Asukoha tuvastamisel kasutame ka mobiili maste, aga nende täpsus on linnas tavaliselt 200m ja trajektoori sellise tehnoloogiaga ei saa maha joonistada. Pigem kasutame GSM asukohta sellisel juhul kui põrandapesumasin on kaduma läinud ja see on vaja üles leida. Pikemalt GSM asukoha kohta siin: www.carcops.ee/varade-jalgimine

Liikumisanduri jälgimine

On olnud juhuseid, kus põrandapesumasina süüde keeratakse hommikul sisse justkui märkimaks tööaja algust, aga reaalselt masinat kasutama ei hakata ning tegeletakse oma isiklike asjadega. Kui ettevõttel on objekte palju on raske täpselt aru saada, millisel objektil kui kaua põrandapesumasin on töötanud. Siin tuleb appi GPS seadme sisene liikumisandur, mis mõõdab täpselt millal ja kui kaua on toimunud liikumine. Kui täna tuleb tööline tööle ja keerab lihtsalt masina süüte sisse, siis tegelikult arvestatakse reaalset tööaega ikkagi liikumisanduri põhiselt ning sellised katsed tööaega juurde tekitada joonistuvad selgelt välja ja sellise töölisega saab vestelda.

Pildigalerii

 

Põrandapesumasina tööaja arvestus

Kuna enam ei arvestata tööaega süüte põhjal, vaid reaalse liikumise ehk töötegemise põhjal, on igal objektil näha, millise masinaga ja kui palju on sõidetud.

Siseruumides jälgimine

Uudse lahendusena on tulemas lähitulevikus ka siseruumides jälgimine, aga see nõuab lisainvesteeringuid, et ruum varustada anduritega ja GPS seade määrab põrandapesumasina või tõstuki asukoha juba andurite signaali tugevuse järgi. Täpsem video siin:

Personaalne pakkumine

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma tehnikale telefonil 55 900 656, info@carcops.ee ja näed kui mugavaks muutub sinu tehnika haldamine.