Põllumajandus GPS jälgimisseade võimaldab vaadata traktori kütusekulu, tehnika asukohta meetri ja tööaja arvestust pidada sekundi täpsusega.

Põllumajandus GPS jälgimisseade

Mida põllumajandus GPS lahendus firmadele annab?

1. Kütusekulu kontroll

Traktori GPS jälgimisseadme ja kütuseanduri paigaldus annab kütusekulu kontrolli, et näeksite iga põllu kaupa kui palju kulus kütust, kui palju tangiti ja kui palju on paagist kaduma läinud. Lisaks kütusevarguse SMS teavitused. Jääb ära manuaalne kütusekulu arvutamine.

VIDEO: Kütuseanduri paigaldus ja kalibreerimine

Koduleht: Kütusekulu kontroll

2. GPS jälgimisseade näitab põllul tehtud tööde mahtu

Kündmine, külvamine, väetamine, saagi pritsimine, saagi koristamine ja karjamaade niitmine on nüüd põllumajandus ettevõtetele näha ühe lihtsa  raporti kaudu, mis kuvab Teile satelliidi pildi ning näitab ära täpselt, millisel põllul on tehnika täna tööd teinud ning millises ulatuses sai töö tehtud. NB! See pilt näitab ilmekalt ära kui täpselt GPS jälgimisseadmed näitavad tehtud töid põllul.

gps lumelükkamine

3. Põldude geopiirkonnad

Iga põllu kohta saab teha geopiirkonna. Kui põllud ja keelatud alad on sisestatud, siis tuleb teavitus kui traktor peaks naabrimehe põllul sõitma või on märgitud mõni muu keelatud ala kus kohas tehnika kindlasti ei tohiks sõita. Lisaks tekib põldude põhine aruanne ja näete igal põllul kulunud aja, läbitud kilomeetrid ja kulunud kütuse.

VIDEO: Geopiirkond

4. Juhituvastus ja tööaja arvestus

Juhituvastus näitab täpselt kes, kus ja millise masinaga sõitis. Eriti kasulik kui töölised sõidavad päeva jooksul mitme masinaga. Automaatse tööaja arvestus aruande alusel võib töölisele kasvõi palka maksta.

VIDEO: Juhituvastus

Koduleht: Juhituvastus

5. Tööaja registreerimine

Kui juhituvastusest jääb väheks on ka tööaja registreerimise võimalus. Kõik töölised saavad personaalse kiibi või magnetvõtme millega ennast hommikul tööle registreerida ja õhtul välja registreerida.

VIDEO: Tööaja arvestus

VIDEO: Tööaja arvestus ja raport

6. Masinapargi hooldused

Iga vähegi suurema masinapargi omanik teab kui tüütu on meeles pidada masinate hooldusi. Selle jaoks on olemas hoolduste meeldetuletused e-mailile. GPS jälgimise keskkond saadab Teile teate kui tehnika hoolduseni on jäänud X töötundi. See tagab olukorra, kus masinad on alati õigeaegselt hooldatud.

VIDEO: Masinapargi hooldused

7. Tööülesanded traktoristi mobiilile

Järgmise päeva tööülesanded saab lihtsalt saata traktoristi mobiilile, et teaks millisel põllul, mida täpsemalt tegema peab.

VIDEO: GPS Logistika paberivabad tööülesanded

Koduleht: GPS Logistika paberivabad tööülesanded

8. Lisa alarm koos luugianduritega

Traktorile või kombainile saab lisada ka alarmi, mis on ühendatud GPS jälgimisseadmega ja iga kord kui alarm aktiveerub saate sellekohase SMS teavituse. Kui tehnika seisab põllul või metsatukas, siis ei pruugi alarmi kuulda kui huvilised salongi sisse murravad ja siin ongi abiks GPS jälgimisseade, mis teavitab Teid alarmidest.

VIDEO: Rasketehnika GPS ja GSM valve

VIDEO: Traktori alarm ja GPS jälgimine

Koduleht: Ekskavaatori GPS ja GSM valve

9. Teeäärte niitmine suvel

Kui soovite jälgida valla teedel tehtavate niitmistööde teostamist koos kilometraaži ja ajalise kuluga, siis sobib ka hooajaline GPS jälgimisseade. Kuvame niidetud teeservad kaardil roheliselt, mis näitab selgelt vallale, mis teeääred on läbitud töötava niidukiga ja millised lihtsalt läbi sõidetud.

10. Lumelükkamine talvel

Jäävad ära mõttetud vaidlused, kas ja millal tehti viimati libedusetõrjet, puhastati tänavat või lükati lund. Kõik on väga lihtsalt ja mugavalt jälgitav arvuti tagant kasutades selleks tööaja arvestust või vaadates kogu tegevust kaardilt visuaalselt.

Koduleht:  Lumekoristus GPS lahendus

11. Kündmise kiirus

Klient saab ise iga masina juures ära määrata millised kiiruse vahemikud kuvatakse millise värviga. Näiteks antud pildil on klient märkinud sobilikud kiirused põllul hele- ja tumesinistena. Ebasobilikud kiirused kollasena. Nagu näha, siis põllul kollast  sõidujoont ei ole ja põllul on kasutatud korrektset kiirust. Punased piirkonnad pildil on kliendi poolt märgitud põllud ehk geopiirkonnad.

kündmise kiirus kaardil

12. Varade jälgimine

Varade jälgimiseks sobib autonoomse akuga GPS jälgimisseade, siis kui jälgitaval varal puudub endal aku. Näiteks treilerid, järelkärud, ehitustehnika jne. GPS jälitusseade on IP67 vee- ja tolmukindel ning sobib kasutamiseks ka välitingimustes.

VIDEO: Varade jälgimine

Koduleht: Varade Jälgimine 

13. Haagise alarm ja GPS jälgimine

Haagise alarm ja GPS jälgimine sobib neile, kes hoiavad väärtuslikke esemeid haagises nagu tööriistad või tehnika ning soovivad alarmi aktiveerumisest teavitust saada oma mobiilile.

VIDEO: Haagise alarm

Koduleht: Haagise alarm

14. Tankla ja mahutite valve

Soovid näha mahuti kütusetaset reaalajas ja saada teavituse kui kütust vaja juurde tellida? Mahuti valve jälgib kütusetaset, registreerib tankimised ja teavitab tühjenemisest.

Koduleht: Tankla ja mahutite valve

Mida põllumajandus GPS lahendus pakett veel sisaldab?

Sõidukite jälgimine reaalajas, sõidupäevik, tööaja arvestus, töövälised sõidud, sõidu ajaloo mahamängimine, e-mail ja sms teated järgmisest hoolduses, õlivahetusest või lõppevast kindlustusest. Ühesõnaga kõik mida klient soovib jälgida on võimalik meil teostada või teha kliendile vajaminev erilahendus.

Agrinate OÜ, Rauno Kuuskor

“Kasutame lumekoristus GPS süsteemi traktoritel ja oleme sellega väga rahul. Kuna pakume põhiliselt põllumajandusteenuseid, siis on hea klientidele saata kokkuvõte tehtud tööde ajast ja mahust, mis tekitab usaldusväärsust.

Ilma CarCops süsteemita ei oleks me saanud osaleda riigihankel lumetõrje tööde teostamiseks. Samuti on endal hea vaadata mitu tundi kuskil objektil aega on kulunud ja ei pea muretsema, et äkki jäi mõnel pool midagi kirja panemata – CarCops teeb seda meie eest”

Hooajaline GPS

Lumekoristus

Kui vajate GPS seadet vaid hooajaliselt siis väljastame seadme koos sigaretisüütaja otsikuga (Pilt 1) või otse masina akupeale ühendatava seadme (Pilt 2). Paigaldus võtab aega vaid 10 sekundit ja masinad on jälgitavad nii sul kui sinu koostööpartneritel. Hooaja lõppedes on lihtne seade tagastada.

Personaalne pakkumine

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma põllumajandus ettevõttele telefonil 55 900 656, info@carcops.ee ja näed kui mugavaks muutub sinu masinapargi haldamine.