Kui Teil on vaja oksapurustaja, puulõhkuja, halumasin või puiduhakkur varustada GPS seadmega, siis pöörduge kindlasti CarCops Autovalve poole.

GPS seade sisese akuga

Paigaldame GPS seadmed, mis omavad ka sisest akut. See võimaldab kliendil saada SMS teate, kui oksapurustaja enda aku eemaldatakse ning endiselt saab jälgida asukohta GPS seadme sisese aku pealt. Seadmel on väiksem energiatarbimine, mis tagab käivitusvoolu ka siis, kui oksapurustaja on seisnud näiteks kaks kuud.

Töötundide arvestus

GPS seade näitab alati ära täpse asukoha, liikumise ajaloo, aku pinge ja loeb ka oksapurustaja töötunde. Kui Teil on kliendiga kokku lepitud, et oksapurustajat võib kasutada vaid 8 tundi, siis saame teha vastava teavituse ja kui kokkulepitud töötunde on ületatud saate sellekohase SMS/e-mail teavituse.

GPS-i vastupidavus

IP67 tolmu ja niiskuskindlus lubab GPS seadet kasutada ka ekstreemsetes tingimustes. Ehe näide ATV-de näol, mis sõidavad poolest saadik vees/mudas ja hiljem pestakse survepesuriga puhtaks. Tavaline GPS seade sellistes tingimustes vastu ei peaks

GPS paigaldus

GPS seadme võite paigaldada ise oksapurustajale või tellida CarCops tehniku, kes Teile sobival ajas ja kohas GPS seadmed paigaldab. Võite pöörduda ka paigalduspartnerite poole üle Eesti.

Pildigalerii

 

Hooldus välbad

GPS seade loeb ka mootori töötunde ja annab teada kui on vaja hooldust teostada. Hooldus teavituse saate e-mailile automaatselt ja tänu sellele ei unune ükski hooldus enam.

Teavitused

Paketis on ka erinevad teavitused nagu pukseerimise alarm ja saate koheselt teavituse kui Teie oksapurustaja liikuma hakkab. Kui veate ise oksapurustajat ja saate teavituse, siis saate seda ignoreerida. Kui teavitus tuleb öösel kell 03:00 ja oksapurustaja peaks parklas olema, saate koheselt liikumist jälgima hakata ja politseid teavitada.

Personaalne pakkumine

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma masinapargile telefonil 55 900 656, info@carcops.ee ja näed kui mugavaks muutub varade haldamine.