GPS jälgimisseade, alarm ja immobilaiser aitavad tehnikat nagu ATV, mootorratas, murutraktor turvata ja jälgida nutitelefonis. Nüüd platvorm ja kuutasu vaid 5€. Garanteeritult parim pakkumine.

1. GPS seade väljaostuga (Populaarseim)

GPS jälgimiseks sobib kõige paremini sisese akuga GPS seade (79x43x12mm). GPS seadmega tuleb kaasa jälgimise platvorm ja mobiilne äpp, mille kaudu asukohta ja sõite jälgida.

Mobiilsed teavitused kui alustate või lõpetate sõidu, geo-piirkonnast väljute või sisenete, turvaalast väljumine, pukseerimise alarm, kiiruse ületamine jne.

GPS seade tarbib vaid 4mA parkides, mis tagab, et ka kolme kuu möödudes on käivitusvool endiselt olemas. Kui aku pinge langeb alla 11,5 voldi siis näete seda mobiilses äppis ja saate masina aegsasti käivitada.

Hind: GPS seade sisese akuga vaid 75€*+km.

Paigaldus: 42€+km (1 tund)

*SIM kaardi tasu 5€+km/kuus. Tasumine korra aastas ühe aastase ettemaksuna CarCops OÜ-le andmeside eest.

2. GPS seade rendiga

Kui vajate GPS seadet vaid hooajaliselt, siis väljastame IP67 veekindla seadme (92x57x14mm) mida saate paigaldada otse aku klemmidele. Hooaja lõppedes on lihtne seade tagastada, ning hooaja alguses jälle paigaldada otse aku klemmide külge.

Paigaldusvideo siin: YouTube

Hind: Seade tasuta ja paigaldus tasuta. Seadet saab rentida 9,90+km/kuus.

3. Paigaldus üle Eesti

Standard hinnad: GPS paigaldus: 42€+km (1 tund).

Olenevalt masinast ja kliendi soovidest võib paigaldusele kuluda 1 kuni 6 tundi. Kõik erisoovid nagu süütekatkestus jne ei ole standard hinna sees ja hinnastatakse autoelektriku tunnitasu 42 eurot+km alusel. Paigaldame ka müügiesindustes üle Tallinna ja CarCops paigaldustöökojas Betooni 28c. Eelneval kokkuleppel toimub paigaldus ka Peterburi tee 90f.

Samuti koostööpartnerid üle Eesti. Soovikorral tuleme ka Teie juurde Tallinna piires kohale tasuta. Paigaldusvõimekus üle Eesti ja ka Soomes.

4. Päring

Kirjuta siia millist lahendust soovite ja millisele sõidukile. Võtame ühendust 1-2 tööpäeva jooksul ning lepime kõik detailid nagu paigaldus jne kokku.


  Täiendav info

  58 835 609 (Vladislav) Tellimine/Üldised küsimused (EST, RUS)

  53 876 611 (Richard) Paigaldus/Tehnilised küsimused (EST,RUS)

  LISAVÕIMALUSED GPS SEADME RENDI PUHUL (Punkt 2)

   

  Pukseerimise alarm

  Iga kord kui ATV, mootorratta, murutraktori kiirus on üle 10km/h aga samal ajal on süüde väljas, saadab süsteem pukseerimise teate kliendile.

  GPS seadmel on ka sisene aku

  Kui keegi eemaldab ATV, mootorratta, murutraktori aku, saab klient kohe sellekohase SMS teate ja GPS seade töötab edasi sisese aku pealt.

  Süüte katkestamine

  Võimalus, mis tagab et keegi saaks masinat käima. Süüte katkestust võib kasutada kasvõi igakordselt peale kasutust. Sellega muudate võimatuks masina ärandamise kasvõi Teie enda võtmetega. NB! Süüte katkestuseks vajaminev relee ei kuulu komplekti.

  IP67 tolmu- ja niiskuskindlus

  Lubab GPS seadet kasutada ka ekstreemsetes tingimustes. Ehe näide ATV-de näol, mis sõidavad poolest saadik vees/mudas ja hiljem pestakse survepesuriga puhtaks. Tavaline GPS seade annaks siin otsad.

  Kui ATV, moottorratas, murutraktor seisab, lülitab GPS seade end ooterežiimile ning GSM moodul lülitub sisse vaid korra nädalas, et edastada aku pinge ja asukoha andmeid. Sellisel kujul võib ATV, moottorratas, murutraktor seista kuid ning endiselt on olemas käivitusvool.

  GPS seadmel on sisene liikumisandur

  Nii kui seade tuvastab liikumise, isegi tugevamal kõigutamisel väljub GPS seade ooterežiimist ja hakkab tööle liikumisrežiimis, kus edastatakse andmeid iga 10 sekundi järel.

  Ooterežiimist väljub masin 3 juhul:

  • Kui lülitatakse sisse süüde.
  • Kui GPS seadme sisene liikumisandur tuvastab liikumise. (Pukseerimise alarm).
  • Kui eemaldatakse masina aku või GPS seade vooluvõrgust. (Aku eemaldamise alarm).

  Kui kaua kestab masina enda aku?

  Igaüks saab kasutada aku eluaja kalkulaatorit ja välja arvutada enda masina aku põhjal kui kaua aku vastu peab. Seda on hea teada juhul kui masin seisab pikema perioodi.

  Aku eluaja kalkulaator siin  Meie näites on võetud ATV aku mahutavusega 7000mAh (7Ah) ja GPS seade tarbib 3,2mA parkides. Aku eluajaks saame 90 päeva mis on 3 kuud.
  Reaalselt tehtud test sama akuga näitas aku elueaks 6 kuud. Aku pinge langes 0,2V kuus.

  12.60 V – 1 kuuga
  12.40 V – 2 kuuga
  12.20 V – 3 kuuga
  12.00 V – 4 kuuga
  11.80 V – 5 kuuga
  11.60 V – 6 kuuga

  Aku pinge languse teavitus saadetakse Teile 11,5V pealt. Test oli tehtud toatemperatuuril ja ainuke tarbija oli GPS seade. Kui Teie masinal on veel tarbijaid võib masina aku eluiga olla lühem.

  Selline gps jälgimissead sobib ideaalselt ka mootorrattale, miniekskavaatorile, skuutrile, ATV-le, murutraktorile, laadurile, tõstukile, invakärule, põrandapesu masinale ja sellisele tehnikale mida on lihtne ära viia.

  Kas GPS jälgimisseade sobib ka mootorrattale?

  IP67 tolmu- ja niiskuskindlus lubab GPS seadet kasutada ka ekstreemsetes tingimustes. Ehe näide ATV-de näol, mis sõidavad poolest saadik vees/mudas ja hiljem pestakse survepesuriga puhtaks, nii et jah gps jälgimisseade sobib ka mootorrattal.

  Kui palju tarbib GPS seade voolu?

  Kui murutraktor seisab, lülitab GPS seade end ooterežiimile ning GSM moodul lülitub sisse vaid korra nädalas, et edastada aku pinge ja asukoha andmeid. Sellisel kujul võib murutraktor seista kuid ning endiselt on olemas käivitusvool.

  Kas ma saan ATV GPS jälgimisseadmed tagastada hooaja lõpus?

  Jah, võimaldame gps jälgimisseadmed ka hooajaliselt rentida. Kui hooaeg läbi, saad gps jälgimisseadmete tagastusel rendilepingu lõpetada.

  Kui ATV varastatakse kas GPS seade teavitab mind?

  Juhul kui tõesti ATV varastatakse siis saate selle kohta teavituse e-maili, sms-i või mobiilse rakenduse kaudu näiteks geo-piirkonnast lahkumise kohta.

  Telli tehnika GPS jälgimine parima hinnaga juba täna!

  CarCops autovalve teenuse hind kõigest 9.90€.

  Telli kohe

  Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma tehnikale telefonil 55 900 656, info@carcops.ee ja näed kui mugavaks muutub sinu tehnika jälgimine.

  Pildigalerii