GPS jälgimine aitab sadamas, garaažis või aiamaal seisvat tehnikat nagu murutraktor jälgida nutitelefonis ja arvutis.

Kevade saabudes ilmuvad välja kliendid, kellel on vaja jälgida suveperioodil aiamaal või suvilas asuvat aiatehnikat. Meie poole pöördus tore härrasmees, kelle eelmine murutraktor oli jalad alla võtnud ning nüüd oli soetatud poest päris uus. Loomulikult ei soovinud ta, et ka sellel jalad alla kasvaksid ning lasi meil paigaldada GPS seadme.

Aktiveerisime ka pukseerimise alarmi, mis hoiab nüüd murutraktoril silma peal. Iga kord kui murutraktori kiirus on üle 10km/h aga samal ajal on süüde väljas, saab meie klient kohe pukseerimise SMS teate.

GPS seadmel on ka sisene aku. Kui keegi eemaldab murutraktori aku, saab klient kohe sellekohase SMS teate ja GPS seade töötab edasi sisese aku pealt.

Seadmel on olemas ka GSM segaja tuvastus. Kui keegi üritab signaale segada, teavitatakse sellest koheselt klienti ja GPS seade katkestab näiteks masina süüte. NB! Süüte katkestuseks vajaminev relee ei kuulu komplekti.

IP67 tolmu- ja niiskuskindlus lubab GPS seadet kasutada ka ekstreemsetes tingimustes. Ehe näide ATV-de näol, mis sõidavad poolest saadik vees/mudas ja hiljem pestakse survepesuriga puhtaks. Tavaline GPS seade annaks siin otsad.

Kui murutraktor seisab, lülitab GPS seade end ooterežiimile ning GSM moodul lülitub sisse vaid korra päevas, et edastada andmeid. Sellisel kujul võib murutraktor seista mitu kuud ning endiselt on olemas käivitusvool ka peale pikemat seismist.

Hooajaline GPS

atv gps veekindel

Kui vajate GPS seadet vaid hooajaliselt, siis väljastame seadme koos IP67 veekindla pistikuga (Pilt 1) või otse aku klemmidele ühendatava seadme (Pilt 2). Hooaja lõppedes on lihtne seade tagastada, ning hooaja alguses jälle paigaldada, kasutades selleks olemasolevat pistikut või otse aku poldi alla ühendada.

GPS seadmel on sisene liikumisandur. Nii kui seade tuvastab liikumise, siis isegi tugevamal kõigutamisel väljub GPS seade ooterežiimist ja hakkab tööle liikumisrežiimis, kus edastatakse andmeid iga 10 sekundi järel.

Ooterežiimist väljub masin 3 juhul:

  • Kui lülitatakse sisse süüde.
  • Kui GPS seadme sisene liikumisandur tuvastab liikumise. (Pukseerimise alarm).
  • Kui eemaldatakse masina aku või GPS seade vooluvõrgust. (Aku eemaldamise alarm).

 

Meie kliendi väitel magab ta nüüd palju rahulikumalt.

Selline GPS jälgimise lahendus sobib ideaalselt ka miniekskavaatorile, skuutrile, ATV-le, murutraktorile, laadurile, tõstukile ja sellisele tehnikale mida on lihtne puksiiriga ära viia.

Telli tehnika GPS jälgimine parima hinnaga juba täna!

CarCops autovalve teenuse hind kõigest 9.90€. Esimene kuu TASUTA!

Telli kohe

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma tehnikale telefonil 55 900 656, info@carcops.ee või kasuta 30 päevast TASUTA teenuse prooviperioodi ja näed kui mugavaks muutub sinu tehnika jälgimine.

Pildigalerii