GPS jälgimine aitab sadamas, garaažis või aiamaal seisvat tehnikat nagu murutraktor jälgida nutitelefonis ja arvutis.

Pukseerimise alarm. Iga kord kui murutraktori kiirus on üle 10km/h aga samal ajal on süüde väljas, saadab süsteem pukseerimise teate kliendile.

GPS seadmel on ka sisene aku. Kui keegi eemaldab murutraktori aku, saab klient kohe sellekohase SMS teate ja GPS seade töötab edasi sisese aku pealt.

Süüte katkestamise võimalus, mis tagab et keegi saa masinat käima. Süüte katkestust võib kasutada kasvõi igakordselt peale kasutust. Sellega muudate võimatuks masina ärandamise kasvõi Teie enda võtmetega. NB! Süüte katkestuseks vajaminev relee ei kuulu komplekti.

IP67 tolmu- ja niiskuskindlus lubab GPS seadet kasutada ka ekstreemsetes tingimustes. Ehe näide ATV-de näol, mis sõidavad poolest saadik vees/mudas ja hiljem pestakse survepesuriga puhtaks. Tavaline GPS seade annaks siin otsad.

Kui murutraktor seisab, lülitab GPS seade end ooterežiimile ning GSM moodul lülitub sisse vaid korra nädalas, et edastada aku pinge ja asukoha andmeid. Sellisel kujul võib murutraktor seista kuid ning endiselt on olemas käivitusvool.

Hooajaline GPS

atv gps veekindel

Kui vajate GPS seadet vaid hooajaliselt, siis väljastame seadme koos IP67 veekindla pistikuga (Pilt 1) või otse aku klemmidele ühendatava seadme (Pilt 2). Hooaja lõppedes on lihtne seade tagastada, ning hooaja alguses jälle paigaldada, kasutades selleks olemasolevat pistikut või otse aku poldi alla ühendada.

GPS seadmel on sisene liikumisandur. Nii kui seade tuvastab liikumise, isegi tugevamal kõigutamisel väljub GPS seade ooterežiimist ja hakkab tööle liikumisrežiimis, kus edastatakse andmeid iga 10 sekundi järel.

Ooterežiimist väljub masin 3 juhul:

  • Kui lülitatakse sisse süüde.
  • Kui GPS seadme sisene liikumisandur tuvastab liikumise. (Pukseerimise alarm).
  • Kui eemaldatakse masina aku või GPS seade vooluvõrgust. (Aku eemaldamise alarm).

 

Kui kaua kestab masina enda aku?

Igaüks saab kasutada aku eluaja kalkulaatorit ja välja arvutada enda masina aku põhjal kui kaua aku vastu peab. Seda on hea teada juhul kui masin seisab pikema perioodi.

Aku eluaja kalkulaator siin  Meie näites on võetud ATV aku mahutavusega 7000mAh (7Ah) ja GPS seade tarbib 3,2mA parkides. Aku eluajaks saame 90 päeva mis on 3 kuud.
Reaalselt tehtud test sama akuga näitas aku elueaks 6 kuud. Aku pinge langes 0,2V kuus.

12.60 V – 1 kuuga
12.40 V – 2 kuuga
12.20 V – 3 kuuga
12.00 V – 4 kuuga
11.80 V – 5 kuuga
11.60 V – 6 kuuga

Aku pinge languse teavitus saadetakse Teile 11,5V pealt. Test oli tehtud toatemperatuuril ja ainuke tarbija oli GPS seade. Kui Teie masinal on veel tarbijaid võib masina aku eluiga olla lühem.

Selline GPS jälgimise lahendus sobib ideaalselt ka miniekskavaatorile, skuutrile, ATV-le, murutraktorile, laadurile, tõstukile, invakärule, põrandapesu masinale ja sellisele tehnikale mida on lihtne ära viia.

Telli tehnika GPS jälgimine parima hinnaga juba täna!

CarCops autovalve teenuse hind kõigest 9.90€. Esimene kuu TASUTA!

Telli kohe

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma tehnikale telefonil 55 900 656, info@carcops.ee või kasuta 30 päevast TASUTA teenuse prooviperioodi ja näed kui mugavaks muutub sinu tehnika jälgimine.

Pildigalerii