Kas standard alarmist ja immobilaiserist jääb väheks? Pole üldse ime kuna samad lahendused, mis on peal kümnetel tuhandetel autodel, on varastel juba välja kujunenud oma töövõtted kuidas neid kahjutuks teha. Sellisel juhul vajad ebastandardset lahendust, mida pakub just luksusauto GPS lahendus.

1. GPS jälgimine

Kallitele luksusmasinatele pakume täiesti eraldi paketti, mis koosneb kahest individuaalsest GPS seadmest. Esimene GPS seade on pidevalt töös ja annab infot auto tegevuste kohta nagu asukoht, kiirus, aku pinge jne. Sama seade saadab Teile ka erinevaid teateid, näiteks:

 • kui auto aku eemaldatakse
 • kui auto väljub Eesti piiridest
 • kui tuvastatakse GSM segaja
 • kui käivitub auto alarm
 • kui autot teisaldatakse

2. CarCops paigaldus

Teine luksusauto GPS seade on peidetud autosse nii, et seda ei ole võimalik leida – seadme asukohta teab vaid paigaldaja. Samuti on GPS seade mitteaktiivses olekus ja seega ei ole võimalik selle olemasolu tuvastada ka ühegi seadmega.

Antud GPS seade, mis omab aastaid kestvat sisest akut, aktiveeritakse ainult juhul kui auto on reaalselt kadunud.

Kui varaste poolt tuvastataksegi esimene, pidevalt aktiivne GPS seade, siis selle eemaldamise korral jääb varastele mulje, et nüüd ei ole võimalik auto asukohta enam tuvastada.

Tegelikult on autos veel üks passiivne GPS seade, millega on võimalik CarCops Autovalvel kindlaks teha auto asukoht, hoolimata esimese seadme eemaldamisest.

Kaks täiesti erineval tehnoloogial põhinevat luksusauto GPS seadet tagavad maksimaalse turvalisuse sinu masinale ning seni, olgu siis 15 minuti või 6 kuu möödudes, on 100% nende seadmetega varustatud masinad omanikele ka tagastatud.

3. Rendiauto lahendus

Rendiauto GPS lahendus annab võimaluse masina blokeerida (süütekatkestus), uksi avada/sulgeda, jälgida sõidustiili, lugeda veakoode ja palju muud. Täielik nimekiri siin: www.carcops.ee/rendiauto-gps

4. Positsioneerimine WIFI ja GSM mastide järgi

Kui puudub GPS signaal näiteks tunnelis, parkimismajas või garaazis, siis näitab GPS seade automaatselt asukohta kas WIFI või mobiilimastide järgi. Pikemalt loe siit: Positsioneerimine

Antud paketti on võimalik lasta paigaldada eksklusiivselt Tallinnas CarHouse OÜ poolt Katusepapi 35, tel: 50 47 169, www.carhouse.ee

Telli auto GPS jälgimine parima hinnaga juba täna!

CarCops autovalve teenuse hind kõigest 9.90€.

Telli kohe

Lux-paketi maksumus:

 • Esimene GPS seade 0.- eurot
 • Teine GPS seade 149.- eurot
 • Paigaldus 59.- eurot
 • Kuutasu 14,90.- eurot

Standardpaketi maksumus:

 • Esimene GPS seade 0.- eurot
 • Paigaldus 30.- eurot

Kuutasu 9,90.- eurot

Anonüümseks jääda sooviv X5 omanik:

Sain öösel kella kahe paiku sõnumi, et auto süüde on aktiveeritud. Ei olnud ise sel ajal Eestis ja lasin naisel autot kontrollida. Auto oli maja ees ja arvasin et vale teade. CarCops paigaldas GPS seadmega koos kütusepumba katkestamise võimaluse.

Kuna naine autoga ei sõida siis katkestasin SMS teel auto kütusepumba. Järgmisel ööl, umbes samal ajal sain jälle sõnumi, et süüde on sisse lükatud. Asi tundus kahtlane.

Selgus, et esimesel ööl käidi autot niiöelda vaatamas ja teisel ööl tuldi masinat ära viima. Õnneks oli kütusepump katkestatud teisel ööl, nii et masin jäi alles.”

CarCops Autovalve: 

Antud kliendi puhul oli kummaline olukord, kus öösel oli masinasse sisenetud ja süüde sisse lülitatud kahel ööl järjest. Sellest andis märku ka aku pinge langus samal ajal. Autos viibis varas esimesel ööl 60 sekundit ja teisel ööl pisut üle 30 sekundi.

Teisel ööl oli klient SMS sõnumiga kütusepumba töö katkestanud, nii et masin jäi alles. Tavaliselt teeme kliendile automaatse võimaluse, et näiteks kell 21:00 lülitab GPS seade kütusepumba välja ja hommikul kell 07:00 lükkab kütusepumba sisse.

Sellisel juhul ei viida seda masinat ära ka mitte omaniku võtmetega ega võimenditega. Lisame kliendile alati ka öisel ajal süüte sisse lükkamise teated SMS-ga kliendi telefonile. Seekord sai auto omanik tänu Lux-paketile varaste tegevusele õigel ajal jaole ja üks vargus jäi jälle olemata.”

Paar nädalat hiljem Leedu autovargad meedias:

Rohkem infot luksusauto GPS lahenduse kohta telefonil 55 900 656, info@carcops.ee