Soovid säästa iga-aastaselt kindlustuselt? Inpro Insurance pakub CarCops klientidele väga head võimalust säästa erinevatelt ettevõtte kindlustustelt nagu näiteks autokindlustus, varakindlustus jne. Selle asemel, et ise kõik kindlustuspakkujad läbi käia saab võtta kindlustus maakleri, kes kaupleb Teie ettevõttele välja parimad tingimused turul.

 

LIIKLUS JA KASKOKINDLUSTUS

“Ok, liikluskindlustus on kohustuslik, aga milleks mulle kasko? Sõidan hoolikalt, mul ei juhtu midagi…“

Statistiliselt juhtub keskmiselt igal kolmandal inimesel aastas korra mõni autoga seotud õnnetus. Me pole ka kaitstud selle vastu, et eessõitva auto ratta alt lendab kivi esiklaasi või autole hüppab ette metsloom. Keskmiselt iga seitsmendal autol vahetatakse aastas ära esiklaas, igal aastal toimub Eesti teedel mitutuhat kokkupõrget suure loomaga nagu metskits, metssiga või põder.

Kaskokindlustus tagab, et Sul ei teki raskusi suurema ettenägematu kulutuse tegemisel. Keskmine kindlustushüvitis ületab tavaliselt kasko aastamakse mitmekordselt.

Küsi personaalset pakkumist (liiklus ja/või kasko): Saatke päring siin >

 

ETTEVÕTTE SÕIDUKIPARGI KINDLUSTUS

Sõidukipargi kindlustuslahendus hõlmab liiklus- ja kaskokindlustust ettevõtte sõidukitele (soovi korral ka ettevõtte töötajate omaduses olevatele sõidukitele).

Inpro Insurance leiab sobivad lahendused erineva kasutusala ja suurusega sõidukipargile: sõiduautod, bussid, veoautod, töömasinad ja haagised. Saatke päring siin >

Inpro Insurance on kliendile abiks nii parimate variantide leidmisel, kui ka toeks kindlustusjuhtumi korral.

 

LUKSUSAUTO KASKOKINDLUSTUS

Luksusautod on Inpro Insurance mõistes haruldased või väga kallid sõiduvahendid, mille kaskokindlustus on tavaliselt liiga kallis või ei paku kindlustusseltsid kõrge riski ja hüvitamise kulude tõttu sellistele sõidukitele üldse kindlustuskaitset. Sellistel juhtudel Inpro Insurance pakub oma klientidele väljaspool Eesti Vabariiki asuvate kindlustusseltside terviklikke kindlustuskattelahendusi või peab kohalike kindlustusandjatega läbirääkimisi luksusautode kaskokindlustuse tingimuste üle, mistõttu saab pakkuda oma klientidele täiendavaid allahindlusi.

Inpro Insurance omab selles kindlustusvaldkonnas pikaajalist kogemust, kuna paljud Inpro Insurance kliendid on luksusautode omanikud. Meie spetsialistid teavad täpselt, millistele aspektidele tasub erilist tähelepanu pöörata ja kuidas saada kindlustusseltsidelt klientidele kõige paremad tingimused ja hinnapakkumised.

Võtke meiega ühendust, me aitame teid.

INPRO INSURANCE BROKERS. TEIE TULEVIK ON KAITSTUD.