Juhituvastus annab hea ülevaate, kes parasjagu millise masinaga sõidab. Sõidupäevik ja tööaja raport on automaatselt täidetud ja selle järgi võib ka palgaarvestust pidada.

Juhituvastus automaatseks

Igale juhile väljastatakse personaalne magnetvõti või RFID kiip, millega saab autos ennast tuvastada. Kui juht on ennast tuvastanud, siis vaigistatakse summer või eemaldatakse masina süütekatkestus ja juht saab sõitma hakata.

Juhituvastus immobiliserina

Kui kliendil on vaja tõsisemat juhituvastust, mis ei laseks masinat käima panna ilma juhituvastuseta, siis saame teha ka süüte katkestuse. Ilma juhituvastuseta masin lihtsalt ei käivitu. Selliselt on tegu lisa immobiliseriga, mis toimib hästi ka vargusvastase lahendusena ja ei lase masinat isegi võtmega käivitada.

Juhituvastus tööajaarvestus

Juhituvastus muudab ka tööaja arvestuse automaatseks. Näiteks kui Teie ettevõttes on tööaeg 9-17-ni, siis saame selle panna põhitööaja hulka ja peale seda aega tehtud tööd lähevad ületundide hulka. Vaata DEMO keskonnas olevat tööaja raportit, et näha kuidas lahendus reaalselt välja näeb. Kui Teie ettevõttes ei ole ületunde, siis arvestatakse tööaega ühel real iga päeva kohta eraldi. Tööaega hakatakse arvestama hommikul esimesest süüte sisselülitamise hetkest ja arvestus läheb lukku koos õhtul viimase süüte väljalülitamisega.

Juhituvastuse ajalugu

Juhituvastuse ajalugu annab hea ülevaate, millal on keegi masinat kasutanud ja aitab kiirelt lahendada küsimused nagu, kes jättis masina tankimata või koristama. Samuti saab vaadata ajaloost, kes oli roolis kui on toimunud kiiruse ületamine või saabus kiiruseületamise trahv.

Juhituvastus ja sõidustiil

Juhituvastus tagab ka mitme juhi puhul, kes sõidavad sama masinaga, ülevaate millise juhi sõidustiil on kõige ökonoomsem. Arvesse võetakse kolme parameetrit nagu liiga agressiivsed kiirendused, pidurdused ja liiga suur kiirus kurvis. Vastavalt nendele rikkumistele tekib viie palli süsteemis pingerida ja näete milline juht on Teie ettevõttes kõige ökonoomsema sõidustiiliga ja kes vajaks täiendkoolitust.

Juhituvastus ettevõtte kaardiga

Juhituvastuse võib lahendada ka ettevõttes juba kasutusel olevate töötõendite või sissepääsu kaartidega kui neil on olemas RFID kiip. Tegelikult võib kasutada rahakotis olevat ükskõik millist RFID kaarti, et ennast tuvastada, kasvõi mõne poe kliendikaarti või pangakaarti. Hea näide oli ka ühest MTÜ-st, kes soovis kasutusele võtta rohelised ühistranspordi kaardid juhituvastusel.

Juhituvastus geopiirkondades

Kui Teil on tehtud geopiirkonnad näiteks oma klientidest ja soovite arvestada mehe tööaega kliendipõhiselt, siis on täpselt näha milline mees millal tööga alustas, millal järgmine vahetus alustas ning seda kõike iga objekti (kliendi) kohta eraldi. Võimaldab kliendi kaupa väga detailse tööaja raporti nii meeste tööaja, masina töötundide kui kulunud kütuse kohta. Ideaalne kulu/tulu arvestuse tegemiseks, et näha kas antud projektiga jäädi kasumisse või mitte. Sobib ka kliendile koondarvete koostamiseks.

Juhituvastus tühikäigul

Juhipõhiselt näidatakse ära ka töötegemise produktiivsus. Kui mõne mehe produktiivsus on 50% siis see tähendab, et pool tööajast on liigutud ja pool tööajast on tühikäigul seistud. Parimatel juhtidel on produktiivsus tavaliselt üle 90%-i. Kas sa tead hetkel oma ettevõtte juhtide produktiivsust? Kui ei, siis tasuks seda kindlasti mõõta juhipõhiselt, et kütust tühikäigul mõttetult ei kulutataks. Saame teha ka automaatsed e-mail/SMS teavitused näiteks 10+ minutit tühikäigul olnud masinast, et saaksite autojuhiga ühendust võtta.

Juhituvastuse kokkuvõte

Täpne tööaja arvestus ja juhipõhine sõidupäevik on peamised põhjused miks soovitakse juhituvastust ettevõttes rakendada. Samuti on reaalajas ülevaade masinapargi haldurile, kes parasjagu masinaga sõidab ja väga lihtne on selliselt õige juhiga ühendust võtta kui on vaja kiireloomulisele väljakutsele sõita või mõni klient leppis uue tehniku külastuse kokku.

Personaalne pakkumine

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma ettevõttele telefonil 55 900 656, info@carcops.ee ja näed kui mugavaks muutub sinu masinapargi juhituvastus.