Soovid haagiste kasutuse ja asukohaga kursis olla, et lihtsustada arvete koostamist? Haagise GPS jälgimine annab hea ülevaate haagiste kasutusest.

Haagise alarm

Haagise alarm ja GPS jälgimine sobib neile, kes hoiavad väärtuslikke esemeid haagises nagu tööriistad või tehnika ning soovivad alarmi aktiveerumisest teavitust saada oma mobiilile.

Järelkäru GPS

Kuna enamus haagistel ja treileritel puudub enda aku, siis tuleb GPS seade ühendada tuledega. Iga kord kui järelhaagis ühendatakse auto elektrisüsteemiga ja tagumised tuled hakkavad põlema hakkab ka GPS seade tööle.

Poolhaagised

Poolhaagise jälgimiseks ühendatakse GPS seade samuti tagatuledega

 

Raskeveohaagised

Lisakas haagise asukohale saame lugeda telje koormust kui Teie haagistel on WABCO, Haldex või Knorr Bremse EBS (electronic brake systems). Iga kord kui kokkulepitud haagise teljekoormust ületatakse saate sellekohase e-mail/SMS teate või salvestame rikkumised aruandesse. Siin on pilt kuidas teljekoormust näete visuaalselt.

Hooldused

Näete iga haagise või treileri regulaarseid hooldusi, millal rehve vaja vahetada jne.

Geo-piirkonnad

Kui tegelete haagiste rendiga, siis saab rendikohtadele joonistada geo-piirkonnad ja igakord kui haagis siseneb või väljub Teie platsilt saate sellekohase e-mail/SMS teate või salvestame sisenemised/väljumised geopiirkonna aruandesse. Aruanne annab hea ülevaate millistel päevadel ja kui kaua on haagis rendis olnud.

Pildigalerii

 

Personaalne pakkumine

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma haagistele telefonil 55 900 656, info@carcops.ee ja näed kui mugavaks muutub sinu haagiste haldamine.