Soovid jälgida generaatori kütusetaset? Generaatori GPS lahendus annab hea ülevaate kütusekulust ja teavitab tankimise vajadusest SMS-ga.

 

Generaatori gps valve

Generaatori kütusetase

Kliendi soov oli varustada uued generaatorid GPS-jälgimisega, mis mõõdaks ka kütusetaset. Paigaldasime nii GPS seadmed kui ka kütusevardad, et kütusekulu kontrollida. Enam ei pea klient muretsema kui palju on kütust generaatori paakides alles, sest nüüd on see reaalajas näha nii telefonis kui arvutis.

Teavitused

Lisaks leppisime kliendiga kokku e-mail teavitused, et X liitri pealt saadetakse tankimise meeldetuletus, mis tegi kliendi elu palju mugavamaks. Kõikide generaatorite parameetrid on nüüd kliendile distantsilt jälgitavad.

Kes kasutavad?

Sarnast lahendust kasutavad ka suured mobiilioperaatorid nagu Vodafone Aafrikas. Sealsel kontinendil on elekter väga ebastabiilne ja sellepärast kasutatakse GSM jaamadel iseseisvaid generaatoreid koos suure kütusemahutiga.

Tihti aga asetsevad GSM tugijaamad eraldatud paikades, mida külastavad kütusevargad. See omakorda teeb teenuse kättesaadavuse ebastabiilseks. Generaatoritele paigaldati kütuse nivooandurid, mis annavad koheselt teada kui kütusevargad tegutsevad.

GPS loeb veel generaatori töötunde ja jälgib tehnilist seisukorda.

Generaatori pukseerimine

Sinu varal hoiab silma peal ka pukseerimise alarm, mis annab alati teada kui toimub pukseerimine. Kui transpordite generaatorit ise, saate SMS teadet ignoreerida. Kui teade saabub aga öösel kell 03:00 ja generaator peaks paigal seisma, saate koheselt reageerida.

Generaator seiskub

Kui kliendil on oluline saada teada kohe kui generaatoril esineb mõni rike ja see seiskub, siis saame teha vastavad SMS teated, mis annavad kliendile sellistest sündmustest koheselt teada.

Klientide kogemused

Kasutame lahendust kõikidel rendigeneraatoritel. Väga hea näide, kuidas CarCops muutis meie elu lihtsamaks on suvisest Viljandist. Iga aastasel Viljandi pärimusmuusika festivalile rendime generaatoreid, mis peavad pidevalt töötama ja need asuvad linnas eri paikades.

Eelmistel aastatel pidime teatud intervalli järel käima generaatorite paakides kütusetaset puupulgaga kontrollimas või uuematel generaatoritel vaatama näidiku pealt ja vajadusel kütust lisama – ühesõnaga üsna tüütu tegevus.

Sellel aastal sain rahulikult Viljandi Centrumi hotellis pikutada ja kontrollida kõikide generaatorite kütusetaset mugavalt oma nutitelefonist. Kui midagi jäi mulle märkamata, siis CarCops saatis kriitilisest kütusetasemest SMS teate ja kohe teadsin, et on aeg generaatorit tankida.

Asfalditehase generaatorid

generaatori kutusekulu

Kliendi generaatorite kütusepaagid olid vaid 30 cm kõrged ja laius terve generaatori ulatuses. Sellist tüüpi generaatoritel ei saa kütuse taset ja tankimisi kunagi väga täpselt jälgida kuna piisab kergest kallakust ning andur näitaks hoopis valesid numbreid (põhjuseks kütuse valgumine paagi ühte serva).

Kliendi soov ei olnud ka jälgida kütuse taset ja tankimisi vaid kulu, kui palju kulub tonni asfaldi tootmiseks kütust. Ühesõnaga kui palju generaator tarbib päeva lõikes kütust. Selleks paigaldasime kütusekulu andurid.

Tegu on kahekambrilise anduriga, mis mõõdab nii kulu kui ka tagasivoolu. Sellisel kujul saab päeva lõpuks väga selge pildi kui palju on generaator kütust tarbinud.

Pildigalerii

 

Personaalne pakkumine

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma ettevõttele telefonil 55 900 656, info@carcops.ee ja näed kui mugavaks muutub sinu masinapargi haldamine!