Ekskavaatori ja metsatehnika GPS lahendus võimaldab jälgida kütusekulu, tehnika asukohta meetri ja töötunde sekundi täpsusega.

Uste avamine

Kui klientidel on vaja teada ka öisel ajal uste avamisest, siis lisame ustele spetsiaalsed magnetid, mis teavitavad Teid SMS-ga öisel ajal uste avamisest. Olenevalt ekskavaatorist kasutame alati individuaalset lähenemist.

Ekskavaatori ukste valve

Juhul kui ekskavaatoril on olemas salongivalgustus ja see süttib alati kui uks avatakse, saame jälgida ka salongivalguse olekut (sees/väljas).

Kui on vaja jälgida metsas, rabas, põllul asuvat põllumajandus- või metsatehnikat, näiteks millal keegi uksi avab, siis uksemagnet annab öistest külalistest koheselt märku SMS sõnumiga.

Magnetkontaktid on väga vastupidavad ning nende tööiga võib ulatuda miljardite lülitustsükliteni.

Teated

Erinevad teated sinu telefonile saame seadistada aja põhiselt. Näiteks kui tööaeg on E-R 8-17, siis sellel ajal ekskavaatori uste avamise teateid ei edastata. Küll aga saate teate kohe kui uksi avatakse väljaspool tööaega.

Ekskavaatori juhituvastus

Juhituvastus pakub lisaturvalisust ja ei lase ekskavaatorit käivitada kui juht ei ole tuvastatud. Lisaks turvalisusele on Teil alati näha, kes parasjagu antud ekskavaatoriga töötab. Sellisel kujul juhituvastus aitab koguda tööaja andmeid ja nende järgi palka maksta.

Ekskavaatori juhituvastus

Väikeekskavaatori pukseerimine

Kuna väikeekskavaatorit on lihtne varastada, kaitseb sinu vara meie pukseerimise alarm. Iga kord kui väikeekskavaator liigub üle 20 km/h ja süüde on väljas, saadetakse Teile teade masina pukseerimise kohta. Kui saate pukseerimise alarmi tööajal ja olete sellest teadlikud, siis on järelikult kõik korras. Küll aga kui pukseerimise alarm saabub öösel kell 03:00 ja väikeekskavaator peaks seisma objektil, siis on teada, et keegi üritab seda ärandada.

Aku eemaldus

Pole harvad ka juhused, kus enne rasketehnika vargust eemaldatakse selle aku. Siin on abiks GPS seadme sisene toiteallikas, mis võimaldab Teile saata koheselt teate, et rasketehnika aku on eemaldatud või lahti ühendatud. GPS seadmel on sisene aku, mis kestab 4-6 tundi peale välise toite eemaldamist. See on juba piisav aeg, et oma rasketehnika liikumist näha ja see tagasi saada, kas enda või politsei jõududega.

Kütusekulu

Kütusekulu jälgimiseks paigaldame paaki kütusevarda ja kalibreerime vastavalt Teie masina paagi kujule. Lisana pakume paagi suule lukustatavat korki, millel on terasest sõel. Iga kord kui kütusekork avatakse väljaspool tööaega saadetakse SMS teade.

kütusepaagi kork

Geopiirkonnad

Lisaks pukseerimise alarmile on võimalik meie veebikeskkonnas luua ka geopiirkonnad. Näiteks ehitusobjekti piires võib ekskavaator liikuda aga kohe kui ehitusobjektilt masin lahkub, kas omal jõul või pukseerides, saadetakse Teile geopiirkonnast lahkumise teade SMS-ga.

Samuti annavad geopiirkonna aruanded väga detailse info piirkonnas (või sealt väljaspool) viibitud aja kohta. Näiteks mitu liitrit kütust või mitu seisu- või töötundi kulus masinal konkreetsel objektil.

Hooldused

Iga vähegi suurema masinapargi omanik teab kui tüütu on meeles pidada masinate hooldusi. Selle jaoks on meil olemas hoolduste meeldetuletused sinu e-mailile. GPS jälgimise keskkond saadab Teile teate, kui ekskavaatori hoolduseni on jäänud X töötundi. See tagab olukorra, kus masinad on alati õigeaegselt hooldatud.

Hüdraulika töötunnid.

Tööaega loeme kõige täpsemalt Joystickust. Sinna ühendame ühe GPS seadme sisendi mis loeb kas Joystick on tööasendis või mitte. Joystickul on 4 asendit ja igast asendist võtame väljavõtte. Tinutame ka 4 dioodi, et vool liiguks ühes suunas ja nii saame kõige täpsema tööaja arvestuse.

hüdraulika töötunnid

Ehitustehnika GPS valve

Kas tegelete ehitustehnika rendiga või teostate allhanke korras töid klientidele? Kindlasti on mõlemal juhul hea teada oma tehnika asukohta ning jälgida masinate töötunde. Ilmselt ei soovi ükski rentnik, et tema tehnikat koormatakse 24/7, vaid ikka mõistlikkuse piires.

Lux pakett

Kui tegu on uue ekskavaatoriga mille hind on üle 100 000€ siis muutub selle ärandamine professionaalseltele autovarastele vägagi atraktiivseks. Enne Venemaal korraldatud Sotši olümpiamänge tõusis ka ärandatud rasketehnika juhtumite arv märgatavalt. Mõned treilerijuhid saadi kätte tänu rasketehnikal olnud GPS seadmetele.

Autojuhtidega ei olnud aga midagi teha, sest neile anti vaid töö treiler koos rasketehnikaga transportida ühest kohast teise. Tegelikud kurikaelad jäid aga tabamata. Sellisel tehnikal soovitame kindlasti kasutada Lux paketti, millega varustatud kallid luksus maasturid oleme alati üles leidnud. Täpsemalt vaata “Luksusauto GPS Lahendus”

Kütuse ja tööaja aruanded

Aruandes on näha päeva lõikes mootori töötunnid, kui palju kütust mootor tarbis ja keskmine kulu (l/h). Kõik aruanded tehakse personaalseks vastavalt kliendi soovidele.

ekskavaatori kütusekulu

Webasto juhtimine

Kui rasketehnikal on webasto siis saab selle ühendada GPS seadmega. Peale ühendust on võimalik webasto igal ajal käima panna nii arvutist kui nutitelefonist. Omaltpoolt soovitame aga automaatset sisse ja välja lülitamise funktsiooni. Kui teate, et iga päev algab tööpäev kell 8:00 siis tekitame kaks automaatset käsku. Üks käsk lülitab webasto sisse 7:50 ja teine käsk lülitab webasto välja kell 8:00. Sellisel kujul toimib kõik automaatselt vastavalt Teie soovitud nädalapäevadele ja kellaaegadele.

Metsatehnika GPS jälgimine

Metsalankidel ei saa kunagi kindel olla millise operaatori levi on kõige parem, selleks kasutame metsatehnika GPS seadmetel soovikorral kahe operaatori SIM kaarti. Märkides maha metsa langid, saab pidada iga langi põhist kuluarvestust. Näiteks kui palju kulus antud langi ülestöötamiseks kütust, töötunde jne. Loetakse ka väljavedaja korduste arvu, et teada saada mitu koormat antud langilt saadi.

Erilahendused

Kui Teie masinale paigaldame uksemagneti või kütusekorgi ning soovite nende avamise puhul lokaalset alarmi, siis saame paigaldada lisa vilkuri ja pasuna. Töövälisel ajal kui uks või kütusekork avatakse hakkab vilkur ja pasun tööle, ning saate sellekohase teavituse ka oma telefoni.

Metsatehnika kütusemõõdik

Metsatehnika sõidab mööda kive, kände ja kraave, ning sellisel kujul kütuse jälgimine kütusevardaga ennast tihti ei õigusta. Metsatehnikal kasutame kütusekulu jälgimiseks läbivoolu mõõdikut, millel on pealevoolu ja tagasivoolu kamber. Kütuse vooluhulga mõõdik (differential fuel flow meter) näitab päeva lõpuks täpselt, kui palju on mootor kütust tarbinud – ei mingeid kütusevardast tulevaid ebakõlasid enam.

Pildigalerii

Telli tehnika GPS jälgimine parima hinnaga juba täna!

CarCops autovalve teenuse hind kõigest 9.90€.

Telli kohe

Klientide kogemused:

GPS valve abil saame otse arvutis ja nutitelefonis jälgida masinate kütusetaset, asukohta ja töötunde. Meie saime varastele jaole tänu uste avamise alarmile töövälisel ajal, mis saatis öösel SMS teate. Vargad said küll jooksu politsei saabudes aga tehnika jäi alles.

Kuna tegu oli valveta ehitusobjektiga oleksime pidanud ise tehnika liisingufirmale kinni maksma. Tänu CarCops valveteenusele oleme juba 20 000 euroga plussis.

Eriti mugavaks muutus ka ajaarvestus, mille põhjal klientidele arveid koostada, ning tõestada tehtud tööde mahtu.

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma ettevõtte tehnikale telefonil 55 900 656, info@carcops.ee ja näed kui mugavaks muutub sinu masinapargi haldamine.