Kas valida eelsoojendus või distantskäivitus? Etteruttavalt võin öelda, et CarCops distantskäivitus on 4x soodsam kui Webasto eelsoojendus, aga vaatame üle kõik plussid ja miinused, et saaksite teha parima otsuse.

Päring

Kirjuta siia auto registri number ja vastame 1-2 tööpäeva jooksul ning kinnitame kas Teie autol saab kaugkäivitust pakkuda või mitte ja mis on lõplik paigalduse hind Teie masina puhul.

  Soovin autot käivitada

  Hetkel auto käivitub


  1. Distantskäivitus ja eelsoojendus

  Kaugkäivitus soojendab autot talvel ja suvel jahutab. Auto distantskäivitamine töötab originaalpuldist kui olete puldi tööraadiuses või mobiilsest äpp-ist kui olete puldi tööraadiusest väljas. Infot selle kohta, kas sõiduk käivitus või mitte näete mobiilsest äpp-ist.

  2. Eelsoojendus

  Kui soovite hommikul istuda eelsoojendatud autosse, siis tuleks eelmisel õhtul seadistada temperatuur ja puhurid vastavalt. Näiteks 25 kraadi, esi/tagaklaasi soojendus ja istmesoojendused sisse. Kui hommikul käivitate auto mobiilist või puldist, siis soojendatakse masin Teie poolt valitud temperatuurini.

  NB! Kas teadsid, et CarCops Kaugkäivitusega saad sisse lülitada istmete, rooli, peeglite ja klaasisoojendused mobiilist? Tugi sõltub masinast. VIDEO SIIN

  3. Distantskäivitus

  Distantskäivitus/suretus on võimalik auto puldist, mobiilsest äppist, nutikellalt, häälkäsklusega, GPS seadmele helistamisega või SMS-iga. Ühesõnaga oleme ka neile mõelnud, kes nutitelefoni ei kasuta. Selleks salvestame kaks telefoninumbrit GPS seadme mällu, et ainult nendelt numbritelt tulevate kõnede peale käivitatakse auto. Välistatud on käivitamised ekslike helistajate poolt.

  NB! Kui masin on mobiilse käsu kätte saanud annab ta sellest 3 korda ohutuledega märku ning mootor käivitub 10-20 sekundi pärast.

  4. Auto distants käivitamine

  Auto distants käivitamine ei tõsta auto varguseriski, kuna uksed jäävad suletuks ja ilma originaalvõtmeta ei saa autoga ära sõita. Kui kellelgi õnnestub autosse tungida, siis seiskub auto mootor koheselt ja aktiveerub alarm. Distantskäivitusel on mootori maksimaalne tööaeg 20 minutit ja siis suretatakse mootor automaatselt välja.

  5. Kaugkäivitus

  Kaugkäivitus sobib ka juhul kui auto aku pinge langeb liiga madalale. CarCops kliendid juba teavad, et saadame neile automaatsed teavitused, kui aku pinge langeb liiga madalale näiteks auto pikemal seismisel. Kaugkäivitus võimaldab auto käivitada kasvõi teisest Euroopa otsast, et auto aku ennast täis laeks.

  6. Puldist auto käivitamine

  Käivitus originaalpuldist tuleb vajutada 3 korda uste lukustuse nuppu ja auto käivitub. Sobib neile, kes elavad eramajades või kelle auto on alati puldi tööraadiuses. Mobiilne äpp sobib neile, kes ei soovi pulti kasutada või  kelle auto on alati puldi tööraadiusest väljas. Mobiilse äpp-i leviraadius on piiramatu. Võimalus autot käivitada ka nutikellalt, helistamise, häälkäskluse või SMS-i saatmisega. Erisoovid lepitakse iga kliendiga eraldi kokku.

  7. Mobiiliga auto käivitamine

  Mobiiliga auto käivitamine on võimalik enamus autodel, aga päris kõikidele kaugkäivitust paigaldada ei saa, seega küsi kindlasti sobivust enda masinale. Iga auto on unikaalne ja originaalpuldist ei ole võimalik kõiki masinaid käivitada, sel juhul on vajalik juurde võtta kas lisapult või mobiilne äpp. On ka palju uuemaid saksa päritolu sõidukeid, kus tuleb kasutada “üks-pult-autos” lahendust.

  8. „Üks pult autos“ lahendus

  Autos olev pult (ainult elektroonika) on tinutatud kaugkäivitus mooduli sisse ning auto jaoks nähtamatu kuna puldi patarei on eemaldatud. Kaugkäivituse hetkel muutub pult korraks aktiivseks, kuna sinna lastakse vool peale ning auto loeb sealt välja immobilaiseri koodi ning masin käivitub.

  Peale käivitamist võetakse puldilt vool ära ning muutub auto jaoks jällegi nähtamatuks. Auto uksed jäävad lukku ning keyless süsteem deaktiveerub. Uksed saab lahti vaid originaal puldist, kui olete mootori välja suretanud. Selline lahendus tõstab auto varguskindlust, mitte ei vähenda seda. Lisaks on moodulis ka GPS jälgimine.

  KAMPAANIA PAKKUMINE -33%

  Kliendid kes soovivad kõige soodsamat „üks pult autos“ kaugkäivitus lahendust start/stop nupuga autole, siis neile pakume seadet vaid 240€* (Tavahind 360€ ), paigaldus 200€ ja saate kaugkäivitus moodulit juhtida ainult mobiilse äpp-i kaudu. Puldi elektroonika saab lasta teha CarCops OÜ koostööpartneri Autokey juures.

  Kokku 440€*

  * Kampaania pakkumine kehtib 1 aastase andmeside lepingu puhul. SIM kaardi tasu 3€/kuus ja mobiilne äpp 3€/kuus. Tasumine korra aastas ühe aastase ettemaksuna CarCops OÜ-le andmeside ja serveri litsentsi eest.

  Vaata lahenduse videot YouTubis

  Erisused:

  1. Lahendus töötab vaid mobiilsest äpp-ist.
  2. Uste avamise/sulgemise ja IMMO mooduli saab vajadusel juurde osta.
  3. Keyless süsteem lülitatakse kaugäivitamise ajaks välja ja auto saate avada vaid originaal puldist peale auto mootori väljasuretamist (turvalisuse tagamiseks).
  4. Lahendus sobib vaid start/stop nupuga automaatkastiga masinatele. Kindlasti küsige sobivust oma masinale lehe allosas oleva päringuvormi kaudu.

  Garanteeritult parim pakkumine turul. Kui leiate võrdväärse ja soodsama lahenduse maksame hinnavahe kinni. V.a Hiina omalooming.

  9. Webasto käivitamine

  CarCops kaugkäivituse üks unikaalsemaid omadusi on võimekus juhtida ka erinevaid eelsoojendusseadmeid. Olgu selleks auto tehase originaal või hiljem paigaldatud Webasto või Eberspacher. Nii auto käivitamist kui eelsoojendit on võimalik tööle panna ka kellaajaliselt. Selleks määrame ära, mis päevadel ja mis kellajal auto eelsoojendi tööle lülitatakse.

  10. Webasto või kaugkäivitus?

  CarCops kaugkäivitusega lülitate sisse mootor ja see soojendab autot kiiremini kui eelsoojendus. Autos saab lisaks sisse lülitada istmesoojendused, taga ja esiklaasi ning peeglisoojendused. Eelsoojenduse miinus on see, et ta soojendab salongi, aga millal tagaklaas ja istmed soojaks lähevad on raske öelda.

  Lisaks jäävad välised peeglid jäässe. Eelsoojendus töötab auto aku pealt ja see võib ka aku tühjaks tõmmata. CarCops kaugkäivitusega selliseid muresid ei esine. Suvel pole palav, talvel pole külm ja võib kohe sõitu alustada. Sellega hoiate kokku 5-10 minutit päevas ja 2-3 tundi kuus, mis muidu kulub auto soojendamise ning lume ja jää kraapimisele.

  11. Eelsoendus 1 000 kuni 2 000 eurot

  Eelsoojendus maksab mitu tuhat eurot koos paigaldusega. CarCops kaugkäivituse lahendus maksab aga olenevalt autost umbes 4 korda vähem. Lisaks kaugkäivitusele saate kaasa väga hea GPS turvalahenduse (alarm, immobilaiser ja GPS), mis näitab Teie auto asukohta ja liikumisi meetri täpsusega ning seiskab mootori varguse korral.

  12. Kaugkäivitus ja parkimine

  Kliendid on kasutanud kaugkäivitust ka elektroonilise parkimiskella aja pikendamiseks. Näiteks pannakse masin minutiks käima ja väljasuretamisel fikseeritakse parkimiskellale uus mootori väljasuretamise aeg. Nagu näete kasutusvõimalusi on tõesti palju ja kaugkäivitus ei piirdu enam vaid auto eelsoojendamisega.

  13. Tegelete ka autorendiga?

  Kui tegelete autorendiga ja teate et 5-10 minuti pärast tuleb rentnik, siis saate tema masina kaugkäivituse teel sooja panna. Kui rentnik kohale jõuab saate juba kontaktivabalt talle uksed avada mobiilsest äppist või arvutist.

  Teine rentnik ei ole näiteks tasunud rendiarvet. Tema masina kasutamise keelame immobilaiseri aktiveerimisega. Kõik vajalikud tööriistad efektiivseks autorendiäriks saad samuti CarCops Autovalvest. Vaata rendiautodele mõeldud lahendusi siin: www.carcops.ee/rendiauto-gps/

  14. Soovid turvalisust lisada?

  Kas teadsid, et kaugkäivitusele saab lisada pardakaamera, alarmi, immobilaiseri ning teha autole diagnostikat? Tegelikult on võimalusi palju enam ning valve alla saab võtta näiteks ka suusaboksi, jalgratta, katalüsaatori ja auto veljed. Tee uuenduskuur oma auto turvasüsteemile – täpsemalt videos.

  NB! Kõik lisa soovid tuleb enne paigaldust kokku leppida!

  15. Hind

  Kui auto on puldi tööraadiuses, siis piisab kaugkäivituse komplektist. Puldi tööraadiusest väljas olevatel masinatel on vaja GSM/GPS moodulit, et kaugkäivituse käsk autoni toimetada GSM-i kaudu, kas helistades või Äpp-i kaudu.

  Komplekti väljaost 360€ (Vaata sooduspakkumist punkt 8 juures)

  GSM/GPS moodul -50% vaid 90€  (Tavahind 180€)

  SIM kaart 3€/kuus

  NB! Kas teadsid, et CarCops Kaugkäivituse saad nüüd soetada ka järelmaksuga ja ilma ühegi lisatasuta? Täpsemalt siin ESTO 3

  16. Paigaldus üle Eesti

  Olenevalt autost võib paigaldusele kuluda 3 kuni 6 tundi. Autoelektriku tunnitasu on 50 eurot. Täpsema hinnapakkumise saame saata kui edastate auto numbri allpool oleva vormi kaudu. Paigaldame ka autoesindustes üle Tallinna ja CarCops paigaldustöökodades:

  Maleva 2C garaaž nr 130

  Osmussaare tee 5, garaaž nr.2 (Tallinki tennisekeskuse kõrval)

  Koostööpartnerid üle Eesti. Soovikorral tuleme ise Teie masinale järgi Tallinna piires lisatasu eest ja toome ka tagasi. Paigaldusvõimalus üle Eesti ja ka Soomes.

  NB! Kui Teil on juba CarCops GPS jälgimine siis on vaja paigaldada vaid kaugkäivituse lisaplokk.

  17. Päring

  Kirjuta siia auto registri number ja vastame 1-2 tööpäeva jooksul ning kinnitame kas Teie autol saab kaugkäivitust pakkuda või mitte ja mis on lõplik paigalduse hind Teie masina puhul.

   Soovin autot käivitada

   Hetkel auto käivitub


   Korduma kippuvad küsimused (KKK)

   Kas auto garantii jääb kehtima peale kaugkäivituse paigaldust?

   Kaugkäivituse paigaldus ei mõjuta mingil määral auto garantiitingimusi ega garantiid. Seda on kinnitanud ka mitmed autoesindused nagu Toyota, Lexus, Opel, Skoda  jne. Saame väljastada Teie margikohase garantiikirja.

   Kas manuaalkastiga masinale saab paigaldada kaugkäivitust?

   Jah manuaalkastiga masinale saab paigaldada, aga nii paigaldus kui kasutamine on kliendi enda vastutusel. Täpsem video siin: https://www.youtube.com/watch?v=RHVTOSK4RvU

   Kuidas on lahendatud diisel mootori kaugkäivitamine?

   Diisel mootoril hoitakse 10 sekundit süüde sees enne kaugkäivitust, et eelsüüteküünlad saaksid soojeneda ja alles siis käivitatakse mootor. Bensiinimootoril hoitakse süüde sees mõned sekundid.

   Kas kaugkäivitus sobib ka hübriid masinatele?

   Jah kaugkäivitus sobib ka hübriid masinatele. Näiteks siin on näide 2020 aasta Toyota RAV 4 Hübriid: https://www.youtube.com/watch?v=QrTzgD3KJHk Kliendi sõnul on masin soe ja jäävaba 15 minutiga.

   Kas valida kaugkäivitus või webasto?

   Kaugkäivitamise eelised:
   1.Salong soojeneb kiiremini
   2.Istme ja rooli soojendus hakkab tööle
   3.Esi ja tagaklaasi soojendus hakkab tööle
   4.Küljepeeglite soojendus hakkab tööle
   5.Mootor laeb auto akut.
   6.Talvel soojendab ja suvel jahutab
   7.Kaugkäivitus on umber 4 korda soodsam
   8.GPS turvalahenduse (alarm, immobilaiser ja GPS)
   9.Keyless sisenemine
   10.Elektroonilise parkimiskella aja pikendamine

   Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma ettevõtte masinapargile telefonil 55 900 656, info@carcops.ee või kasuta 30 päevast TASUTA teenuse prooviperioodi ja näed kui mugavaks muutub sinu masinapargi haldamine.