Soovid teada kui palju on autopesulas kütust ja mis on vee temperatuur? Autopesula GPS lahendus annab hea ülevaate kütusetasemest, vee temperatuurist ja paljust muust.

autopesula

Autopesula kütusetase ja -kulu

Kliendi soov oli jälgida autopesula kütusemahutis olevat kütusetaset ja vee soojendamiseks kulunud kütust. Paigaldasime kütusemahutile vastava kütuseanduri ja klient nägi nüüd täpselt, kui palju on mahutis veel kütust ja kui suured on olnud vee soojendamise kulud.

Millal kütust tellida?

Kuna kliendil oli tublisti üle 50 autopesula, siis oli päris keeruline arvestada, millal ja kui palju oleks kütust juurde vaja tellida. Nüüd on kliendil iga autopesula kütusetase reaalajas näha ning ka keskmine kulu, mille põhjal saab prognoosida, millal kütust vaja tellida. Samuti on tehtud kliendile SMS ja E-mail teated kui kütusetase langeb alla 10% paagi mahust.

Katla töötunnid

Klient näeb nüüd oma nutitelefonis, millal katel töötab ning päeva lõpuks, kui palju on kogunenud töötunde ja kulunud kütust. Katel ise töötab automaatika peal ja kui vee temperatuur langeb liiga madalale, lülitub katel automaatselt sisse. Samas aga tasub alati automaatikal silma peal hoida ja veenduda, et kõik töötab.

Vee temperatuur

Kliendi soov oli jälgida ka vee temperatuuri, et teha kindlaks võimalik katla rike. Kasutasime veekindlaid temperatuuriandureid. Samuti sai kokkulepitud SMS ja E-mail teated kriitilisest vee temperatuurist, et klient saaks katla rikke korral operatiivselt reageerida.

Uste valve

Pakkusime kliendile välja võimaluse, et paigaldame ustele ka magnetkontaktid ja igakord kui töövälisel ajal mõni uks avatakse, saab klient sellekohase SMS ja E-mail teate. Nii saime ka uksed valve alla.

Voolu katkestus

Olgu tegu siis voolukatkestuse või ülekoormusest/rikkest tingitud automaatse väljalülitamisega, voolukadumine võib tekitada palju kahju eriti just talvisel perioodil. Võtsime kõik vooluahelad kontrolli alla ning igakord kui kaob pesuseadmetest või küttekaablitest vool, saab klient sellest koheselt teada SMS teel.

Autopesula haldamine

Kui varem pidi klient mööda pesulaid pidevalt ringi sõitma ja kontrollima nii kütusetaset, vajadusel seda tellima ja kontrollima muid parameetreid, siis täna on pilt sootuks teine.

Kütust tellitakse vaid reaalsel vajadusel ning tuuakse kohale ja tangitakse ilma, et meie klient peaks füüsiliselt kohal olema. Kliendil on kohe näha, millal uks avati, kui palju reaalselt tangiti ja mis liitrid kajastuvad väljastatud arvel.

Ühesõnaga kogu logistika on muutunud kliendile palju lihtsamaks ning nüüd saab klient reageerida reaalsel vajadusel. Olgu see siis katla rike, voolu katkestus või sissemurdmine. Enam ei ole vaja kulutada aega mööda Eestit ringi sõitmisele, vaid saab asju hallata arvutis või nutitelefonis.

Personaalne pakkumine

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma autopesulale telefonil 55 900 656, info@carcops.ee ja näed kui mugavaks muutub sinu autopesulate haldamine.